فیلم Running Man

ادگار رایت فیلم Running Man را کارگردانی می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ اسفند ۱۳۹۹ , ۲۰:۳۳

به گزارش سایت ددلاین استودیوی پارامونت کارگردانی فیلم اقتباسی Running Man را به دستان ادگار رایت سپرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

تقریباً ۳۵ سال از زمانی که اقتباس سینمایی رمان Running Man (استیون کینگ) برای اولین بار با بازی آرنولد شوارتزنگر روی پرده سینما آمد، حال شرکت پارامونت در حال مذاکرات نهایی با ادگار رایت (Baby Driver) برای کارگردانی اقتباس سینمایی جدید دیگری از این رمان علمی – تخیلی است.

این رمان برای اولین بار در سال ۱۹۸۲ با نام مستعار کینگ، ریچارد باخمن منتشر شد و داستان آن در دنیای ناگوار ۲۰۲۵ ایالات متحده رخ می‌دهد زمانیکه اقتصاد کشور ویران شده و خشونت در جهان رو به افزایش است و شخصیت اصلی داستان آن مردی به نان بن ریچاردز است که ناامیدانه به دنبال پول برای درمان مریضی دخترش کتی و کمک به همسرش شیلا است. بن به ناچار وارد یک مسابقه تلویزیونی به نام “مرد فراری” می شود که در آن شرکت کنندگان مجاز به رفتن به هرجایی از دنیا هستند در حالی که تحت توسط شکارچیانی که برای برای کشتن آنها استخدام شده‌اند تعقیب می‌شوند، شرکت‌ کنندگان به ازای هر ساعت زنده ماندن و دستگیر نشدن ۱۰۰ دلار دریافت می‌کنند و اگر در طول مسابقه بتوانند افسر اجرای قانون یا شکارچی را بکشند ۱۰ دلار بیشتر دریافت می‌کنند و اگر بتوانند ۳۰ روز زنده بمانند، یک میلیارد دلار جایزه دریافت می‌کنند.

فیلم Running Man

به گزارش منابع خبری این فیلم جدید ریبوتی از فیلم ۱۹۸۷ نخواهد بود بلکه اقتباسی وفادارانه‌تر از رمان کینگ است، فیلم‌نامه‌ی این اثر توسط رایت و مایکل باکال (Jump Street) نوشته خواهد شد.

سایمون کینگ‌برگ (X-Men) و آدری چان از استودیوی ژانرا فیلمز به همراه نیرا پارک از استودیوی کامپلیت فیکشن این فیلم را تهیه و تولید خواهند کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: