استودیو Bloober Team

استودیو Bloober Team با ناشری بسیار مشهور همکاری می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۶:۱۱

استودیو بلوبر تیم که به تازگی بازی جدیدشان، The Medium، را عرضه کرده‌اند؛ به نظر می‌رسد که روی بازی دیگری به مدت یک سال با همکاری «یک ناشر بسیار مشهور» کار می‌کردند. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Bloober Team روزهای خوبی را می‌گذارند؛ بعد از عرضه موفق بازی The Medium، حال تائید کردند که درگیر پروژه بزرگ دیگری هستند که به مدت یک سال روی آن کار می‌کرده‌اند.                در مصاحبه‌ای با GameIndustry مدیر عامل بلوبر تیم فاش کرد که استودیو روی اثر ترسناک دیگری به مدت یک سال مشغول کار است. این پروژه با همکاری یکی از ناشران بسیار مشهور صنعت ویدیوگیم در حال توسعه است. او درباره پروژه بیشتر نگفت.

در حقیقت، حدود یک سال است ما روی پروژه دیگری کار می‌کنیم که یک آی‌پی ترسناک است و ما این کار را با همکاری «یک ناشر بسیار مشهور» انجام می‌دهیم. نمی‌توانم بیشتر درباره بازی و ناشر صحبت کنم؛ اما مطمئنم مردم با دیدن چیزی که روی آن کار می‌کنیم، بسیار هیجان‌زده خواهند شد.

اگر در یک سال اخیر شایعات مربوط به ریبوت بازی Silent hill را دنبال کرده باشید، احتمالا نباید برایتان عجیب باشد که چرا عده‌ای حدس می‌زنند که این پروژه با همکاری «کونامی» و آن آی‌پی چیزی جز «Sillent Hill» نیست. تقریبا تمام اتفاقات به یکدیگر مرتبط هستند و می‌توان امیدوار بود که بازی جدیدی در مجموعه سایلنت هیل در دست ساخت قرار دارد. استودیو Bloober Team برای ساخت بازی‌های «ترسناک روان‌شناختی» شهرت دارد؛ دقیقا چیزی که سایلنت هیل به آن می‌پردازد. اعضای استودیو بلوبر چندین بار اشاره کردند که از سایلنت هیل در ساخت بازی‌هایشان الهام گرفته‌اند. آهنگساز سایلنت هیل، آقای آکیرا یاماوکا (Akira Yamaoka) اخیرا با بلوبر روی The Medium همکاری داشته است و روی بازی جدیدی که بلوبر مشغول آن است هم حضور دارد. یاماوکا در مصاحبه‌ای گفت پروژه بعدی او چیزی است که دوست دارد مردم درباره‌اش بشنوند.

شایعات فراوانی حول ساخته‌شدن سایلنت هیل وجود دارد که امید به بازگشتن مجموعه را افزایش می‌دهد؛ اما با این حال تا توسط استودیو یا ناشر تائید نشود، نمی‌توان نظر قطعی داد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: