سرویس PlayStation Plus

عناوین بیشتری در روز اول عرضه به سرویس PlayStation Plus می‌آیند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۷ اسفند ۱۳۹۹ , ۰۱:۱۰

جیم رایان، مدیر عامل پلی‌استیشن اعلام کرد که عناوین بیشتری در روز اول عرضه به سرویس PlayStation Plus می‌آیند. با دنیای بازی همراه باشید.

سرویس PlayStation Plus از زمان PS3 راه‌اندازی شد و با گذشت زمان به تکامل خود ادامه می‌دهد. اکنون این سرویس اساساً شبیه سرویس Xbox Live Gold است که برای بازی آنلاین کاربرد دارد و برخی بازی‌های رایگان را به مشترکان ارائه می‌دهد. لیست واقعی بازی‌ها مثل همیشه می‌تواند خوب یا بد باشد. در پایان، به‌نظر می‌رسد که سونی قصد بهبود این سرویس را دارد.

در مصاحبه گسترده.ای با GQ، از مدیر عامل پلی‌استیشن، جیم رایان، در مورد آینده سرویس PlayStation Plus سوال شد و اینکه آیا قصد ارائه بازی‌های کاملاً جدید که از زمان راه‌اندازی PS5 شاهد بودیم را دارند یا خیر. به طور خاص، این ارجاع به عناوین Bugsnax و Destruction AllStars است که هر دو در روز عرضه برای مشترکین این سرویس در دسترس قرار گرفتند.

متأسفانه، رایان هیچ توضیحی در مورد اینکه بازی‌های بعدی این سرویس چه خواهد بود، ارائه نداد.

تعداد کل مشترکین سرویس Playstation Plus در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ به ۴۷.۴ میلیون نفر رسید. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی سونی در نتایج سه ماهه سوم سال مالی ۲۰۲۰ تعداد موفقیت‌های زیادی را گزارش کرده است. PS4 در پایان دسامبر سال ۲۰۲۰، ۱۱۵ میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است، در حالی که ۴.۵ میلیون نسخه کنسول PS5 فروخته است. از نظر سرویس‌ها، سرویس PlayStation Plus با ۴۷.۴ میلیون نفر کاربر، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است.

به گفته دانیل احمد، تحلیلگر Niko Partners در توییتر، ۸۷ درصد از کاربران PS5 دارای اشتراک PlayStation Plus هستند. کل زمان گیم‌پلی کاربران پلی‌استیشن در ماه دسامبر نیز نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد بیشتر بوده است. همچنین، پلی استیشن پلاس مزایایی مانند سرویس PlayStation Plus Collection را برای بازیکنان PS5 ارائه داد که حاوی تعدادی عناوین بزرگ PS4 مانند God of War، Days Gone، Persona 5، Bloodborne و موارد بسیار جذاب دیگر است.

این واقعیت که نسخه‌های PS5 عناوینی مانند Bugsnax و Maneater به صورت رایگان ارائه شده‌اند نیز تاثیری نداشت. پیشنهادات رایگان این ماه شامل Destruction AllStars و Control Ultimate Edition است بنابراین باید جالب باشد که ببینید عملکرد این سرویس تا پایان سال مالی چگونه است. برای جزئیات بیشتر در ماه‌های آینده با ما همراه باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: