بازی resident evil outrage

شایعه: بازی Resident Evil Outrage اواخر سال میلادی جاری عرضه خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۳:۳۳

اینسایدر معروف مجموعه رزیدنت اویل معتقد است نسخه جدید فرنچایز به نام بازی Resident Evil Outrage اواخر سال میلادی جاری یا اوایل سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. این بازی به صورت انحصاری زمانی مدتی فقط روی نینتندو سوئیچ در دسترس خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی گزارش‌های مبنی بر عرضه چندین عنوان از آی‌پی‌های در اختیار کپکام منتشر شد. مدتی قبل زمانی که کمپاین کپکام سرقت بزرگ اطلاعاتی از این شرکت را رسما تایید نمود این گزارش‌های جنبه رسمی پیدا کردند و اطلاعات آن‌ها با دقت بیشتری از سوی اصحاب رسانه پیگیری شد. در این گزارش‌های آمده بود کپکام قصد دارد در بازه چند سال آینده، نسخه‌های متفاوتی از مجموعه وحشت-بقا محبوب خود، Resident Evil را روانه بازار کند.

یکی از نسخه‌های مذکور طبق ادعای گزارش، با پسوند Outrage شتاحته می‌شود. به گفته اینسایدر معروف مجموعه، Dusk Golem نسخه سوم از زیر مجموعه فرعی Revelations خواهد بود و تنها نام آن را یدک نمی‌کشد. به گفته Rebecca Chambers به عنوان شخصیت اصلی در این عنوان حضور دارد و هسته گیم‌پلی و تمامی المان‌های آن بر اساس قابلیت‌های کنسول نینتندو سوئیچ پایه ریزی شده‌است.

Dusk Golem اخیرا مجموعه تویئت‌هایی را منتشر کرده که اطلاعات بیشتری از بازی Resident Evil Outrage را در اختیار به مخاطب می‌گذارد. به عنوان مثال این بازی برای مدتی صرفا در انحصار نینتندو سوئیچ خواهد بود اما پس از طی شدن زمان مقرر برای سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه خواهد شد. این بازی قرار است یک عنوان میان نسلی باشد و این بدان معناست که شاهد عرضه شدن بازی برای کنسول‌های نسل هشتم نیز خواهیم بود.

Resident Evil Outrage مطابق انتظار به وسیله موتور بازی سازی معروف مجموعه، RE Engine توسعه می‌یابد اما، تنها از یک نسخه خاص از موتور که مختص توسعه بازی برای پلتفرم سوئیچ است، استفاده شده‌است. کپکام از همین نسخه برای توسعه بازی Monster Hunter Rise بهره می‌برد.

روند توسعه این بازی یک پروژه عظیم برای کپکام است. به گفته Dusk Golem این بازی از چهار سال پیش در دست توسعه قرار دارد و بودجه در نظر گرفته شده برای آن با بودجه Resident Evil Village برابری می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: