بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2

کارگردانی بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 به فرد دیگری سپرده شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۸ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۶:۰۵

آقای Tetsuya Nomura، کاگردان قسمت اول ریمیک بازی Final Fantasy 7 اعلام کرد دستیار وی کارگردانی بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 را بر عهده خواهد داشت و ولی تنها به عنوان سرپرست ناظر روند توسعه قسمت دوم خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شب گذشته و در جریان جدیدترین قسمت رویداد آنلاین State of Play شرکت سونی، یکی از مهم‌ترین عناوینی که در این رویداد معرفی شد قسمت دوم و ریمستر قسمت اول بازی فاینال فانتزی ۷ ریمیک بود. آقای Tetsuya Nomura که کارگردانی قسمت اول این مجموعه ریمیک را برعهده داشت، در مصاحبه‌ای با مجله Famitsu اعلام کرد، دستیار کارگردان در قسمت اول، آقای Naoki Hamaguchi کارگردانی قسمت دوم را عهده دار خواهد بود. آقای Nomura علت اصلی این تصمیم را مشغله زیاد دانست و اعلام کرد با توجه به اینکه وی کارگردانی چندین پروژه جدید در استودیو را بر عهده دارد، نمی‌تواند مسولیت کارگردانی قسمت جدید ریمیک بازی Final Fantasy 7 را بر عهده بگیرد:

با توجه به اینکه ما هسته اصلی گیم‎‌پلی مجموعه را در قسمت اول پایه گذاری کردیم و از همان ابتدا عرضه قسمت اول می‌دانستیم کدام قسمت‌ها احتیاج به بهبود و اعمال تغییرات دارند، تصمیم بر این شد که دستیار من، Naoki Hamaguchi کارگردان بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 باشد و من به عنوان سرپرست تیم توسعه روی تمامی قسمت‌ها نظارت کنم. با توجه به ریمستر قسمت اول و قسمت دوم و معرفی نسخه موبایل، مسئولیت‌ها من در این پروژه ابدا کاهش نیافته و مانند سابق من را از حمایت‌های خود بی‌بهره نگذارید.

متاسفانه تیم توسعه از ارائه اطلاعات بیشتری نظیر تاریخ عرضه قسمت جدید خودداری کردند. به گفته آن‌ها هدف اصلی در قسمت جدید برآوردن کردن خواسته‌های مخاطبان و طرفداران قدیمی و در عین حال ارائه ویژگی‌های جدید در داستان بازی و غافلگیری آن‌ها است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: