The Legend of Zelda: Skyward Sword

تماشا کنید: بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword برای نینتندو سوئیچ معرفی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱ اسفند ۱۳۹۹ , ۰۲:۱۲

انتشار بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword که چند وقت پیش در فروشگاه آمازون لیست شده بود تایید شد. با دنیای بازی همراه باشید.

اثر مذکور یکی از عناوین ضعیف در سری Zelda است و برای بسیاری از بازیکنان بعنوان بدترین زلدا شناخته می‌شود. با این حال هنوز هم بخش بزرگی از طرفداران سری Zelda وجود دارند که از این بازی راضی هستند، اگر جزو آن گروه هستید، خبرهای خوبی برای شما وجود دارد.

نینتندو در رویداد Nintendo Direct خود اعلام کرد که بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD امسال برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. طرح کنترل حرکت منحصر به فرد بازی به لطف Switch’s Joy-Cons دقیقاً همانطور که در Wii بود صورت خواهد گرفت. البته، گزینه‌ای برای انجام بازی بدون کنترل حرکت نیز وجود دارد که بازیکنان با حرکت آنالوگ سمت راست، جهت حرکت شمشیر خود را تنظیم می‌کنند. شما در زیر می‌توانید تریلر معرفی این بازی را تماشا کنید.

عنوان The Legend of Zelda: Skyward Sword HD در ۱۶ جولای (۲۵ تیر ۱۴۰۰) برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.

بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword را باید در سری Zelda همچون یک گوسفند سیاه تصور کرد. حال به نظر رسیده بزودی باید آن را روی کنسول نینتندو سوئیچ تجربه کنیم و به تازگی نیز آمازون لیست شد. برای کسب جزئیات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

در سال ۲۰۱۱ بود که The Legend of Zelda: Skyward Sword برای کنسول Wii منتشر شد. عنوانی با استقبال بسیار که حال قرار است آن را روی کنسول نسل فعلی نینتندو به عنوان نیتندو سوئیچ شاهد باشیم.

به تازگی آمازون انگلستان بازی موردبحث قدیمی نینتندو را برای کنسول هیبریدی نینتندو سوئیچ لیست کرد. متاسفانه در حال حاضر صفحه فروش بازی حذف شده و نمی‌دانیم برنامه نینتندو چیست.

Legend of Zelda: Skyward Sword دارای گیم پلی مهیجی بوده و بازیکنان با آن می‌بایست از کنترلر حرکتی این کنسول استفاده می‎کردند. باتوجه به اینکه نینتندو سوئیچ لایت فاقد کنترل حرکتی بوده، بعید است افراد بتوانند این بازی را روی کنسول اقتصادی تجربه کنند.

مطمئنا در آینده نزدیک The Legend of Zelda: Skyward Sword برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد و جهت کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند. بی شک نینتندو بزودی اخبار رسمی اعلام خواهد کرد و نباید با گزارش بی اساس رو به رو شده باشیم.

نظر خود را درباره The Legend of Zelda: Skyward Sword به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: