بازی Project 007

کات‌ سین‌های بازی Project 007 شحصیت محور و دارای دیالوگ‌های ماندگار خواهد بود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۵:۴۴

تیم سازنده بازی Project 007 به دنبال استخدام نویسنده‌ای است که بتواند کات سین‌هایی “شخصیت محور و با دیالوگ‌های ماندگار” بنویسد و همچنین سناریوها و خطوط داستانی مختلف باید به “اهداف اصلی داستان” منتج شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «IO Interactive» اخیرا نسخه سوم سه‌گانه هیتمن را روانه بازار کرد و همچنان قصد دارد با انتشار آپدیت‌ها و بسته‌های گسترش دهنده به محتوای این بازی اضافه کند. از سوی دیگر اما، آن‌ها پروژه‌ای جدید را در جهان جاسوس محور جیمز باند آغاز کرده‌اند که در حال جاضر صرفا با نام Project 007 شناخته می‌شود. این عنوان در ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی معرفی شد. سازندگان وعده یک داستان منحصر به فرد و جدید را به مخاطبان داده‌اند. داستان این بازی پیش درآمدی بر ماجراهای آینده مامور مخفی بریتانیا خواهد بود و روند تبدیل شدن وی به یک ابر سلاح جاسوسی را به تصویر می‌کشد.

به تازگی استودیو سازنده لیستی از مشاغل مورد نیاز برای این پروژه را در سایت خود منتشر کرده که می‌تواند تا حدودی اهداف و خط فکری تیم سازنده بازی را مشخص کند. به عنوان مثال آن‌ها به دنبال جذب نویسندگانی هستند که بتوانند کات سین‌هایی “” بنویسند و همچنین سناریوها و خطوط داستانی مختلف باید به “اهداف اصلی داستان” منتج شود.
این استودیو همچنین به دنبال استخدام طراحانی است که بتوانند برای بازی Project 007 “مکان‌ها، کات سین‌ها مراحل و دیالوگ‌های کوتاهی برای گیم‌پلی بازی” طراحی کنند به نحوی که در کنار هم یک داستان منسجم، هوشمندانه و به یاد ماندنی را روایت کند.

از دیگر وظایف طراحان باید نوشتن اطلاعات شخصیت‌ها و توضیحات درباره آیتم‌های مختلف بازی است که باید درباره پیشینه و شرایط کلی هر لوکیشن اطلاعاتی کاربردی و مهم را در اختیار مخاطب بگذارد.
متاسفانه هنوز اطلاعات مهمی از بازی نظیر کلیت گیم‌پلی، تاریح انتشار یا حتی پلتفرم‌های مخصد این بازی مشخص نیست. سازندگان تنها به این نکته اشاره کرده‌اند که پروتاگونیست بازی به هیچ وجهشبیه به هیچ یک از بازیگرانی که پیشتر نقش جیمز را ایفا کرده‌اند، نخواهد بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: