Ninja Gaiden Master Collection

بازی Ninja Gaiden Master Collection در ۱۰ ژوئن منتشر خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ , ۲۳:۱۰

نسخه بازی Ninja Gaiden Master Collection در ۱۰ ژوئن روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان  و کنسول نینتندو دو سوییچ منتشر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

علی رغم این واقعیت که استودیوی تیم نینجا اذعان کرده بود که در حال کار بر روی عنوان جدیدی از بازی نینجا گایدن نیست، اما این فرنچایز محبوب به دست فراموشی سپرده نشده است. پس از لو رفتن خبر عرضه‌ی نسخه‌ی سه‌گانه‌،  بلاخره پس از سال‌ها ریو هایاباسا قهرمان‌ سری بازی‌های نینجا گایدن به صحنه باز می‌گردد.

خبر انتشار این بازی دیروز در رویداد نینتندو دایرکت اعلام شد، اما در تریلری که بعداً منتشر شد، عرضه‌ی این بازی را روی چندین پلتفرم مختلف تایید شد. این مجموعه شامل بازی‌های Ninja Gaiden Sigma، Ninja Gaiden Sigma 2 و Ninja Gaiden 3 Razor’s Edge خواهد بود. هیچ یک از نسخه‌های اصلی و اولیه‌ی این سه بازی یا نسخه محبوب اولین بازی Ninja Gaiden Black در این عنوان وجود ندارند.

این مجموعه شامل تمامی مدها، محتوای قابل دانلود و لباس‌های سه عنوان گفته شده است و احتمالاً جلوه‌های گرافیکی بهتری روی کنسول‌های نسل جدید و رایانه‌های شخصی دارد اما هنوز جزئیات آن مشخص نشده است.

بازی جدیدی از سری Ninja Gaiden در دست ساخت نیست

در حالی که بسیاری از بازیکنان استودیو Team Ninja را برای توسعه سری Nioh می‌شناسند، اما این استودیو خلاق در کارنامه خود عناوین برجسته دیگری هم دارد که از جمله باید به بازی Ninja Gaiden اشاره کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

سری Nioh در واقع بسیاری از تصاویر و سلاح‌های آن مجموعه را دربر می‌گیرد. امیدهایی وجود داشته است که روزی استودیو به نوعی عنوان جدیدی از سری Ninja Gaiden را توسعه دهد، اما گویی این خواسته واهی بوده و نباید انتظار داشته باشیم، بزودی نسخه جدید از راه برسد.

Fumihiko Yasuda مدیر ارشد استودیو Team Ninja در گفتگو با VGC به صحبت درباره برنامه آینده استودیو پرداخت. او بیان داشت که تیم تمرکز خود را روی Nioh گذاشته تا نسخه فعلی را برای کنسول‌های نسل نهمی منتشر کند. او افزود قرار نیست در حال حاضر نسخه جدیدی از Ninja Gaiden را شاهد باشیم و طرفداران باید صبور باشند تا در آینده تصمیم گیری صورت گیرد.

به هر حال استودیو Team Ninja پروژه‌های مختلفی دارد و نمی‌توان به جرات بیان داشت که اثر جدید از این سری در دست ساخت است.

سری بازی‌های Nioh بسیار موردتوجه قرار گرفتند و استودیو Team Ninja سعی داشته با ارائه عناوین اکشن نقش آفرینی بیشتر، طرفداران را خوشحال سازد. Fumihiko Yasuda کارگردان بازی Nioh و سرپرست تیم استودیو Team Ninja در گفتگو با وب سایت ۴Gamer به برنامه‌های آینده استودیو مورد اشاره پرداخت.

او گفته است که تیم موردبحث روی چندین اثر جدید مشغول کار هستند که بیشتر آنها در سال جاری معرفی خواهند شد. Nioh با گیم پلی جذاب نقش آفرینی بسیار تحسین برانگیز بود و بی شک عناوین دیگر چنین خواهد بود.

این استودیو قصد دارد ماه فوریه بازی‌های Nioh 2 Remastered: Complete Edition و The Nioh Collection را برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر کنند. همچنین قرار است سال جاری اعلامیه‌های متعددی برای عناوین خود داشته باشند.

متاسفانه جزئیات کافی در دست نیست و باید منتظر ماند تا این استودیو خلاق با کارنامه درخشان بتواند آثار جدید خود را در آینده نزدیک رونمایی کند. شایان ذکر است که Nioh از انحصاری‌های موفق پلی استیشن است.

منبع : GamingBolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: