بازی Resident Evil Village

اطلاعات و جزئیات بیشتری از گیم‌‎پلی بازی Resident Evil Village منتشر شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۴:۰۶

تهیه کننده بازی Resident Evil Village اخیرا در مصاحبه‌ای با مجله پلی استیشن اطلاعات بیشتری درباره هسته گیم‌پلی این بازی و ویژگی‌های آن را با مخاطبان مطرح کرده‌است. همراه دنیای بازی باشید.

با نزدیک شدن زمان عرضه جدیدترین نسخه مجموعه رزیدنت اویل، به مرور سازندگان اطلاعات و جزئیات بیشتری از محصول خود را منتشر می‌کند و مخاطب را برای تجربه بازی آماده می‌سازند. آقای پیتر فابینو (Peter Fabiano)، تهیه کننده بازی اخیرا در مصاحبه‌ای با مجله پلی استیشن، اطلاعات تازه‌ای از بازی و گیم‌پلی آن منتشر کرده‌است.

به گفته وی علی رغم اینکه در این نسخه شاهد موجودات و هیولاهای ماورایی نظیر خون آشام یا گرگینه‌ها هستیم اما، نسخه هشتم به عنوان یکی از نسخه‌های اصلی مجموعه به تاریخچه بازی وفادار است و دشمنان و داستان بازی کاملا با اسطوره شناسی و تاریخچه بازی هماهنگ هستند.

از ویژگی‌های اصلی گیم‌پلی بازی می‌توان به حس اکتشاف و گشت و گذار اشاره کرد. قلعه دیمیترسکو که آن را در تریلر جدید بازی دیدیم، سرشار از راه‌های مخفی و مکان‌ها مختلف است و در نتیجه بازیکنانی که محیط بازی را کاوش کنند، از آیتم‌ها و منابع بهتری برخوردار خواهند شد.

باز کردن قفل‌ها نیز به عنوان یک مینی ‌گیم‌پلی در باز حضور دارد اما، مانند سابق روی آن تاکید نشده‌است و صرفا در معدود مکان‌های شاهد آن خواهد بود. سیستم مبارزات بازی نیز در مقایسه با نسخه هفتم، عمیق‌تر طراحی شده‌است. در بازی Resident Evil Village شاهد حضور دشمنان مختلفی هستیم که هر کدام ویژگی‌ها خاص خود را دارند و برای مقابله با هر کدام از آن‌ها باید استراتژی متفاوتی اتخاذ کرد. به عنوان مثال برای برخی باید از اسلحه استفاده کرد، برخی دیگر را باید به کمک محیط بازی از پی درآورد و تنها را مواجه با برخی دیگر، صرفا فرار است.

آقای فابینو رسما تایید که Resident Evil Village از ویژگی‌های کلیدی کنترلر DualSense برای جذاب‌تر کردن گیم‌پلی بازی استفاده کرده‌است.

بانو دیمیترسکو و قلعه او فقط بخشی از بازی Resident Evil Village است

بازی Resident Evil Village در ماه اردیبهشت منتشر خواهد شد و نوید یک تجربه بزرگ‌تر از بازی اصلی قبلی یعنی Resident Evil 7 و همچنین بسیاری از نسخه‌های دیگر را می‌دهد. با این حال، طی چند هفته گذشته، هیچ‌کس به این مسئله اهمیت زیادی نداده است و در عوض بانوی دیمیترسکو برای مدت کوتاهی اینترنت را در اختیار گرفت. بانوی خون آشام با قد بیش از دو متر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، اما همچنین به‌نظر می‌رسد که او ممکن است در بازی خیلی زیاد نباشد.

آقای Tomonori Takano، مدیر هنری این بازی درمورد این شخصیت با IGN صحبت کرد. بخشی از مصاحبه او در مورد الهامات از نحوه طراحی او بود، با تأثیرات بسیاری مانند افسانه شهری Hasshakusama ژاپن و قاتل زندگی واقعی الیزابت باتوری. او اظهار نظر جالبی درباره دیمیترسکو و قلعه‌اش کرد و گفت: «آنچه تاکنون نشان داده‌ایم،لیدی دیمیترسکو و قلعه او فقط بخشی از دهکده Resident Evil را در بر می‌گیرد.»گرچه صریحاً آن را بیان نکرده است، اما به‌نظر می‌رسد که بانوی خون آشام دوست داشتنی بلند ممکن است قسمت بزرگی از بازی نباشد.

بازی Resident Evil Village قرار است در تاریخ ۷ ماه مه (۱۷ اردیبهشت) برای PlayStation 5 ، PlayStation 4 ، Xbox Series X / S ، Xbox One و PC منتشر شود.

به گفته تهیه کننده بازی Resident Evil Village مدت زمان گیم‌پلی این عنوان بسیار طولانی‌تر از نسخه هفتم مجموعه خواهد بود و بازیکنان می‌توانند انتظار یک ماجراجویی پر حادثه‌تر را داشته باشند. همراه دنیای بازی باشید.

عناوین وحشت محور هیچگاه در مقایسه با بازی‌های نقش آفرینی یا فانتزی از ساعات گیم‌پلی طولانی برخوردار نبوده‌اند اما، در این بین نسخه هفتم مجموعه رزیدنت اویل با گیم‌پلی نهایتا ۱۰ ساعته حتی در میان عناوین وحشت نیز از گیم‌پلی کوتاهی برخوردار بود. موردی که ظاهرا در Resident Evil Village تکرار نشده‌است.

آقای پیت فابینو تهیه کننده بازی در مصاحبه‌‎ای با PlayStation Magazine زمانی که از وی درباره ساعات گیم‌پلی بازی Resident Evil Village پرسیده شد، پاسخ داد این عنوان بسیار طولانی تر از Resident Evil 7 خواهد بود.

شایعات که پیشتر منتشر شده بودند به این نکته اشاره داشتند که این بازی، طولانی‌ترین نسخه در کل مجموعه خواهد بود و تاکید اصلی گیم‌پلی بازی روی گشت و گذار در محیط و اکتشاف خواهد بود.

در بازی Resident Evil Village صفحات لودینگ عملا حذف شده‌اند

آقای پیت فابینو اعلام کرد به لطف قدرت بالای کارت‌ SSD کنسول PS5 تقریبا در بازی Resident Evil Village هیچ صفحه لودینگی وجود ندارد و به لطف موتور صداگذاری سه بعدی این کنسول بازیکنان از هر طرف با اصوات آوای‌های مختلف احاطه خواهند شد.

تهیه کننده بازی در مصاحبه‌ای با مجله پلی‌استیشن اعلام کرد به لطف قدرت بالای کارت SSD کنسول PS5 و دیگر قابلیت‌های آن صفحاتی لودینگ تقریبا در بازی وجود ندارند که این موضوع باعث می‌شود حس تنش و اضطراب به هیچ وجه در مخاطب قطع نشود. موتور صداگذاری سه بعدی کنسول نیز کمک می‌کند بازیکنان از هر سمت و سو با اصوات و آواهای گوناگون احاطه می‌شوند.
علاوه بر این قابلیت‌ها، این بازی روی کنسول PS5 و Xbox Series X با رزولوشن ۴K اجرا می‌شود و از فناوری رهگیری پرتو نیز پشتیبانی می‌کند.

مکان‌های مهمی از بازی Resident Evil Village لو رفت

بعد از قضیه هک شدن کپکام، بخش زیادی از داستان رزیدنت ایول ۸ لو رفت و به اینترنت راه پیدا کرد. تقریبا تمام پلات داستانی بازی و اندینگ و اتفاقاتی که در آن خواهد افتاد لو رفت و تهدید اسپویل‌شدن بسیاری از طرفداران را تهدید می‌کرد. حال با این‌که چند ماه تا عرضه بازی فاصله داریم اما تمام مکان‌هایی که در بازی با‌ آن‌ها سر و کار داریم لو رفته‌اند. اگر می‌خواهید که تجربه Resident evil Village برایتان خالض باشد، از خواندن ادامه‌ی این خبر خودداری کنید زیرا ممکن است بخشی از بازی را برای‌تان افشا کند.

به تازگی عکسی از نقشه فیزیکی بازی که همراه نسخه کلکسیونی آن عرضه می‌شود در ردیت پخش شده است و توسط GameRadars مشاهده شده است که موقعیت اصلی بازی را نشان می‌دهد. همچنین دو لوکیشن قلعه Dimitrescu و روستای Titular که به نظر می‌رسد دو تا از مکان‌های مهم بازی است در این نقشه دیده می‌شود.

همه لوکیشن‌های کلیدی بازی به طرز جالبی روی نقشه مشخص شده‌اند. در کنار قلعه، در بالا سمت راست به نظر می‌رسد کارخانه‌ای وجود داشته باشد. در بالا سمت چپ قلعه هم خانه Beneviento قرار دارد. در پایین سمت چپ، کارخانه هایزنبرگ را می‌بینیم که از شمایل‌اش مکان مهمی به نظر می‌رسد ( اگر نمی‌دانید، هایزنبرگ همان کاراکتر مرموز در سایه است که در تریلر چند بار او را دیدیم). در آخر هم آب‌انباری در سمت راست کارخانه داریم. با توجه به نقشه، در محیط پوشیده از آبی که بین کارخانه و آب‌انبار وجود دارد، انگار هیولا یا ماهی غول‌پیکری وحود دارد.

اطلاعاتی که از بازی لو رفته بود اشاره کرده بودند که بازی بخشی برای گشت و گذار دارد و این‌که به نظر می‌رسد طولانی‌ترین بازی در مجموعه بعد Resident Evil 6 باشد؛ با این حساب خیلی غافل‌گیرکننده نیست که نقشه‌ای به این وسعت برای بازی ساخته شده باشد. شاید در این نقشه با چالش‌ها و ماموریت‌های خاصی روبه‌رو شویم تا نهایت پتانسیل خودش را به پلیر نشان دهد.

دموی بعدی بازی Resident Evil Village تجربه اساسی‌تری خواهد بود

با برنامه کپکام برای بازی Resident Evil Village و نمایش کامل بازی، کپکام اعلام کرد که دمویی کوتاه با نام Maiden، به صورت انحصاری برای کاربران پلی استیشن ۵ منتشر شده است. با اینکه Resident Evil Village برای پلتفرم‌های دیگر عرضه خواهد شد اما دمو به صورت اختصاصی برای PS5 منتشر شد و حرکت کپکام باعث ناخوشایندی برخی طرفداران شد. با اعلامیه کپکام، دمویی دیگر در فصل بهار منتشر خواهد شد.

دموی Maiden که همین الان برای پلی استیشن ۵ منتشر شده و قابل دانلود است، بیشتر برای نشان دادن قدرت گرافیکی بازی بود و حتی در نقش کاراکتر اصلی یعنی ایتان هم نیستید. شما در نقش کاراکتری ناشناخته هستید که در تلاش است از قلعه‌ای که به نظر می‌رسد بخش ابتدایی بازی است، فرار کند. کپکام در حساب توییتر خود اعلام نمود که قرار است دمویی دیگر در فصل بهار منتشر شود. آن‌ها وعده دادند که دموی بعدی گیم‌پلی اساسی‌ و پر مغزتری را ارائه دهد. دموی Maiden مبارزه‌ای نداشت و برای مثال فقط به شما اجازه‌ی استفاده از مکانیک «دفع کردن» را می‌داد. این دمو تمرکز زیادی بر روی نمایش جلوه‌های بصری بازی داشت.

بازی Resident Evil Village روز ۸ اردیبهشت برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. دموی Maiden هم‌اکنون برای کاربران پلی استیشن ۵ در دسترس است و دموی بعدی که برای تمام پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد در فصل بهار منتشر خواهد شد.

تریلر گیم‌پلی بازی Resident Evil Village در رویداد ویژه مجموعه منتشر می‌شود

کمپانی کپکام امروز از یک رویداد ویژه به مناسبت ۲۵ سالگی مجموعه رزیدنت اویل رونمایی کرد. قرار است در رویداد “اخبار زیادی” درباره مجموعه منتشر شود. علاوه بر این از تریلر جدید گیم‌پلی نسخه جدید نیز رونمایی خواهد شد. این رویداد روز جمعه دوم بهمن‌ماه (۲۱ ژانویه) ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران به صورت زنده از طریق پلتفرم‌های یوتیوب، توئیچ، فیسبوک و توئیتر پخش می‌شود.

بازی Resident Evil Village اواخر سال میلادی جاری برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،PS5 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. سازندگان امیدوار هستند بتوانند آن‌ را برای کنسول‌های نسل هشتم نیز منتشر کنند که البته این پروژه هنوز به صورت رسمی تایید نشده‌است.

شایعه: بازی Resident Evil Village دارای یک مد آنلاین است

از بدشناسی کپکام با هک شدن حساب‌های این شرکت، اطلاعات زیادی از پروژه‌ها و برنامه‌های آنها در چند سال آینده فاش شد. یکی از بزرگترین برنامه‌های این شرکت مربوط به بازی بعدی Resident Evil است. با وجود اینکه هنوز تاریخ انتشار رسمی این بازی مشخص نشده است اما کل داستان بازی در فضای اینترنت لو رفت و آخرین گزارش‌ها حاکی از این هستند که این بازی دارای یک مد آنلاین نیز است.

در صفحه ردیت مربوط به شایعات بازی‌های ویدیویی، کاربران برخی از آخرین اطلاعات لو رفته را ترجمه کرده‌اند و دریافتند که بازی Resident Evil Village دارای یک مد آنلاین به نام Village Online است. این مد شامل شخصیت‌های جدید، بسته‌های کارت (بوستر پکز) و پوسته‌های مختلف (اسکین) خواهد بود، اگرچه نحوه استفاده از آن‌ها دقیقاً مشخص نیست.

بازی Resident Evil Village

طبق گزارش‌های منتشر شده این مد آنلاین با بازی Resident Evil Revelations 3 در ارتباط است، عنوانی که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است و خبر ساخت آن در میان اطلاعات لو رفته از شرکت کپ‎کام بود. حتی شایعاتی مطرح است که این مد آنلاین خود یک بازی بتل رویال جدا مانند Call of Duty: Warzone  است.

شایان ذکر است گرچه به نظر می‌رسد این اخبار دارای منبعی مطمئن باشند، اما بهتر است که فعلاً با چشم تردید به آن‌ها نگاه شود. از آنجاکه نمی‌دانیم آیا این برنامه‌ها همچنان برجای خود باقی هستند یا خیر و همچنین مشخص نیست که در صورت تایید چگونه اجرا خواهند شد، به این معنی که این طرح‌ها ممکن است کاملا متفاوت از آنچه که روی کاغذ شرح داده شده باشند. بازی Resident Evil Village به احتمال زیاد تا ۴ یا ۵ ماه آینده منتشر خواهد شد، بنابراین تایید یا تکذیب این خبر کمی به طول خواهد انجامید.

انتشار اطلاعات بسیار از بازی Resident Evil Village

بی شک سری بازی‌های Resident Evil در حال تبدیل شدن به اثری فاخر هستند و کپکام هم به این موضوع دست یافته و باور دارد. در این بین برخی اطلاعات جدید درباره عنوان آینده موسوم به بازی Resident Evil Village منتشر شد. با دنیای بازی همراه باشید.

کپکام در بهار سال جاری بود که طی رویداد پلی استیشن بازی Resident Evil Village را به عنوان نسخه هشتم این سری معرفی کرد. تاکنون مشخص شده با برخی دشمنان آشنا از سری قبل در این بازی جدید رو به رو خواهیم شد.

در سوی دیگر فاش شد که کپکام قصد دارد بازی Resident Evil Village را در آوریل سال آینده یعنی همان بهار ۲۰۲۱ دردسترس بازیکنان قرار دهد. متاسفانه برخی اطلاعات بیشتری هم به بیرون درز کرده که از بیان آن معذوریم زیرا افشا جزئیات کامل خواهد بود و بهتر است به آن اشاره نکنیم.

همین که قرار است با دشمنان شگفت انگیر آشنایی رو به رو شویم، این خود خبر خوبی است و تاریخ عرضه نیز در همان حوالی بهار خواهد بود.

مجموعه Resident Evil همیشه به عنوان یک از موفق‌ترین فرنچایزهای تاریخ چه از نظر تجاری و چه از نظر جلب رضایت منتقدین و مخاطبان محسوب می‌شود. نسخه‌های اخیرا مجموعه مانند ریمیک نسخه دوم و نسخه هفتم، آمار فروش بی‌نظیری را از خود به ثبت رسانده‌اند و در میان ۱۰عنوان پرفروش تاریخ کپکام جای گرفته‌اند. ظاهرا کپکام از نسخه جدید مجموعه، بازی Resident Evil Village انتظار به مراتب بالاتری دارد و امیدوار است این بازی تاریخ ساز شود.

اینسایدر معروف فرنچایز رزیدنت اویل، Dusk Golem مدعی است کمپانی کپکام آمار فروش بازی را پس از گذشت ۴ سال از زمان عرضه، یعنی تا ماه مارس ۲۰۲۵ بیش از ۱۱ میلیون برآورد می‌کند.
به ادعای Dusk Golem سازندگان Resident Evil Village، این عنوان را مانند طلا باارزش می‌دانند و امیدوار هستند حضور پررنگ مجموعه در دیگر رسانه‌ها، نظیر تولید و پخش سریال انیمیشنی از نتفلیکس و پخش لایو اکشن سینمایی، محبوبیت و شهرت فرنچایز را بیش از پیش بالا ببرد و همین یک تاثیر مثبت در آمار فروش نسخه جدید داشته باشد.

منبع : GamingBolt

تریلر و تصاویر جدیدی از بازی Resident Evil Village منتشر شد

شرکت کپکام پیش از نمایشگاه TGS 2020 و انتشار تریلر جدید بازی، یک تریلر از روند توسعه بازی Resident Evil Village منتشر کرده که طبق آن بازیکنان می‌توانند مراحل پشت صحنه ساخت این عنوان را مشاهده کنند.

البته در روز ۲۷ سپتامبر یک تریلر از بازی منتشر خواهد شد اما این ویدئو جدید بیشتر به پشت صحنه ساخت آن می‌پردازد. ویدئویی که براساس آن تلاش تیم توسعه دهنده را به وضوح نمایان می‌کند.

به گفته تیم سازنده، در ساخت نسخه جدید سعی شده الهامی از بازی Resident Evil 7 گرفته شود. در بازی Resident Evil Village شاهد بازگشت دو شخصیت Ethan و Christ هستیم که باری دیگر به عنوان قهرمان اصلی ایفای نقش می‌کنند.

Resident Evil Village قرار است سال ۲۰۲۱ برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، رایانه شخصی ، پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. در ادامه علاوه بر آرت ورک جدید، شاهد ویدئو روند توسعه هم خواهید بود.

هنگامی که استودیو کپکام از بازی Resident Evil Village در ماه ژوئن رونمایی کرد، اشاره شد که در ماه اگوست اطلاعات بیشتری از این عنوان مورد انتظار منتشر خواهد شد. خب. ماه اگوست دیروز تمام شد و چیز جدیدی از Resident Evil Village بیرون نیامد.اما صبر کنید.

ساعتی قبل کمپانی کپکام در توییت رسمی خود اعلام کرد که بازی Resident Evil Village در نمایشگاه Tokyo Game Show 2020 حضور خواهد داشت. البته سری بازی‌های RE مدت‌هاست که در رویداد‌های TGS حضور دارند و این مساله در سال جاری جای تعجب ندارد. اخیراً کمپانی Square Enix نیز اعلام کرده بود که در TGS حاضر خواهد شد و لاین‌آپ خود را در اختیار هواداران قرار داد که در دنیای بازی می‌توانید ببیند.

در سال آینده باید شاهد انتشار بازی جدید از سری Resident Evil باشیم که بی شک با داستانی ترسناک جالب توجه است. تاکنون اطلاعات مختلفی به بیرون درز کرد و حال نوبت به برخی جزئیات دیگر رسید.

Dusk Golem یکی از آشکارسازان صنعت در توییتر خود فاش کرد بازی Resident Evil Village طولانی ترین عنوان ساخته شده با موتورگرافیکی RE Engine است و آخرین بازی ساخته شده با این موتور RE7 از شرکت کپکام بود.

با توجه به طولانی بودن داستان، نسخه جدید طول گیم پلی بیشتری هم خواهد داشت. تمامی عناوینی که با این موتور گرافیکی ساخته شدند همچون RE2 ، ۳ ، ۷ و Devil May Cry 5 ، همگی مورد توجه قرار گرفتند.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید تا سال ۲۰۲۱ منتظر ماند. البته در آینده تریلرها و اطلاعات بیشتری هم منتشر خواهد شد.

به نظر رسیده کپکام قصد دارد در هر رویداد استیت آو پلی سونی با نمایشی از بازی Resident Evil Village، جزئیات بیشتری در اختیار گیمرها قرار دهد. تاکنون شایعات مختلفی از بازی مورد اشاره Capcom منتشر شده و این نخستین بار نیست. طبق اطلاعات تازه انتشاریافته، داستان این نسخه که به عنوان هشمین نسخه شناخته می‌شود، در یک منطقه کوهستانی و برقی اتفاق می‌افتد.

شخصیت اصلی Ethan  به همراه همسرش میا و دخترش رز تصمیم می‌گیرند پس از اتفاق رزیدنت اویل هفتم به روستایی مهاجرت کنند. Ethan در این نسخه به سرنخ‌هایی دست پیدا خواهد کرد که نشان می‌دهد تمامی افرادی که ویروس را دریافت کرده و زامبی شدند، اکنون در سلامتی کامل به سر می‌برند. اتان سعی می‌کند در روستا زندگی آرامی پیدا کند اما  Chris Redfield مانع از آن می‌شود.

این شخصیت همراه دیگر افراد با صورت پوشیده با حمله به خانه اتان، میا را به قتل رسانده و رز و اتان را دستگیر می‌کنند. در میانه راه انتقال اتان و دخترش،  Chris Redfield تصادفی کرده و اتان به روی سقف یک کلبه پرت می‌شود. در این کلبه اتان با یک پیرمرد رو به رو شده و در لحظه موجوداتی بیگانه به آنها حمله ور می‌شود.

طبق اطلاعات فاش شده، در این نسخه دشمنانی گرگینه‌ای را شاهد خواهیم بود که بسیار قدرتمند هستند و در حملات سعی می‌کنند به صورت محاصره‌ای عمل کنند. در این عنوان یک باس به نام  Gorilla Man وجود داشته که با تبری بزرگ همراست و از گرگینه‌هایی هم به عنوان برده‌هایش برخوردار است. به هر حال نمی‌توان قطعی این اطلاعات را صحیح دانست و باید منتظر جزئیات بیشتر باقی ماند. گفته شده داستان پیش نویس آن به اتمام رسیده است.

بازی Resident Evil Village

یکی از عناوین جریان اصلی و مهمی که طی رویداد انحصاری دیجیتالی سونی معرفی شد، جدیدترین بازی کمپانی کپکام بود. نسخه جدید مجموعه وحشت-بقا رزیدنت اویل که با نام Resident Evil Village شناخته می‌شود، قرار است تمرکز ویژه‌ای روی اکشتاف محیط داشته باشد. به کمک قدرت بالای کنسول‌های نسل آینده قرار است جلوه‌های بصری و جزئیات گیم‌پلی بازی درخشان‌تر از همیهش باشد و تجربه‌ای خاص را به مخاطب ارائه کند.

یکی از المان‌های بازی که سازندگان تاکید ویژه‌ای روی آن داشته‌اند “روستا” بود. این مکان رمزآلود سرشار از دشمنان و خطرات گوناگون است و تا حدی حس نسخه چهارم مجموعه را تداعی می‌کند. حال پرسش اینجاست که آیا مانند این نسخه کلاسیک NPCهایی وجود دارند که با مخاطب تعامل داشته باشند؟ اینسایدر معروف AestheticGamer که پیشتر نیز معرفی این نسخه و وجود دشمنان گرگینه مانند را در آن تایید کرده بود، در تازه‌ترین اظهار نظر خود وجود NPCهای تاثیرگذار و به یادماندنی‌تر را در این بازی تایید کرد.

قرار نیست NPCهای این بازی مانند NPCهای بازی The Evil Within 2 عمل کنند اما، روستاییان در این بازی بسیار نقش پررنگ‌تری در مقایسه با نسخه‌های قدیمی این مجموعه دارند و بخشی از داستان بازی  را روایت می‌کنند. البته قسمت عظیمی ار شخصیت‌های فرعی در Resident Evil Village صرفا مردم “عادی” هستند.

عنوان Resident Evil Village در سال آینده میلادی برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “اطلاعات و جزئیات بیشتری از گیم‌‎پلی بازی Resident Evil Village منتشر شد”

  1. مهرداد گفت:

    چقدر بیمزه. خب بگید دیگه چی اطلاعات درز کرده….حتما باید از سایت های دیگه ببینیم :27: :27:

    ۰ ۰