بازی Dragon Age Inquisition

احتمال پشتیبانی بازی Dragon Age Inquisition از FPS Boost

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۵ اسفند ۱۳۹۹ , ۰۰:۲۰

به احتمال زیاد بازی Dragon Age Inquisition یکی از بازی‌هایی است که با کمک FPS Boost نرخ فریم بیشتری را روی ایکس باکس سری ایکس/اس تجربه خواهد کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

مایکروسافت به تازگی از ویژگی FPS Boost برای سیستم Backward Compatibility رونمایی کرد. بدین شکل بازی‌هایی که از طریق بکوارد اجرا می‌شوند، به طور خودکار فریم ریت بالاتری دارند. این ویژگی با پشتیبانی از پنج بازی، کار خود را آغاز کرد. این پنج بازی عبارتند از: واچ داگز ۲، فار کرای ۴، UFC 4، اسنایپر الیت ۴ و Super Lucky’s Tale. اما به نظر می‌رسد بازی بزرگ دیگری هم قرار بود در این فهرست باشد.

به ادعای Larry Hryb (Major Nelson) بازی Dragon Age Inquisition که سال ۲۰۱۴ عرضه شده بود هم بخشی از بازی‌های پشتیبانی‌شده بوده؛ اما مثل این‌ که برنامه عرضه این بازی با کمک FPS Boost در لحظه آخر تغییر کرده است.

با ادعای Major Nelson، مایکروسافت بازی Dragon Age Inquisition را به عنوان یکی از بازی‌هایی که از FPS Boost پشتیبانی کند، انتخاب کرده است. پس با این حال بعید نیست که در آینده نزدیک شاهد پشتیبانی این بازی از FPS Boost باشیم. مایکروسافت اشاره نمود که آن‌ها بازی‌های بیشتری را برای ساپورت FPS Boost بهینه خواهند کرد؛ پس می‌توان امید داشت که این بازی همراه بازی‌های بعدی از افزایش نرخ فریم پشتیبانی کند. Major Nelson گفت که در هفته‌ها و ماه‌های آتی خبرهای بیشتری خواهیم شنید.

انتظار نداشته باشید که فقط همین پنج بازی از FPS Boost پشتیبانی کنند و مایکروسافت کارش را با این‌ها تمام کند. قطعا در آینده اطلاعات بیشتری از نحوه عرضه بازی‌ها و بهینه‌سازی‌شان خواهیم شنید اما مشخص نیست که دقیقا چه بازی‌هایی قرار است از این ویژگی جدید پشتیبانی کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: