بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

فصل دوم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اپراتورهای جدیدی را به آن اضافه می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۴:۵۱

فصل دوم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War شامل محتوای زیادی است. برای اطلاع از این محتویات با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که شایعاتی در مورد بازگشت Call of Duty 2021 به جنگ جهانی دوم شنیده می‌شود، در حال حاضر ما با بازی Call of Duty: Black Ops Cold War و بخش Warzone سرگرم هستیم. اکنون فصل دوم این بازی برای هفته آینده برنامه‌ریزی شده است.

مشخص شد که این فصل پنج روز دیگر آغاز خواهد شد و امروز اکتیویژن اطلاعات جدیدی از این فصل را به اشتراک گذاشت. در کنار یک Battle Pass جدید، اپراتورهای جدید، نقشه‌ها، حالت‌ها، killstreaks، سلاح‌های جدیدی نیز خواهیم داشت. با این وجود به‌نظر می‌رسد بزرگترین موردی که به بازی اضافه می‌شود، بخش زامبی با نام Outbreak است.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone برای اکثر پلتفرم‌ها در دسترس است.

استودیو «Treyarch» با انتشار یک تریلر سینمایی از تارخ آغاز فصل دوم بازی Call of Duty Black Ops Cold War و محتواهای جدید این فصل رونمایی کرد. همراه دنیای بازی باشید.

نزدیک به یک سال از عرصه جدیدترین نسخه زیر مجموعه Black Ops می‌گذرد. مطابق انتظار Black Ops Cold War با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد و در مدت زمان کوتاهی توانست آمار بازیکنان فعال خود را به عدد قابل توجهی برساند.

عرضه محتوای و رویداد جدید برای راضی و فعال نگه داشتن مخاطبان فعلی و جذب مخاطب جدید برای بخش چند نفره هر عنوانی ضروری است. در همین راستا ستودیو «Treyarch» امروز از فصل دوم بازی Call of Duty Black Ops Cold War رونمایی کرد. مطابق تیزر معرفی فصل دوم بازی این محتوای جدید شامل بخش چند نفره و وارزون می‌شود. هفتم اسفندماه زمان آغاز فصل دوم خواهد بود.

شما در ادامه می‌توانید تیزر معرفی فصل دوم Black Ops Cold War را تماشا کنید:

لیست عناوین مطلب

مشخصات پچ جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War منتشر شد

استودیوی تری‌آرک بروزرسانی جدیدی را برای بازی Call of Duty Black Ops Cold War منتشر کرد که علاوه بر رفع ایرادات و باگ‌های مد زامبی، تغییرات تازه‌ای را در نقشه‌های چند نفره و لیگ پلی اعمال می‌کند. این پچ همچنین شامل بهینه‌سازی‌های جدید در رابط کاربری است.

با پچ جدید، آیتم RC-XD دیگر در حالت لیگ پلی در دسترس نخواهد بود. همچنین تغییراتی در قانون شلیک به هم تیمی‌ها به وجود آمده است و کشتن دو نفر از دوستان‌تان باعث حذف شدن شما از مسابقه می‌شود. در مد زامبی‌ها ،خطایی که امکان سوءاستفاده بازیکنان را از میز ساخت می‌داد رفع شد.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War هم اکنون روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ ، پلی‌استیشن ۵  و ایکس باکس سری ایکس / اس و ایکس باکس وان قابل دسترس است.

Call of Duty Black Ops Cold War

لیست تغییرات اعمال شده در این پچ را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

UI جهانی

خطای دکمه لیگ پلی که در Combat Record رفع شد.

مشکل نمایش مقادیر منفی در کارتهای غیر کالینگ مستر در منوهای چالش رفع شد.

مولتی‌پلیر نقشه‌ها اکسپرس:

مشکل امکان تسخیر یک هاردپوینت خارج از زون اکسپرس هاردپوینت رفع شد.

لیگ پلی امتیازات بازی

آیتم RC-XD هم‌اکنون از دسترس خارج است.

لیگ پلی  – شلیک به خودی

بعد از دوبار شلیک به هم‌تیمی‌ها، تکرار این عمل باعث کمانه‌ی گلوله به سمت خود بازیکن خاطی می‌شود و بازیکنان پس از تکرار این عمل برای دو بار دیگر از مسابقه حذف می‌شوند.

لیگ پلی  – UI

نمایش پردرازش نتایج

بهبود ویژگی‌های گرافیکی در نمایش پردازش ردیف‌های نتایج

ایراد نمایش اشتباهی جزئیات رویداد قبلی لیگ پلی رفع شد

رفع مشکل بازیکناند در اسکرول کردن به پایین و بالا در ردیف‌ها‌ی لیگ

زامبی‌ها گیم‌پلی

ایراد تلپورت شدن بازیکنان به خارج از نقشه زمانیکه سایر بازیکنان در دهکده با تلپورتر کار می‌کردند، برطرف شد.

بازیکنان دیگر قادر اجازه به ایستادن روی میز ساخت نیستند.

زامبی‌ها UI

مشکل خاکستری ماندن آیکون ارتقاء وقتی که بازیکن به اندازه‌ی کافی تجهیزات برای ارتقاء در انبار اسلحه دارد، برطرف شد.

آیکن‌های Seasons برای چالش‌های Firebase Z به منوی بازی اضافه شد.

آپدیت جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War عملکرد بخش چند نفره را بهبود می‌بخشد

آپدیت جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War عملکرد بخش چند نفره و وارزون را بهبود می‌بخشد وو علاوه بر آن افرادی که بی‌دلیل به هم تیمی‌]ای خود شلیک می‌کنند را نیز تنبیه می‌کند همراه دنیای بازی باشید.

پس از شکایت‌ها متوالی طرفداران مبنی بر به هم زدن ریتم بازی تسط عده‌ای در بخش چند نفره، بالاخره توسعه دهندگان به خواسته بازیکنان پاسخ دادند و در آپدیت جدید ساز و کاری را طراحی کرده‌اند که می‌تواند مشکلات را تا حد زیادی کاهش دهد.

در این آپدیت چنانچه فردی به سمت هم تیمی‌های خود شلیک کند و آن‌ها راب کشد پس از دومین بار، آسیب ناشی از شلیک به هم تیمی به خود او نیز بازمی‌گردد و پس از چهارمین بار، فرد خاطیب ه طور کامل از آن مپ اخراج می‌شود. این سیستم مشابه سیستمی است که در سال ۲۰۱۹ در  Rainbow Six Siege اتخاذ شد و توانست آمار Friendly Kill را تا حد زیادی کاهش دهد.

انتظار می‌رود بزودی شاهد روند مشابه در بازی Call of Duty Black Ops Cold War نیز باشیم.

هفته‌ی آینده محتوای جدیدی برای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر می‌شود

تقریبا تمام افرادی که به ویدیوگیم علاقه‌مندند و اخبار را دنبال می کنند به این موضوع واقفند که هر سال باید شاهد عرضه نسخه‌ای از سری محبوب Call of duty باشیم. امسال هم از این قضیه مستثنی نبوده و بازی Call of duty Black ops Cold War در ماه آبان عرضه شد و فروش موفقی داشت و هواداران هم از این بازی راضی بودند. ‌مهم‌ترین تفاوت Black ops Cold war با ‌نسخه Modern warfare که سال پیش عرضه شد در بخش زامبی است. بخش محبوب زامبی در Modern warfare حضور نداشت و مخاطبان از شنیدن خبر حضور دوباره این بخش پرطرفدار در ندای وظیفه: جنگ سرد بلک اپس بسیار استقبال کردند.

با اعلام اکتیویژن، کسانی که هنوز موفق به خرید بازی Call of duty Black Ops Cold War نشدند، می‌توانند با دانلود این بخش به مدت یک هفته به تجربه آن بپردازند. بخش زامبی شامل مود های Die Machine، Cranked است و اگر با پلی‌استیشن قصد تجربه این بخش را دارید مود Onslaught هم به صورت انحصاری در دسترس کاربران پلی‌استیشن است. اگر شما در بازه زمانی اعلام شده به بازی مشغول شوید، تمامی پیشرفت شما ذخیره خواهد شد؛ بنابراین اگر در آینده اقدام به خرید این بازی کنید، پیشرفت شما از بین نخواهد رفت.

آپدیت جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War که امروز در دسترس قرار گرفته، برخی باگ‌ها در بخشن چنده نفره و وارزون را را رفع می‌کند و عملکرد فنی بازی را بهبود می‌بخشد. همراه دنیای بازی باشید.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هفته آینده، در تاریخ ۱۴ ژانویه، به‌روزرسانی اواسط فصل را دریافت می‌کند که بسیار پر محتوا است. بخش چند نفره و زامبی‌ها با چند نقشه و حالت جدید برای بازیکنان گسترش می‌یابند.

در بخش چندنفره، Fireteam نقشه جدیدی دریافت می کند که Sanatorium نام دارد. مشخصه آن تپه‌های پر از درخت، یک هتل اصلی، ساختارهای بیشتر پراکنده روی نقشه و همچنین یک اسکله چوبی بزرگ است.

حالت جدیدی به نام Drop Kick 6v6 نیز اضافه می‌شود. دو تیم برای یک کیف با یکدیگر رقابت می‌کنند و با شروع مسابقه، هر دو تیم برای برداشتن آن به نقطه‌ای از نقشه می‌دوند. پس از دستیابی به کیف، تیمی که آن را حمل می‌کند شاهد افزایش مداوم امتیاز خود هستند. این کیف مجهز به یک تپانچه قدرتمند است، در حالی که هم تیمی‌ها سعی می‌کنند از آنه محافظت کنند. بازپرداخت.های محدودی براساس آنچه در کیف اتفاق می‌افتد وجود دارد و تیم اول که به ۲۰۰ امتیاز می‌رسد برنده می‌شود.
در همین حال، بخش زامبی نیز حالت‌های جدیدی را دریافت می‌کند. Cranked حالت محدودی است که در آن اگر موفق به کشتن یک Zombie در مدت زمان طولانی نشوید، به معنای واقعی کلمه منفجر خواهید شد. علاوه بر این، به طور انحصاری برای بازیکنان PlayStation، حالت Onslaught همچنین نقشه Raid را به لیست نقشه‌ها اضافه می‌کند.

بازیکنان می‌توانند بخش چند نفره‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را تا عید کریسمس بطور رایگان تجربه کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

قسمت بعدی سری بازی Call of Duty با فضای جنگ سرد خود روی هر دو نسل کنسول سر و صدای زیادی به پا کرد و طبق معمول در صدر پرفروش‌ترین بازی‌هایی بود که امسال منتشر شدند، قرار داست. مانند نسخه‌ی قبلی بازی Modern Warfare که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، بخش چند نفره بازی Black Ops Cold War نیز دارای سیزن-پس است و شما می‌توانید این فصل را تا هفته آینده بطور رایگان تجربه کنید.

بازی ندای وظیفه: جنگ سرد بلک اپس

همانطور که استودیوی سازنده‌ در پست توییتر بازی اعلام کرد، بازیکنان می‌توانند بخش چند نفره‌ی بازی call of duty cold war را تا شروع عید کریسمس به طور رایگان تجربه کنند. از ۱۷ تا ۲۱ دسامبر شما  به تمامی مد‌های Deathmatch ،Domination  ، Gunfight (2 در برابر ۲) و پلی‌لیست‌های Raid the Mall و Nuketown Holiday  و از ۲۱ تا  ۲۴ دسامبر به مدهای Prop Hunt ، Combined Arms Hardpoint  و Fireteam Dirty Bomb دسترسی خواهید داشت و تاریخ انتشار بازی کالاف دیوتی کولد وار خواهد بود.

داستان بازی call of duty cold war

داستان بازی call of duty black ops cold war پلتفرم‌ها پلی‌استیشن ۵  و ایکس باکس سری ایکس / اس و رایانه های شخصی در دسترس است. دوره آزمایشی چند نفره رایگان تا ۴ دی (۲۴ دسامبر) ادامه خواهد داشت.

بازی ندای وظیفه: جنگ سرد بلک اپس در صدر جدول پرفروش‌ترین عناوین ماه نوامبر بریتانیا قرار گرفت

گروه تحلیلی NPD اخیرا لیست پر فروش‌ترین عناوین ماه میلادی گذشته در بریتانیا را منتشر کرده‌است. بر این اساس دانلود بازی call of duty black ops cold war برای کامپیوتر با قرار گرفتن در رتبه اول این لیست علاوه بر کسب عنوان پر فروش‌ترین بازی ماه، به پر فروش‌ترین بازی سال جاری نیز تبدیل شده‌است. با دنیای بازی همراه باشید.

ماه میلادی گذشته بازی‌های مورد انتظار و موفق زیادی روانه بازار شدند اما، ساخته جدید استودیو «Treyarch» همچنان در صدر جدول پر فروش‌ترین عناوین هفته و ماه قرار گرفته‌است. تحلیلگر وبسایت NPD، آقای Mat Piscatella در گفتگو با وبسایت VentureBeat این موضوع را اعلام کرد. بازی call of duty black ops cold war گیم پلی علاوه بر قرارگرفتن در لیست پر فروش‌ترین بازی‌های ماه نوامبر، پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۲۰ تا این لحظه نیز لقب گرفته‌است. این بازی همچنین موفق‌ترین بازی کنسول Xbox One و PS4 از نظر تجاری نیز است.

این ۱۳امین سالی است که یکی از بازی‌های مجموعه کال آو دیوتی در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های ماه عرضه لقب می‌گیرد.
_ Mat Piscatella

نسخه جدید مجموعه Assassin’s Creed نیز عملکرد بسیار خوبی داشته و به عنوان دومین بازی پر فروش ماه لقب گرفته‌است. این بازی همچنین هفتمین بازی پر فروش سال جاری است. بازی Assassin’s Creed Valhalla به گفته یوبی سافت یک رکورد جدید در تاریخ انتشار مجموعه نیز از خوب به ثبت رسانده‌است.

سومین بازی لیست ۱۰ عنوان پر فروش، بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales است. محصول جدید اینسامنیک گیمز، موفق‌ترین عرضه کنسولی یک بازی ابرقهرمانی را نیز به ثبت رسانده‌است.

در ادامه شما ‌می‌توانید لیست ده بازی پرفروش ماه نوامبر ۲۰۲۰ را مشاهده نمایید:

 1. Call of Duty: Black Ops: Cold War
 2. Assassin’s Creed: Valhalla
 3. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
 4. Madden NFL 21
 5. NBA 2K21*
 6. Hyrule Warriors: Age of Calamity*
 7. Watch Dogs: Legion
 8. Animal Crossing: New Horizons
 9. FIFA 21
 10. Demon’s Souls

تریلر گیم پلی بازی call of duty cold war منتشر شد

می‌توان هر ساله عرضه نسخه جدید مجموعه شوتر اول شخص «ندای وظیفه» به بخش قطعی و جداناشدنی صنعت گیم بدل شده‌است. همیشه بخش چنده نفره مجموعه نقش پررنگی در فروش آن را ایفا کرده و رونمایی از Warzone این نقش را مهم‌تر و کلیدی‌تر از همیشه جلوه می‌کند. مانند نسخه Modern Warfare، بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War نیز از بخش Warzone در کنار کمپین داستانی پشتیبانی می‌کند. فصل اول بازی قرار است آخر هفته آینده در دسترس قرار گیرد.

گیم پلی بازی call of duty cold war فصل اول، به معرفی شخصیت «Stitch» می‌پردازد. وی که یک مامور سابق کا‌گ‌ب است، به دنبال انتقام از «Adler» که در بازجویی سال ۱۹۶۰، آسیب‌های جدی‌ای به وی وارد کرده‌است. این فصل قرار بود آخر هفته جاری در دسترس قرار گیرد اما، سازندگان تاریخ انتشار ره به تعویق انداختند.

فصل اول Cold War روز چارشنبه ۲۶ام آذرماه در دسترس قرار می‌گیرد. شما می‌توانید تریلر سینماتیک را از اینجا تماشا کنید

عرضه فصل اول بازی Call of Duty Black Ops Cold War با تاخیر خواهد بود

باتوجه به موفقیت هر نسخه Call of Duty، عجیب نیست که شاهد فروش خیره کننده بازی Call of Duty: Black Ops Cold War باشیم. براساس اعلام اکتیویژن، فصل اول بازی Call of Duty: Black Ops Cold War متاسفانه با تاخیر قرار است دردسترس قرار گیرد.

این فصل که قرار بود دهم دسامبر منتشر شود اما با یک هفته تاخیر مدتی بعد منتشر می‌شود. بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در حال حاضر برای پلی استیشن ۴، ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، رایانه شخصی دردسترس است.

طبق بررسی انجام گرفته بخش تک نفره جذابی در نسخه جدید قابل مشاهده بوده اما بخش‌های دیگر چندان غنی نیستند.

در نمودارهای هفته گذشته فروش بازی‌های ویدئویی فیزیکی در انگلستان، بازی Assassin’s Creed Valhalla در رتبه نخست قرار گرفت. با این حال، این بازی در هفته ی دوم انتشار به رتبه چهارم سقوط کرده است و بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با وجود افت فروش ۲۷ درصدی، به رتبه اول رسیده است.
بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales رتبه سوم را در اختیار دارد. در واقع، این پرفروش‌ترین بازی هنگام عرضه کنسول PS5 است و این موضوع برای هیچکسی عجیب نیست. عناوین هنگام عرضه انحصاری PS5 مانند Demon’s Souls (رتبه ۴)، Sackboy: A Big Adventure (رتبه ۵) و Godfall (رتبه ۷) نیز در لیست ده بازی پرفروش ویژه کنسول PS5 قرار دارند. با این وجود، تنها عنوان انحصاری که به جمع ۱۰ بازی برتر هفته رسیده است، همین اسپایدرمن است. جالب است که بدانید میزان فروش فیزیکی Miles Morales در مقایسه با Marvel’s Spider-Man هنگام عرضه برای PS4 در سال ۲۰۱۸، ۵۷ درصد کاهش داشته است.
در نمودارهای کلی، بازی فیفا ۲۱ در جایگاه دوم قرار دارد. به لطف تخفیف‌های جمعه سیاه، این بازی با افزایش ۱۲۱، فروش گسترده‌ای را تجربه کرد. در همین حال، بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity که به تازگی منتشر شده در جایگاه ۶ قرار گرفت. این بازی با فروش فیزیکی ۳۲۴ درصد، بالاتر از نسخه ۲۰۱۸ بازی Hyrule Warriors: Definitive Edition (نسخه اصلی)، اما ۴۳ درصد کمتر از بازسازی سال گذشته یعنی بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening (که منطقی است، زیرا Hyrule Warriors نسخه اصلی مجموعه Zelda نیست) است.

شما در زیر می‌توانید لیست ده بازی پرفروش هفته را مشاهده کنید.

Call of Duty: Black Ops Cold War

FIFA 21

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Assassin’s Creed Valhalla

Fortnite: The Last Laugh Bundle

Hyrule Warriors: Age of Calamity

Watch Dogs: Legion

Animal Crossing: New Horizons

Mario Kart 8 Deluxe

Minecraft (Switch)

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در زمان عرضه‌ی خود تنها دارای هشت نقشه‌ی‌ ۶v6  (شش نفر در برابر شش نفر) است. با دنیای بازی همراه باشید.

با تمام بازی‌های مطرحی که در این هفته منتشر می‌شوند، از یاد بردن تاریخ انتشار Call of Duty: Black Ops Cold War چیز عجیبی نیست . بازی شوتر پرفروش Activision  جمعه‌ی این هفته ( ۱۳ نوامبر) عرضه خواهد شد اما به نظر می‌رسد نسخه‌های این بازی زودتر از موعد منتشر شده‌اند. تصویری لو رفته از نسخه‌ی فرانسوی این بازی بر روی سایت Reddit نشان می‌دهد که بخش چند نفره‌ی بازی در هنگام عرضه فقط هشت نقشه نقشه‌ی‌ ۶v6  (شش نفر در برابر شش نفر) دارد. مد جدید Fireteam: Dirty Bomb، دارای دو نقشه اختصاصی است اما برای اکثر بازیکنان که در لیست اصلی بازی قرار دارند، تعداد هشت نقشه نسبتاً محدود است.

بازی call of duty black ops cold war

مخصوصاً وقتی متوجه می‌شوید که یکی از نقشه‌های رایگان که بعد از عرضه‌‌ی بازی منتشر شده مثل نقشه‌ی Nuketown ’84، یک نسخه بازسازی شده است. بازی Black Ops Cold War از نظر محتوای جدید چیز زیادی ارائه نمی‌کند. تنها زمان نشان خواهد داد که آیا استودیوی Treyarch در ماه‌های آینده به این مسئله رسیدگی می‌کند یا همچنان به بازسازی به محتواهای قدیمی ادامه خواهد داد.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در روز جمعه ۲۳ آبان برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی ‌استیشن ۵، پلی ‌استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس / اس و ایکس باکس وان. شایان ذکر است که بازیکنان پلی‌استیشن به محتوا‌های انحصاری مثل مد هجوم زامبی، آیتم‌های انتخابی قبل از شروع ماموریت و … دسترسی خواهند داشت.

بررسی بازی Call of Duty Black Ops Cold War به ۱۹۰ گیگابایت فضا روی ایکس باکس سری ایکس / اس نیاز دارد

نصب کامل بازی Call of Duty: Black Ops Cold War روی ایکس باکس سری ایکس / اس نیازمند ۱۹۰ گیگابایت فضا است. با دنیای بازی همراه باشید.

با اینکه که اخیراً شرکت Activision اعلام کرده بود که اندازه فایل اولیه‌ی بازی در هنگام نصب روی ایکس باکس سری ایکس / اس ۱۳۶ گیگابایت است، نصب کامل آن نیازمند ۱۸۷.۹ گیگابایت فضا است، تصویری زیر که در ابتدا در صفحه Reddit ارسال شده است، این موضوع را به روشنی نشان می‌دهد.

این حجم شامل حدود ۵۰ گیگابایت فضا برای تکستچرهای HD (38.2 گیگابایت) و داده های رهگیری پرتو (۱۱.۸ گیگابایت) است. در مقایسه، حجم بخش چند نفره بازی ۲۷.۶ گیگابایت است.

call of duty black ops cold war پلتفرم‌ها

بازی  Black Ops Cold War در جمعه‌ی این هفته ( ۱۳ نوامبر) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‎‎‌‌های نسل فعلی و بعدی عرضه خواهد شد. در اوایل این ماه، شرکت Activision اعلام کرد که حجم اولیه‌ی بازی روی پلی استیشن ۵ معادل  ۹۵ گیگابایت، روی ایکس باکس وان ۹۳ گیگابایت و روی کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس اس به ترتیب ۱۳۳ و ۱۳۶ گیگابایت است.

پس از نصب، بازیکن‌های کنسول و رایانه‌ها‌ی شخصی می توانند برای کاهش حجم فایل بازی، مدهای خاصی مانند کمپین یا مد زامبی‌ها را حذف کنند.

ایکس باکس سری ایکس دارای ۸۰۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی  برای نصب هر نرم افزار است، در حالی که ایکس باکس سری اس فقط ۳۶۴ گیگابایت فضا برای ذخیره‌سازی بازی‌ها دارد.

پلی استیشن ۵ دارای ۶۶۴ گیگابایت حافظه داخلی SSD برای بازی‌ها است. این کنسول از حافظه SSD قابل ارتقا در زمان عرضه پشتیبانی نمی‌کند، اما بگفته‌ی شرکت سونی این ویژگی از طریق بروزرسانی سیستم در آینده‌ای نزدیک فعال خواهد شد.

جزئیات جدیدی از کمپین تک‌نفره‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد

جزئیات بیشتری را از سه ماموریت کمپین داستانی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر  شد. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در کمتر از دو هفته‌ی دیگر منتشر خواهد شد، و با انتشار آن میلیون‌ها نفر از بازیکنان مستقیماً وارد مد چند نفره (‌مولتی‌پلیر) یا مد‌ زامبی آن خواهند شد. اگرچه امتیاز عمده فروش این بازی از این مد‌ها است، اما نگاه به کمپین تک‌نفره‌ی بازی که توسط استودیوی Raven Software ساخته شده نیز خالی از لطف نیست.

اخیراً، در یک بروزرسانی جدید، تیم توسعه دهنده‌ی بازی اطلاعات بیشتری را از سه ماموریت کمپین آن منتشر کرده است، علاوه بر این جزئیات صحنه‌هایی کوتاه نیز از محیط‌های کمپین در این بازی‌ منتشر شده که می توانید آن‌ها را در زیر مشاهده کنید. یکی از اولین مأموریت‌های این کمپین Nowhere Left to Run  (هیچ جایی برای فرار نیست) نام دارد. داستان این ماموریت در آمستردام رخ می‌دهد و شخصیت‌های مهم سری بازی COD همانند وودز و میسون به همراه شخصیت جدیدی بازی ‌Cold War راسل آدلر در آن حضور دارند. این مأموریت که تریلر آن را قبلاً مشاهده کرده‌اید از یک تعقیب و گریز از پشت بام خانه‌ها شروع می‌شود و با صحنه‌های تیراندازی و انفجار در باند یک فرودگاه خاتمه می‌یابد.

ماموریت Fracture Jaw (فک شکسته) در ویتنام  با یک صحنه‌ی یک فلش بک اتفاق می‌افتد ، این ماموریت بر روی شخصیت شرور و اسرارآمیز داستان پرسئوس تمرکز دارد که شامل خلبانی یک هلیکوپتر و تیراندازی در جنگل‌ها است. ماموریت دیگر Desperate Measures (اقدامات ناامیدکننده) است، که در آن بازیکنان با استفاده از ابزارها و فن آوری‌های مختلف به عنوان یک جاسوس دوجانبه به مقر کاگ‌ب (KGB) نفوذ می کنند، می کنند و می‌توانند از چندین راه مختلف به هدف نهایی خود در این ماموریت دست یابند.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۲۳ آبان‌ماه ( ۱۳ نوامبر) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ ، ایکس‌باکس سری ایکس و ‌اس ، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و در ماه دسامبر با بازی Call of Duty: Warzone ادغام خواهد شد. اگر قصد دارید این بازی را بر روی رایانه‌ی شخصی نصب کنید اطمینان حاصل کنید که فضای ذخیره‌ سازی شما (۲۵۰ گیگابایت) به قدر کافی خالی باشد.

سیستم مورد نیاز بازی Call Of Duty Black Ops Cold War مشخص شد

اکتیویژن اطلاعات جدیدی در مورد نسخه رایانه‌ای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War ارائه داده است.همراه با تریلر جدیدی که گیم پلی بازی را نمایش می‌دهد،ناشر همچنین گزینه‌های مختلف شخصی سازی را که می‌توان انتظار داشت،بیان کرد.الزامات سیستم در طیف گسترده‌ای از تنظیمات نیز نشان داده شده است.با سایت دنیای بازی همراه باشید.

نسخه PC این بازی از پشتیبانی از رزولوشن ۴K،فریم رده‌های بدون پوشش و سای‌های RTX و انسداد محیط برخوردار است.از انویدیا DLSS و فناوری Reflex نیز پشتیبانی می‌شود.همچنین می‌توان انتظار داشت که اثر مذکور از صفحه نمایش Ultrawide و چند مانیتور همراه با قابلیت کراس پلت‌فرم نیز پشتیبانی کند.
حجم بازی در روز عرضه شامل ۵۰ گیگابایت برای بخش چند نفره و ۱۷۵ گیگابایت برای تمامی بخش‌های بازی است.شما می‌توانید بعد از به اتمام رساندن بخش داستانی بازی آن را حذف کنید و فقط بخش آنلاین را نگه دارید.فقط به یاد داشته باشید که ۵۰ گیگابایت مورد نیاز برای بخش چند نفره بازی با به‌روزرسانی‌های بعدی از راه می‌رسد.شما در تصویر زیر می‌توانید تمامی سیستم‌های پیشنهادی و گزینه‌های شخصی سازی را مشاهده کنید.

سیستم مورد نیاز بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War

سیستم مورد نیاز بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War

بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۱۳ نوامبر(۲۳ آبان) برای Xbox Series X / S ، Xbox One ، PS4 ، PS5 و PC منتشر می‌شود.

شرکت اکتیویژن همیشه همکاری خوبی با سونی داشته و محتواهای انحصاری سری بازی‌های Call of Duty را برای پلی استیشن در نظر می‌گرفت، در این بین بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم شامل آن می‌شود. با دنیای بازی همراه باشید.

به تازگی استودیو تری آرک و اکتیویژن حالت جدیدی که به بخش زامبی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War مربوط است، معرفی کردند. این حالت Zombies Onslaught نام داشته و و انحصاری نسخه‌های پلی استیشن بازی مورد اشاره محسوب می‌شود.

این حالت برای بخش co-op بوده و دو بازیکنان در کنار ارواح یا زامبی‌ها باید با یکدیگر به مبارزه بپردازند. طبق اعلامیه‌ای در پلی استیشن بلاگ، Zombies Onslaught دارای نقشه‌هایی شبیه به نقشه بخش چندنفره است.

در حالت موردبحث افراد می‌توانند مکانیک گیم پلی منحصربفردی را تجربه کنند. برای مثال یک آیتمی هم به نام Orb Dark Aether وجود دارد که همچون شیلد به محافظت از بازیکنان می‌پردازد. با جان سخت‌تر شدن زامبی‌ها، بازیکنان Elites وارد میدان خواهند شد. گیمرها با عملکردی که در این بخش دارند، امتیاز طلایی، برنز یا نقره‌ای دریافت کرده، در نهایت پاداشی به آنها تعلق می‌گیرد.

Zombies Onslaught تنها برای بازیکنان پلی استیشن ۵ و ۴ بوده و تا نوامبر ۲۰۲۱ دردسترس این کاربران است. بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در ۱۳ نوامبر برای Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 و PC منتشر خواهد شد.

در حال حاضر دومین آخر هفته‌ای است که بتا Call of Duty: Black Ops Cold War را تجربه می‌کنیم. اما هنوز سلاح‌ها نیاز به افزایش سطح لول داشته تا عملکرد بیشتری پیدا کنند. از آنجایی که برخی آیتم در نسخه بتا فعال نیست، این موضوع برای بازیکنان ناخوشایند محسوب می‌شود.

به تازگی استودیو Treyarch پاداشی برای بازیکنان در نظر گرفته و آن ارائه XP بیشتر به بازیکنان در آخر هفته دوم بتا این بازی است. چنین پاداشی برای بازیکنان تمامی پلتفرم‌ها در نظر گرفته شده است.

در نسخه بتا حالت Fireteam: Dirty Bomb هم وجود دارد که طی آن ۴۰ بازیکن با ۱۰ تیم به جمع آوری اورانیوم پرداخته و بمب‌های موردنظر را منفجر می‌کنند. نسخه کامل بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در ۱۳ نوامبر برای پلی استیشن ۴، ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

گیم پلی بازی call of duty black ops cold war

به تازگی استودیو تری آرک در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرده بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۳۰ سپتامبر سال جاری رونمایی خواهد شد. Treyarch وعده نمایش داستانی از بخش زامبی داده است.

تاکنون جزئیات بسیاری از این بخش در دسترس قرار نگرفته و نخستین بار در قسمت The Red Door آلفای بازی اشاراتی صورت گرفت. در قسمت زامبی این نسخه داستان همچنان در دوره جنگ سرد است و بازیکنان موقعیت‌های جدیدی را تجربه خواهند کرد.

مدتی قبل بود که اکتیویژن بخش چندنفره را با هیجانی که برای آن در نظر گرفته، معرفی کرد. بنابراین باید تا نهم مهرماه امسال منتظر ماند و بخش زامبی پرطرفدار رونمایی شود. بازی اصلی نیز در ۱۳ نوامبر یا ۲۳ آبان امسال برای پلی ‌استیشن ۴، اکس‌ باکس وان، اکس ‌باکس سری اکس، سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

تریلر جدید بازی call of duty black ops cold war

بعد از عرضه موفقیت آمیز بازی COD MW 2019 که بار دیگر مجموعه کال آف دیوتی را بر سر زبان‌ها انداخت و از طرفی نیز نجات دهنده راه اشتباه کمپانی اکتیویژن نیز بود، امروز تریلر از گیم پلی بازی‌ای منتشر شد که احتمالا قرار است راه نسخه سال گذشته را پیموده و یک بازی خاطره انگیز جدید برای بازیکنان باشد. در تریلر بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War که در ادامه مشاهده خواهید کرد، گیم‌پلی‌ای از بخش‌های مختلف بازی را مشاهده می‌کنیم که مربوط به داستان اصلی است.

تماشای آنلاین در آپارات و دریافت ویدیو با کیفیت‌های مختلف

در تریلر مذکور ما تصاویری از شخصیت‌های میسون، وودز و کو را مشاهده می‌کنیم که از راه جنگلی برای نفوذ به یک فرودگاه استفاده می‌کنند.  با مشاهده این ویدیو بازیکنان با نبردهای بزرگی که در جنگ سرد با آن‌ها روبه‌رو می‌شوند بیشتر آشنا خواهند شد و با تکنولوژی‌های پیشرفته بدنبال شکار فردی خواهند رفت که قصد تخریب و تجزیه ایالات متحده آمریکا را دارد. این بازی قرار است در ماه آبان برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

تماشا کنید: بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War از پتانسیل‌های پردازنده گرافیکی جدید Nvidia پشتیبانی می‌کند

سال گذشته در بازی Call of Duty: Modern Warfare شراکتی بین توسعه‌دهندگان این بازی و کمپانی Nvidia برای پشتیبانی چشم‌گیر این اثر روی PC رخ داد و اکنون به نظر می‌رسد در Call of Duty: Black Ops Cold War نیز این اتفاق رخ دهد. چرا که روز گذشته در کنار رونمایی از پردازنده‌های گرافیکی جدید انویدیا، تریلری منتشر شد که عملکرد این سخت‌افزار را در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید این ویدئو را ببینید.

مارک گوردون، مدیر ارشد استودیو Treyarch در این خصوص گفته است که «با عرضه سری پردازنده گرافیکی GeForce RTX 30 ما خواهیم توانست دنیای واقع‌بینانه‌تری را برای گیمر‌ها خلق کنیم. همچنین NVIDIA DLSS نیز سطح عملکرد در بازی‌ها را بالا می‌برد که برای آن بسیار هیجان‌زده هستیم. ما مشتاقانه و همواره تعهد خود به گیمر‌های رایانه‌های شخصی را ادامه خواهیم داد.» باید اشاره کرد که در مراسم انویدیا، تریلری از عملکرد GeForce RTX 30 در بازی Cyberpunk 2077 نیز منتشر شد.

خیلی بیشتر از حد معمول طول کشید. اما سرانجام از قسمت جدید Call of Duty رونمایی شد. عنوانی که Black Ops Cold War نام دارد و به فرنچایز محبوب Black Ops بازگشته است. اکنون تصویری منتشر شده که نشان می‌دهد این بازی احتمالا یک نسخه بتا خواهد داشت که زودتر در دسترس عده این کاربران قرار می‌گیرد.

همانطور که در ادامه در تصویر مشاهده می‌:نید، استور عربی PSN، با لیست کردن بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War به عرضه نسخه بتا آن در تاریخ ۸ اکتبر (۱۷ مهر) اشاره کرده است. البته کمپانی اکتیویژن هنوز خبری رسمی در این خصوص منتشر نکرده است، اما به‌طور کلی، این تاریخ با زمان‌های قبلی نسخه بتا سایر بازی‌های این مجموعه مطابقتی نسبی دارد.

بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War

یکی از عناوین پرطرفداری که جزو اولین عناوین میان نسلی نیز به حساب می‌آید، بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War است که طرفدران بیشماری در سراسر دنیا دارد و  جزو نمایش‌های خاص و استثنایی رویداد مجازی گیمزکام بود. در تریلر منتشر شده از بازی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، بازیکنان و طرفدران با شخصیت منفی این نسخه و عملیات‌های مخربانه این شخص بیشتر آشنا می‌شوند.

تماشای آنلاین در آپارات و دریافت ویدیو با کیفیت‌های متنوع

در این تریلر سینماتیک صراحتاً توضیح داده می‌شود که شخصیت Perseus یک جاسوس مرموز، یک مامور زبده و چیره دست است که قصد دارد علیه ایالت متحده آمریکا عملیات مخربانه انجام دهد و تا زمانی که زنده است، اتفاقات غیرمنتظره بی پایانی رخ خواهد داد که مسیر جنگ سرد را عوض می‌کند. تیم بلک اپس با دستور مستقیم رئیس جمهور وقت ایالت متحده آمریکا موظف است تا جلوی او و عملیات مخربانه‌اش را بگیرند. برای اطلاع از تاریخ انتشار، پلتفرم‌های مقصد و دیگر اطلاعات منتشر شده، این پست را مطالعه کنید.

بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۹ عرضه می‌شود

با توجه به اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت data-miners  اطلاعات وسیعی از بازی COD: Black Ops- Cold War منتشر شده که اغلب این اطلاعات هنوز در حد شایعه هستند، اما همچنان می‌توان به آن اتکا کرد. با توجه به باندل‌های مختلفی که برای این بازی در نظر گرفته شده ( و در ادامه این پست مشاهده خواهید کرد) به نوعی با توجه به توضیحات رسمی از محصولات، تاریخ انتشار این بازی نیز مشخص شده است.

همانطور که می‌دانید با پیش خرید بازی مذکور امتیازات و ویژگی‌های خاصی برای بازی‌های Cod: Modern Warfare و Cod: Warzone دریافت می‌کنید. طبق اطلاعات بدست آمده قابلیت‌هایی که با پیش خرید Cod: Black ops- Cold War بدست می‌آورید در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۹ برای دیگر بازی‌های مذکور قابل استفاده هستند. این محتوای موجود برای پیش خرید نسخه جدید مجموعه Black ops تا یک سال اعتبار دارند به همین دلیل دست کم انتظار می‌رود تا ۲۳ آبان حداقل نسخه نسل هشتمی این عنوان عرضه شود.

در حال حاظر عرضه این بازی برای کنسول‌های نسل نهم هم تایید شده است و اگر از آن دسته اشخاصی هستید که می‌خواهید ارتقای رایگان نسل نهم شامل حالتان باشد، باید نسخه Cross-Gen این بازی را تهیه کنید، چرا که نسخه استاندارد COD: BO-Cold War از قابلیت ارتقاء رایگان بهره‌مند نیست. به هرحال طبق توییت رسمی اکانت کال آف دیوتی در توییتر باید تا رونمایی رسمی این بازی (۱۹ شهریور ۱۳۹۹) صبر کنیم و ببینیم که این اطلاعات لو رفته تا چه اندازه درست هستند.

از نسخه‌های مختلف بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War رونمایی شد

نزدیک به ۱۴ روز تا مراسم رونمایی کامل از بازی COD:BO – Cold War زمان باقی مانده، اما اطلاعات منتشر شده از این عنوان خیلی زودتر از مراس مذکور منتشر شده‌اند. بیشتر این اطلاعات از طریق فایل Datamining بازی Cod: Modern Warfare و Cod: Warzone استخراج شده‌اند. بنظر می‌رسد که استودیوی Treyarch به عنوان سازنده این عنوان نسخه‌های مختلف با قابلیت‌های جالبی برای انتشار درنظر گرفته است.

اولین نسخه، نسخه استاندارد یا معمولی این بازی است که یک سری قابلیت‌های کمتر از نسخه‌های گران‌تر در اختیار پیش‌خریدکنندگان قرار می‌دهد. نکته ‌مهمی که این نسخه در بر دارد این است که مثل بازی Control و NBA 2k21شامل قابلیت ارتقاء رایگان نسل نهمی نیست و اگر این نسخه را خریداری کنید، باید یک مبلغ جداگانه و سنگین برای نسخه نسل بعدی آن هم پرداخت کنید.

دومین نسخه، باندل Cross-Gen است که تهیه کنندگان این باندل، می‌توانند از بازی‌‌های خود را به نسخه‌های نسل نهمی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس وان سری ایکس ارتقاء دهند. در آخر نسخه Ultimate است که شامل باندل Cross-Gen، ۳ پوسته ظاهری برای اوپراتورها، تزئینات جدید برای سلاح‌ها، پوسته ظاهری برای وسیله‌های نقلیه، پک‌های اسلحه و باندل بتل پس می‌باشد. پیش خریدکنندگان هرکدام از این نسخه‌ها به بتای این بازی دسترسی پیدا خواهند کرد و می‌توانند از کاراکتر فرانک وودز (Frank Woods) در بازی بخش آنلاین Modern Warfare و Warzone استفاده کنند.

بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War ادامه‌ای بر نسخه اول سری Black Ops خواهد بود

امروز قرار است که کمپانی اکتیویژن به صورت رسمی از بازی COD: Black Ops- Cold War در بازی بتل رویال خود (Cod: Warzone) رونمایی کند. همچنین این بازی قرار است در شب اول رویداد مجازی گیمزکام حضور داشته باشد. با توجه به اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت CharlieIntel که از فایل‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare استخراج شده است، این بازی قرار است دنباله‌ای بر نسخه اول این مجموعه باشد.

طبق توضیحات منتشر شده در وب‌سایت مذکور، بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War یک دنباله مستقیم برای نسخه محبوب و پرطرفدار Call of Duty: Black ops است. داستان این بازی در سال ۱۹۸۰ روایت می‌شود و بازیکنان با چهره‌های تاریخی و حقایقی سخت درست در زمانی که در حال نبرد در مکان‌های تاریخی از جمله برلین شرقی، ویتنام، ترکیه و حتی ستاد مشترک KGB شوروی هستند، روبه‌رو خواهند شد.

شخصیت‌های محبوبی چون Mason، Woods و حتی Hudson نیز به این بازی برخواهند گشت تا با یک جاسوس ناشناخته‌ای به اسم Perseus که ماموریتی برای بی‌ثبات کردن تعادل جهانی قدرت و تغییر مسیر تاریخ را دارد، مقابله کنند. بخش چند نفر و زامبی در این بازی وجود خواهد داشت و بازیکنان با سلاح‌های ساخته شده در زمان جنگ سرد به مقابله با دشمنان خواهند پرداخت. فعلا معلوم نیست که آیا بخش زامبی حالتی کلاسیک دارد یا استودیوی سازنده بدنبال یک تجربه واقع‌گرایانه است.

بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War در افتتاحیه رویداد گیمزکام حضور خواهد داشت

شرکت اکتیویژن بزودی نسخه جدید سری COD را معرفی خواهد کرد و تاکنون هم مشخص شده که چه عناوینی قرار است در افتتاحیه  Gamescom 2020 حضور داشته باشند. یکی از آنها Call of Duty: Black Ops – Cold War خواهد بود.

این خبر را جف کیلی اعلام کرده و بیان داشته که Cold War  قرار است در افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۰ حضور یابد. گفته شده بازی توسط دو استودیو Treyarch و Raven Software تحت توسعه قرار دارد.

تاریخ دقیق رونمایی آن ۵ شهریور خواهد بود و باید انتظار داشت که این عنوان دنباله‌ای بر نسخه بلک آپس ۱ باشد. شایان ذکر بوده برنامه Opening Night Live گیمزکام ۲۰۲۰ به میزبانی و تهیه کنندگی جف کیلی برگزار می‌شود. Call of Duty Black Ops: Cold War قرار است بزودی برای پلی استیشن ۴، ۵، اکس باکس وان و اکس باکس سری ایکس همراه با رایانه شخصی منتشر شود.

براساس یک گزارش جدید، اکتیویژن قصد دارد همچون عناوین قبلی چون Call of Duty: Modern Warfare یا برخی دیگر، بازی جدید را در نسخه پی سی به طور انحصاری از طریق Battle.net در دسترس بازیکنان قرار دهد.

این یعنی بازیکنان باید از پایگاه Battle.net شرکت اکتیویژن بلیزارد استفاده کنند. خبر توسط کاربر Charlie INTEL توییتر منتشر شده که همیشه شایعات حقیقی را آشکار کرده و حال نوبت به گزارش دیگر رسید.

بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War بزودی در ۵ شهریور رونمایی خواهد شد و این بار باید جنگ سرد را روایت کند. بنابراین بازیکنان به تجربه عنوانی خواهند پرداخت که قطعا یک بازی شوتر اول شخص جذابی است.

به تازگی استودیو تری آرک در صفحه رسمی توییتر بازی آینده COD، که به عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War شناخته می‌شود، تصویر هنری منتشر کرده که به نظر می‌رسد بازیکنان در نقش سرباز شوروی و امریکا می‎توانند ایفای نقش کنند.

پس از مدت‌ها انتظار، اکتیویژن تریلر تیزری منتشر کرده که در آن محیط بازی یا ساختار مشخص نیست و تنها وعده داده می‌شود این عنوان در ۲۶ آگوست یا ۵ شهریور به طور کامل رونمایی خواهد شد.

در تصویر اطلاعات دیگری پیدا نیست و همانطور از نام این نسخه پیداست، داستان در جنگ سرد جریان دارد، جنگی که بین دو کشور امریکا و شوروی سابق درگرفت. سری بازی‌های Call of Duty همیشه بخش داستانی جذابی داشتند و انتظار داریم نسخه جدید نیز چنین باشد.

کالاف دیوتی 2021

طی ماه‌ها و هفته‌های اخیر بارها شاهد بودیم که اخبار و شایعات مختلف درباره Call of Duty 2020 چگونه منتشر می‌شوند. در همین راستا نیز کمپانی اکتیویژن (Activision) به عنوان سازنده این سری محبوب و دوست‌داشتنی بعد از یک سکوت سنگین درباره آینده این مجموعه تصمیم گرفت تا بالاخره امروز از بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War رسماً رونمایی کند. تریلر رونمایی از این عنوان را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

همانطور که از نام این بازی پیدا است، وقایع آن قطعا در تاریخ جنگ‌ سرد یا همان Cold War رخ خواهد داد. داستان بازی تا جایی که این تیزر برای ما توضیح داد در رابطه با سازمان جاسوسی شوروی در خاک ایالات متحده آمریکا است که برای بی‌ثبات کردن این کشور دست به اقدامات مختلف می‌زند. احتمالا این بازی نگاهی به یکی از فرضیه‌های مهم این اقدام خواهد انداخت و آن را  با گیم‌پلی غنی توجیه خواهد کرد.

لازم به ذکر است که مراسم رونمایی کامل از این بازی در تاریخ ۲۶ آگوست ۲۰۲۰ مصادف با چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ انجام می‌شود. طی روزهای گذشته نیز کمپانی اکتیویژن از طریق بازی Call of Duty: Warzone به این نکته اشاره کرده بود که بازی بعدی آن‌ها در دوران جنگ سرد در جریان خواهد بود. به هر حال هنوز نمی‌دانیم که این بازی قرار است در چه تاریخی و برای کدام پلتفرم‌ها عرضه می‌شود، بنابراین برای آگاهی از اخبار بیشتر Call of Duty: Black Ops- Cold War با دنیای بازی همراه باشید.

تماشای آنلاین و دریافت کیفیت‌های مختلف از آپارات

اطلاعاتی از بازی Call of Duty 2020 که پیش‌تر منتشر شده بود

تاکنون با گزارش‌های متعددی درباره نسخه بعدی Call Of Duty رو به رو شدیم اما گزارش جدید نشان می‌دهد، شرکت اکتیویژن وظیفه توسعه نسخه ۲۰۲۰ این فرنچایز را برعهده دو استودیو Treyarch و Raven Software قرار داده است.

در سوی دیگر نسخه Warzone هم برای بازی بعدی در نظر گرفته شده و قرار است همزمان با نسخه اصلی منتشر شود. منبع نزدیک به توسعه دهندگان Call Of Duty 2020 می‌گوید که روند توسعه به خوبی در حال پیش روی بوده و در آینده نزدیک اکتیویژن بازی خود را معرفی خواهد کرد.

پیش بینی شده در ماه آگوست رونمایی از Call Of Duty 2020 صورت گیرد و آن را با نام Call of Duty: Black Ops – Cold War مشاهده خواهیم کرد. اطلاعات بیشتری در دسترس قرار نگرفته و بهتر است همچنان به انتظار ادامه داد تا رونمایی انجام گیرد.

کال اف دیوتی کلد وار در ایران

 بزودی باید شاهد معرفی بازی جدید از سری Call Of Duty باشیم و تاکنون شایعاتی درباره آن منتشر شده است. گفته می‌شود این نسخه توسط استودیو Treyarch توسعه پیدا خواهد کرد و جزئی از سری Black Ops به حساب خواهد آمد. گفته می‌شود این نسخه همچون Modern Warfare سال گذشته یک ریبوت خواهد بود. 

گزارش همچنین افزود نام اصلی آن Call of Duty: Black Ops – Cold War است. این نام از تصاویر تبلیغاتی که برای Doritos Double XP در نظر گرفته شده، فاش گشته است. این اطلاعات توسط کاربر TheGamingRevolution توییتر به بیرون درز کرد و احتمالا صحت خواهد داشت.

در این تبلیغ اشاره شده بازی ۵ اکتبر امسال منتشر خواهد شد. همان تاریخی که همیشه اکتیویژن برای انتشار عناوین خود از جمله سری Call Of Duty در نظر می‌گیرد. البته این احتمال وجود دارد در نوامبر امسال شاهد انتشار بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War باشیم. جزئیات بیشتر در کار نیست و به طور حتم برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. نسخه نسل نهمی همزمان با عرضه کنسول‌ها منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار بازی کالاف دیوتی کولد وار

بازی کال آف دیوتی (Call of Duty) از فرانچایزهای ارزشمند کمپانی اکتیویژن (Activison) است که هر سال میزبان میلیون‌ها بازیکن در سرتاسر دنیا است. با تغییر رویه‌ای که کمپانی مذکور در تولید مجموعه در پیش گرفت، باعث شد که طرفداران یک‌بار دیگر نگاه مثبت خود را به سمت این مجموعه بیاندازند. با اینکه سال گذشته شاهد عرضه یک ریبوت زیبا از مجموعه Call of Duty: Modern Warfare بودیم، اما الان وقت آن است که شاهد زنده‌شدن یکی دیگر از مجموعه‌های این فرانچایز باشیم.

اخیرا یک ویدیویی از مرحله Pre_Alpha بازی Call Of Duty 2020 در فضای مجازی منتشر شده که افشاکننده آن از نام Call Of Duty: Cold War – ندای وظیفه: جنگ سرد بلک اپس برای آن استفاده کرده است. همانطور که گفته شد این ویدیو [ که فعلا بدلیل نقض قوانین کپی رایت در دسترس نیست] بخشی از گیم‌پلی این بازی را شامل می‌شود که انیمیشن‌های تیراندازی، بارگذاری خشاب و موارد دیگر را نشان می‌دهد. مواردی همچون تکسچر‌ها، ساختمان‌ها و در کل محیط بازی در این ویدیو دیده نمی‌شود، اما انیمیشن‌های مرتبط با شخصیت اصلی وجود دارد.

در حال حاظر اطلاعات منتشر شده از این بازی به عنوان یک شایعه در نظر گرفته شده است و عده‌ای معتقده‌اند که ویدیوی منتشر شده از مراحل آلفای بازی Call Of Duty: Black Ops 3 است. به هر حال افشاکننده این ویدیو قطعا در پی شایعات اخیر، عنوان Call Of Duty: Black Ops Cold War را برای ویدیو خود انتخاب کرده است، چراکه چندی پیش نیز شایعاتی در خصوص نسخه جدید کال آف دیوتی در فضای مجازی منتشر شد که در آن، Call Of Duty:Black Ops Cold War به عنوان نسخه جدید این مجموعه در سال جاری معرفی و عرضه خواهد شد.

با این حال زمان زیادی تا معرفی نسخه جدید این فرانچایز باقی نمانده است و قطعا کمپانی اکتیویژن بعد از به پایان رسیدن مشکلات جدید جهانی، از بازی ندای وظیفه: جنگ سرد بلک اپس این مجموعه رونمایی خواهد کرد.

[select-faq faq_id=’292802′] [select-faq faq_id=’292803′]

نظرات خود را پیرامون بازی Call Of Duty 2020 و بازی ندای وظیفه: جنگ سرد بلک اپس را با ما به اشتراک بگذازید.

دیدگاه
۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

5 Replies to “فصل دوم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اپراتورهای جدیدی را به آن اضافه می‌کند”

 1. Ashkan گفت:

  سلام میشه گفت که بخش وارزون این بازی مثل خود call of duty warzone هستش یعنی battle royal هست و مپ مخصوص خودشو داره؟

  ۴ ۲
 2. رادین گفت:

  سلام ببخشید من این بازی رو خریداری کردم ولی بخش کمپین را دانلود نمیکنه باید چکار کنم؟

  ۴ ۰
 3. عباس گفت:

  یکی بازی پر از اشتباه نقشه های کم .ومولتی پلیر ضعیف
  تو بخش دونفر مولتی پلیر بخش دونفر بازی اول که انجام میدی درست است ولی
  بازی دوم که میخواهی انجام
  میدی بازیکنان قیب هستن
  بازی که چهارماه درست بهش چی ازش انتظار داری خاک برسرشرکتش :16:

  ۱ ۰
 4. مرصاد گفت:

  بخش زامبی که میخوام دونفره بازی کنم وقتی بازی لود میشه منو از بازی میندازه بیرون مشکلش چیه؟

  ۱ ۰