بازی Sifu

تماشا کنید: بازی Sifu شما را در نقش یک کونگ‌فو کار قرار می‌دهد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۸ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۶:۴۸

در جریان لایو استریم State of Play پلی استیشن، بازی اکشن سوم‌شخص Sifu که توسط استودیو Slocap ساخته شده معرفی شد. با دنیای بازی همراه باشید.

سری لایو استریم‌های State of Play همیشه نمایش‌های کوچکی بودند که تریلر‌ها و اخباری برای بازی‌های از قبل معرفی شده داشتند. گاها هم با تمرکز روی یک بازی مشخص پخش می‌شدند. در طول دورانی که نمایش State of Play پخش می‌شود، همیشه انتظار چند غافل‌گیری کوچک هم داریم که مراسم دیشب هم دست خالی نبود و بازی‌های مستقل جذابی معرفی شدند. یکی از این بازی‌ها، Sifu بود که با تریلری هیجان‌انگیز معرفی شد.

بازی Sifu درباره مرد جوانی است که از تکنیک‌های کونگ فو برای مبارزات استفاده می‌کند. بازی تمرکز زیادی روی مبارزه تن به تن دارد اما آن‌چه در تریلر مشاهده کردیم گواه بر وجود چند اسلحه سرد است. هم‌چنین به نظر می‌رسد که هر بار کاراکتر اصلی بازی شکست می‌خورد، سال‌خورده‌تر می‌شود. هنوز اطلاعاتی مبنی بر این‌که مسن‌شدن کاراکتر یکی از مکانیک‌های بازی است یا روایت داستانی به آن وابسته است،‌ وجود ندارد. بازی از دوربین سوم شخص بهره می‌برد و از پشت، شخصیت را کنترل می‌کنید.

استودیو Slocap که استودیویی مستقل است، در حال ساخت بازی Sifu است. این استودیو که سال ۲۰۱۵ در پاریس تاسیس شد،‌ بازی Absolver را در سال ۲۰۱۷ عرضه کرده بود. Absolver بازی آنلاینی بود که از مکانیک‌های خاصی در گیم‌پلی بهره می‌برد.

بازی Sifu امسال برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: