Call of Duty

شایعه: بازی بعدی Call of Duty در فضای جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱ اسفند ۱۳۹۹ , ۰۳:۰۷

طبق شایعه‌ی اخیری که جدیداً منتشر شده بازی بعدی Call of Duty بار دیگر در زمان جنگ جهانی دوم رخ خواهد داد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که انتظار می‌رفت،شرکت اکتویژن اخیراً تأیید کرد که ما شاهد بازی دیگری از ندای وظیفه در سه ماهه‌ی آخر سال ۲۰۲۱ عرضه خواهیم بود. شایعات حاکی از این هستند که این عنوان توسط  استودیوی اسلدج‌همر گیمز سازنده‌ی بازی‌های Call of Duty: Advanced Warfare و Call of Duty: WW2 در حال ساخت است و بار دیگر بازی در و محیط جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد. این خبر توسط یکی از کاربران توییتر با نام مستعار ویکتور زی منتشر شد که جزئیات زیادی از بازی CoD: Black Ops Cold War را نیز قبل از معرفی رسمی آن منتشر کرده بود.

Call of Duty

سری بازی‌های Call of Duty طی چندین سال گذشته روی محیط‌ها و دوره‌های زمانی مختلفی تمرکز کرده‌اند و در چند سال گذشته شاهد محیط‌های متنوعی از بازی بوده‌ایم؛ از فضای جنگ جهانی دوم و ویتنام گرفته تا محیط‌های مدرن و حتی علمی-تخیلی و آینده گرایانه. آخرین بازی Call of Duty با محوریت جنگ جهانی دوم در سال ۲۰۱۷ توسط استودیوی اسلدج‌همر منتشر شد.

این خبر هنوز به طور رسمی تایید نشده است، از این نظر بهتر است که با کمی شک و تردید به این موضوع نگاه کنیم، برای کسب آخرین اخبار در مورد بازی بعدی Call of Duty صفحه خبری دنیای بازی را دنبال کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: