Havoc

تام هاردی در ساخت فیلم بعدی نتفلیکس ، Havoc با گارث ایوانز همکاری می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ اسفند ۱۳۹۹ , ۲۲:۴۰

به گزارش سایت هالیوود ریپورتر تام هاردی با گارث ایوانز کارگردان فیلم‌های اکشن The Raid و The Raid 2، برای ساخت فیلم جنایی، Havoc برای شبکه نتفلیکس همکاری می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

 ایوانز کارگردانی و نویسندگی این پروژه را بر عهده دارد. او همچنین این فیلم را از طریق استودیو‌ی خود وان مور پروداکشنز تهیه و تولید می‌کند. ستاره‌ی فیلم، هاردی و همچنین همکاران همیشگی ایوانز، اد تالفن از استودیو سون اسکرین و آرام ترتزاکیان از استودیو اکس وای زی فیلمز در تهیه‌ی این فیلم مشارکت دارند.

در فیلم Havoc، هاردی نقش یک کارآگاه زخمی را بازی می کند که پس از یک معامله شکست خورده‌ی مواد مخدر، باید جان پسر یک سیاستمدار را نجات دهد و به این منظور باید راه خود را با جنگیدن از میان جنایتکاران دنیای زیرزمینی باز کند، در حالی که از شبکه‌ا‌ی فاسد که کل شهر را درگیر خود کرده است پرده بر می‌دارد.

Havoc

به گفته منابع خبری، ایوانز فیلم‌برداری این پروژه را از اواخر ماه ژوئن در کشور ولز جایی که فیلم ترسناک خود Apostle را در سال ۲۰۱۸ فیلمبرداری کرد، شروع خواهد کرد.

طراح اندونزیایی مبارزات فیلم‌های قبلی ایوانز در Marantau و The Raid در ساخت این فیلم نیز با وی همکاری دارد. آخرین همکاری این دو فیلمساز به سریال Gangs of London ختم می‌شود، که هم ‌اکنون از شبکه اسکای و AMC پخش می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: