بازی Titanfall 3

ساخت بازی Titanfall 3 در هاله‌ای از ابهام قرار دارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۸ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۴:۵۰

مدیر ارشد کمپانی EA، لورا میله می‌گوید که استودیو Respawn Entertainment در تصمیم‌گیری در مورد ساخت بازی Titanfall 3 آزادی کامل دارد. برای جزئیات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

تقریباً پنج سال از زمان عرضه بازی Titanfall 2 می‌گذرد و هرچه زمان بیشتری از زمان عرضه آن می‌گذرد، تقاضا برای نسخه جدید این سری نیز بیشتر شده است. با این حال، به‌نظر می‌رسد استودیو Respawn Entertainment کاملا روی عنوان بتل رویال Apex Legends متمرکز شده است، عنوانی که در جهان Titanfall جریان دارد. با این حال، در سال‌های گذشته‌ شایعات زیادی وجود داشته است که نشان می‌دهد یک بازی اصلی جدید در این مجموعه ساخته خواهد شد، اما Respawn و EA آن را تأیید نکرده‌اند.

بدیهی است که این امر باعث ناامیدی طرفداران این مجموعه شده است، خصوصاً با توجه به موفقیت Titanfall 2. پس چرا دقیقاً هنوز بازی Titanfall 3 ساخته نشده است؟ آیا دلیل آن این است که EA معتقد است که سری اصلی ارزش سرمایه‌گذاری را ندارد؟ خوب، شاید اینطور نباشد. در صحبت با IGN، مدیر ارشد استودیوهای EA، لورا میله گفت استودیوهای EA تا حد زیادی بر اساس انگیزه‌های خود و آنچه بازیکنان می‌خواهند، درباره پروژه‌ها تصمیم‌گیری می کنند و این Respawn خواهد بود که آینده Titanfall را تعیین خواهد کرد.

البته، استقلال خلاقانه هر استودیو در EA هنوز محدودیت‌هایی دارد. میله توضیح داد: «آزادی و استقلال زیادی در خلاقیت وجود دارد اما برخی از ارزش‌ها و اصول بعنوان یک شرکت وجود دارد که ما نمی‌توانیم اجازه دهیم در معرض خطر قرار بگیرند.»

با توجه به موفقیت عظیم Apex Legends برای EA و Respawn، جای تعجب نیست که هر دو نهاد می‌خواهند برای آینده روی آن تمرکز کنند. بازی Titanfall 3 برای بسیاری تحقق یک رویا خواهد بود، بنابراین امیدوارم که در آینده نیز دور از دسترس نباشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: