دنباله بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild

جزئیات بیشتری از دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild در اواخر سال منتشر خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱ اسفند ۱۳۹۹ , ۰۱:۵۰

ساخت دنباله‌ی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild به خوبی پیش می‌رود و جزئیات جدید در مورد این بازی در اواخر سال منتشر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

در جریان رویداد اخیر نینتندو دایرکت اخیر، شرکت نینتندو نسخه HD و ریمستر بازی The Legend of Zelda Skyward Sword را برای کنسول سوییچ معرفی کرد. اما با توجه به این موضوع که دو سال از زمانی که دنباله بازی درخشان Breath of the Wild معرفی شد می‌گذرد و همچنین این نکته که تنها چند روز تا سالگرد ۳۵ سالگی زلدا باقی است، سوالات زیادی برای طرفداران در مورد وضعیت روند ساخت دنباله‌ی آن پیش آمده است.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

اگرچه هیچ تریلری از دنباله‌ی بازی موفق Breath of the Wild منتشر نشد، اما در ماه های آینده اطلاعات بیشتری را درباره‌ی آن کسب خواهیم کرد. قبل از رونمایی از ریمستر جدید Skyward Sword، کارگردان و تهیه کننده‌ی سری بازی زلدا اجی آنوما در جلوی دوربین ظاهر شد تا بروزرسانی مختصری را از روند ساخت بازی با طرفداران به اشتراک بگذارد.

آنوما پس از دادن اطمینان خاطر به طرفداران از اینکه روند ساخت دنباله Breath of the Wild به خوبی در حال انجام است (با تکرار گفته‌های مشابه قبلی خود) اظهار کرد که جزئیات بیشتر در مورد این بازی در اواخر سال به اشتراک گذاشته خواهد شد.

دنباله بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild بزودی عرضه می‌شود

اطلاعاتی درباره دنباله بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild به بیرون درز کرده است که خبر از زمان عرضه نزدیک بازی می‌دهد. با دنیای بازی همراه باشید.

بعد از معرفی دنباله بازی موفق و ستایش‌شده The Legend of Zelda Breath of the Wild در E3 سال قبل، طرفداران مجموعه زلدا بسیار برای دنباله بازی هیجان‌زده شدند. از لحظه رونمایی تا به امروز، نینتندو اطلاعات دیگری از این بازی به اشتراک نگذاشته است. اما با استناد به خرده‌فروشی در استرالیا، شاید بتوانیم تاریخ عرضه احتمالی بازی را پیش‌بینی کنیم.

با توجه به خرده‌فروش استرالیایی Gameware، دنباله بازی ممکن است امسال در بازه‌ای بین ۱ آوریل تا ۱ ژوئن (۱۲ فروردین تا ۱۱ خزداد) عرضه شود. این اطلاعات درز شده ابتدا در ردیت مشاهده شد که تاریخ احتمالی عرضه برای عنوان مورد انتظار سوییچ را در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ میلادی در نظر گرفته بود. متاسفانه Gameware هیچ‌گونه جزییات دیگری از قبیل چگونگی عرضه یا اطلاعات معمولی که در اختیار خرده‌فروشان قرار می‌گیرد را منتشر نکرد.

همیشه شایعات بخش جالب پیش از عرضه یک بازی مورد انتظار هستند اما گاهی درست و غلط بودن‌شان ممکن است طرفداران را ناامید کند. اخیرا شایعات زیادی درباره عرضه نسخه دوم بازی در سال جاری است و بعید نیست که درست از آب دربیاید. به نظر می‌رسد Gameware به دنبال اطلاعات دقیق است و سابقه خوبی در لو دادن جزییات دارد همان‌طور که سال قبل تاریخ انتشار بازی Kingdom Hearts: Melody of Memory را به درستی اعلام کرد. اما تا زمانی که با بیانیه رسمی نینتندو در قبال زمان عرضه بازی طرف نباشیم،‌ از صحت این‌گونه شایعات نمی‌توانیم مطمئن باشیم.

بازی ۲ The Legend of Zelda Breath of the Wild برای سویییچ در دست ساخت است و هنوز هیچ‌گونه اطلاعاتی از بازی منتشر نشده است اما قطعا یکی از باز‌ی‌های بسیار بزرگ نینتندو برای این نسل است.

منبع : DualShockers

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: