بازی Mario Golf: Super Rush

تماشا کنید: بازی Mario Golf: Super Rush معرفی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱ اسفند ۱۳۹۹ , ۰۱:۴۹

سازندگان بازی Mario Golf: Super Rush را معرفی و تاریخ انتشار آن را اعلام کردند. این بازی از کنترل حرکت نیز پشتیبانی می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

چند سالی است که عناوین زیادی از لوله‌کش معروف ایتالیایی، نماد نینتندو منتشر شده است . به دلیل سی‌وپنجمین سالگرد این مجموعه، عناوینی از قبیل Super Mario 3D All-Stars و Super Mario 3D World + Bowser’s Fury و حتی بازی‌های بیشتری مانند Mario Kart Live: Home Circuit و Super Mario 35 منتشر شده است. به‌نظر می‌رسد که کار نینتندو هنوز با عناوین ماریو تمام نشده است.

عنوان Mario Golf: Super Rush در جریان رویداد Nintendo Direct اخیر رونمایی شد و در ماه ژوئن (تیر) منتشر می‌شود. مدتی از آخرین باری که ما شاهد یک بازی Mario Golf بودیم می‌گذرد، اما این یکی بسیار جالب به‌نظر می‌رسد. بازیکنان این گزینه را خواهند داشت که بازی را کاملاً با استفاده از کنترل‌های حرکتی کنترل کنند (البته برای این کار باید بازی را در حالت Console Mode تجربه کنید). در همین حال، حالت‌های چند نفره جدید اضافه شده است، در حالی که یک حالت داستانی کامل نیز در این بازی وجود دارد. شما در زیر می‌توانید تریلر معرفی این بازی را تماشا کنید.

بازی Mario Golf: Super Rush به‌زودی و در تاریخ ۲۵ ژوئن (۴ تیر ۱۴۰۰) به صورت انحصاری برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: