The Walking Dead

تماشا کنید : تریلری جدید از سریال The Walking Dead منتشر شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۳:۳۰

تریلری جدیدی از فصل پایانی سریال The Walking Dead منتشر شد که روی قسمت Here’s Negan تمرکز می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

هنگامی که مگی ری (لورن کوهن) و پسرش پس از سالها دوری به خانه بازگشتند، کارول (ملیسا مک براید)، شخصیت شرور سریال نگان (جفری دین مورگان) را که حالا تغییر کرده را به سفری می‌برد که وی را تشویق می‌کند تا در مورد حوادثی که او را به این نقطه از زندگی رسانده‌اند تأمل کند.

با شروع جنگ ویسپررها همچنان که نگان گذشته‌ی تاریک و خیانت خود را به همسرش لوسیل (هیلاری برتون مورگان)، که ۱۲ سال پیش بر اثر سرطان پانکراس جان خود را از دست داد، به یاد می‌آورد. درباره‌ی آینده خود تصمیم می‌گیرد.

اسکات گیمپل، مدیر ارشد محتوای جهان مردگان متحرگ، در گفتگو با سایت کامیک‌بوک در مورد شش قسمت جدید جایزه که از ۲۸ فوریه پخش آن‌‌ها آغاز می‌شود، گفت:

این قسمت‌ها پیامد اتفاقاتی است که در در اوایل  فصل ده افتاد و همگی آن‌ها به آن مربوط هستند.  حتی قسمت Here’s Negan مربوط به پس زمینه‌های داستانی شخصیت نگان است، اما حتی در آن زمان نیز این قسمت مستقیماً به داستان پخش شده از فصل ۱۰ ارتباط دارد.

قسمت‌های جدید Walking Dead که طی شش هفته در فصل پاییز فیلم‌برداری شدند، برای برداشتی ایمن‌تر در شرایط همه‌ گیری ویروس کرونا از نظر اندازه و مقیاس کوچکترند.

شروع پخش شش قسمت فصل جدید سریال از ۴ آپریل روی شبکه amc آغاز می شود و داستان مورگان و همسرش را در پیش درآمدی الهام گرفته از فصل ۱۶ داستان‌های کتاب کمیک روایت می‌کند.

تماشا کنید: تیزر شش قسمت پایانی سریال The Walking Dead منتشر شد

شبکه AMC تصاویر و تیزر کوتاهی جدیدی از قسمت‌های پایانی فصل دهم سریال The Walking Dead را منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

 در حالی که تنها یک ماه به آغاز پخش قسمت‌های جدید از فصل دهم و طولانی سریال The Walking Dead باقی مانده است، AMC از تصاویر جدید و تیزر جدید این قسمت‌ها رونمایی کرد. پخش قسمت‌های جدید سریال قرار است از روز یکشنبه، ۲۸ فوریه  شروع شود. تیزر و تصاویر جدید این سریال را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

داستان سریال The Walking Dead  ده سال پیش با تلاش یک مرد برای یافتن خانواده‌اش آغاز شد. آن خانواده رشد کرد و کم کم جوامع خود را شکل دادند. آنها جنگیدند و زنده ماندند، رشد کردند و جای خود را به نسلی جدید دادند. داستان مردگان متحرک، روایتی متفاوت از بشریت است و هنوز داستان های بیشتری برای گفتن وجود دارد.

آخرین بار در سریال  The Walking Dead شاهد سقوط آلفا (سامانتا مورتون) و پایان جنگ ویسپرر‌ها (نجواگران) بودیم. کینگدم سقوط کرد و هیلتاپ عملا ویران شد و الکساندریا برای آماده شدن برای نبرد نهایی رها شد. بازماندگان اصلی به دام افتادند و از یکدیگر جدا شدند. با این وجود، وقتی تقریباً با مرگ قطعی خود روبرو شدند، بار دیگر با هم متحد شدند و بتا (ریان هرست) را کشتند و تهدید او را برای همیشه از بین بردند.

در این شش قسمت جدید، ما بازماندگان سریال را می‌بینم که بعد از نابودی گروه ویسپررها سعی دارند قوای خود را تجدید کند اما بعد از تحمل سال‌ها رنج و عذاب، خاطرات تلخ گذشته بر آنها سنگینی می‌کند و جنبه‌های آسیب‌پذیر شخصیت آنها آشکار می‌شود.

آیا با بشریتی که رو به نابودی است. آن‌ها قدرت درونی لازم را برای استقامت، حفظ دوستی‌ و یکپارچه نگه داشتن گروه خود را باز خواهند یافت؟

در قسمت‌های پایانی سریال ستاره‌ی مجموعه نورمن ریدس به همراه دانای گوریرا، ملیسا مک براید، کیلی فلمینگ، جاش مک درمیت، کریستین سراتوس، ست گیلیام، راس مارکوند، خاری پایتون، کوپر اندروز، جفری دین مورگان، آوی نش، نادیا هیلکر، لورن ریدلوف، انجل تئوری، دن فاگلر، سامانتا مورتون و رایان هرست به ایفای نقش می‌پردازند. تورا برچ  و کوین کارول  نیز برای فصل ۱۰ به جمع بازیگران این سریال پیوستند.

یکی از بهترین شخصیت‌های شرور The Walking Dead به این سریال باز می‌گردد

به گفته‌ی اسکات گیمپل، شو رانر سریال The Walking Dead  یک از بهترین شخصیت‌های شرور به این سریال بازخواهد گشت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

مدیر محتوای فرنچایز Walking Dead، اسکات گیمپل، از ساخت پروژه‌ای با محوریت خلق یکی از بزرگترین شخصیت‌های شرور این فرنچایز پرده برداشت که توسط شبکه‌‌ی AMC در حال تولید است. در طول یک دهه‌ای که از پخش سریال The Walking Dead می‌گذرد، گروه بازماندگان این دنیای آخرالزمانی به رهبری ریک گرایمز (اندرو لینکلن) با مردگان متحرک تا پای جان جنگیدند و در سایه وحشت زندگان زندگی کردند، شخصیت‌های شروری چون رهبر وودبری ملقب به فرماندار (دیوید موریسی)، ترمینوس گرت آدمخوار (اندرو جی وست) ، نگان (جفری دین مورگان) و ناجیان او و آلفا (سامانتا مورتون) و بتا (رایان هرست) و گروه ویسپررها، اما همگی این شخصیت‌هال کشته شده‌اند، به جز نگان، با این حال هر یک از آنها ممکن است به صورتی دیگر به دنیای در حال گسترش Walking Dead بازگردند.

The Walking Dead

گیمپل در برنامه The Walking Dead Holiday Special که روی شبکه AMC پخش شد در مورد این شخصیت جدید گفت:

 ما در حال کار بر روی یک داستان با یکی از بزرگترین شخصیت های شرور Walking Dead هستیم و همه چیز به خوبی در حال پیش رفتن است

پیش از این فیلم‌برداری قسمت Here’s Negan یکی از شش قسمت اضافی فصل ۱۰ به پایان رسیده است. این قسمت که با الهام از داستان پیش درآمد کمیکی به همین نام ساخته شده است و داستان ناگفته‌ی نگان و همسر سرطانی‌اش لوسیل (هیلاری برتون مورگان) را قبل از وقایع آخرالزمانی و زامبی‌ها روایت می‌کند، قرار است در اوایل سال ۲۰۲۱ پخش شود.

رایان هرست، که در فصل های ۹ و ۱۰ سریال The Walking Dead نقش برجسته‌ی بتا را ایفا کرد، در طول یک مصاحبه به داستان اصلی شخصیت خود اشاره کرد که قرار است در سریال Tales of the Walking Dead پخش شود. قسمت‌های منتخب ساخته شده توسط گیمپل شخصیت های مرده‌ی Walking Dead را به سریال بر می‌گرداند و در دنیای آخرالزمانی که تاکنون طی یک دهه گذشته ادامه داشته است، داستان‌هایی جدید را با شخصیت‌های قدیمی روایت می کند.

The Walking Dead

سرنخ‌های گیمپل می تواند به بازگشت شخصیت فرماندار، فیلیپ بلیک اشاره داشته باشد. شخصیت شروری که دست‌هایش به خون افراد زیادی از جمله مرکل دیکسون (مایکل روکر) و هرشل (اسکات ویلسون) و همچنین آندریا (لوری هولدن) آلوده است.

موریسی بارها تمایل خود را برای بازگشت به دنیای مردگان متحرک ابراز کرده است. این بازیگر به مطالب بلااستفاده از مجموعه رمان‌های رابرت کرکمن و جی بونانسینگا به نام‌های ظهور فرماندار، جاده‌ای به وودبری و سقوط فرماندار  اشاره کرد که پیشینه داستانی غنی این شخصیت شرور را روایت می‌کنند.

The Walking Dead

موریسی طی مصاحبه‌ای در تابستان گذشته گفت:

بدیهی است که سریال Walking Dead بر اساس مجموعه رمان مصور ساخته رابرت کرکمن ساخته شده و در آن مجموعه سه رمان دیگر به نام‌های ظهور فرماندار ، جاده‌ای به وودبری و سقوط فرماندار وجود دارد که همگی آنها داستان‌های درخشانی هستند. اگر زمانی قرار شد به سریال برگردم دوست دارم به روشی فیلمگونه آن داستان‌ها را تعریف کنم.

وی در ادامه افزود:

فکر می‌کنم هنوز چیزی برای گفتن وجود دارد. داستان هایی برای تعریف کردن در آن رمان ها وجود دارد که به نظرم واقعاً جذاب هستند.

منبع : Comicbook

یکی دیگر از بازیگران اصلی سریال The Walking Dead از این مجموعه جدا شد

به تازگی یکی دیگر از بازیگران اصلی سریال The Walking Dead از این مجموعه جدا شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

طی فصل‌های اخیر از سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) شاهد جدا شدن برخی از بازیگران اصلی مجموعه یعنی لارن کوهن و ریک گرایمز که نقش اصلی را برعهده داشت، بودیم. قسمت سیزدهم از فصل دهم سریال مردگان متحرک به تازگی بخش شده است که ما در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم آخرین حضور شخصیت میشون با بازی دانای گوریرا در سریال محسوب می‌شد. شخصیت میشون در قسمت اخیر متوجه شد که ریک گرایمز ممکن است زنده باشد و برای همین، به یک ماجراحویی برای پیدا کردن The Brave Man یا همان ریک، می‌رود و راه خود را از دیگر شخصیت‌های حاضر در سریال جدا می‌کند.

دانای گوریرا به دنبال این جدایی، نامه‌ای احساسی در صفحه رسمی خود در توییتر، برای خداحافظی از نقش میشون، گروه سازندگان و بازیگران و همچنین طرفداران منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید متن کامل را مشاهده نمایید:

آیا امکان دارد احساس کنید که قلب شما در یک لحظه هم شکسته و هم غرق در عشق شده است؟ ترک نقش میشون یکی از سخت‌ترین کار‌هایی بوده است که تاکنون انجام داده‌ام. من برای میزان محبت، دلگرمی و عشقی که طی روز‌های اخیر دریافت کرده‌ام، بسیار سپاسگزارم. من با این نقش که یکی دستاورد‌های بزرگ من در زندگی بوده است، رشد کرده و تغییر کرده‌ام. تمام طرفداران فوق‌العاده مردگان متحرک که از شخصیت‌هایی که ما خلق کردیم و دنیایی که تلاش کردیم به نمایش بگذاریم، حمایت کردند، دلیل اصلی تحقق این ماجراجویی بودند. دریافت چنین عشقی از سوی شما طرفداران برای من بسیار ارزشمند است.

از شما تیم سازندگان و بازیگران سریال که من در کنارشان، افتخار و لذت همکاری برای روایت این داستان را داشتم، تشکر می‌کنم. در حالی سریال را ترک می‌کنم که با هر قسمت از وجودم به این موضوع آگاه هستم که پیدا کردن چنین جمع و رابطه‌ای چقدر سخت است. کسانی که از شما حمایت می‌کنند، همکاران واقعی‌ای که بالاتر از هر چیزی، به داستان اهمیت می‌دهند و با عشق بسیار آن را روایت می‌کنند.

جنبه مثبت ماجرا این است که من یک خانواده فوق‌العاده به دست آوردم. همه، از اندرو کینکل گرفته تا آخرین طرفداران با وفا، همگی بخشی از خانواده مردگان متحرک هستند و برای چنین خانواده‌ای، من بسیار سپاسگزارم. من می‌دانم که این خانواده هیچوقت متوقف نمی‌شود؛ ما به رشد خود ادامه خواهیم داد و به راه‌های مختلف در ادامه این ماجراجویی، کنار هم جمع خواهیم شد.

برای تمامی ویدیو‌ها و ادای احترام هایتان، برای پیام‌های حمایتی و پر از عشقتان و برای اشتراک گذاشتن اینکه شخصیت میشون چه معنایی برای شما دارد، بسیار متشکرم. این‌ها در این دوره سخت از جهان، مرا بسیار قوی‌تر کرده‌اند و نمی‌توانم به حد کافی میزان عشق و قدردانی خود را بروز دهم.

بازیگران اصلی سریال مردگان متحرک

نورمن ریداس، ملیسا مک‌براید، کیلی فلمینگ، جاش مک‌درمیت، کریستین سراتوس، سث گیلیام، راس مارکوئند، کاری پیتون، کوپر اندروز، جفری دین مورگن، آوی نش، نادیا هیلکر، لارن ریدلاف، آنجل تئوری، دن فوگلر، سامانتا مورتون و رایان هارست از جمله بازیگران سریال The Walking Dead هستند. ثورا برچ و کوین کارول در فصل دهم به عنوان رهبران گروه «نجواکنندگان»، به نام‌های آلفا و امگا، به تیم بازیگری این سریال پیوستند.

در حال حاضر نیمه دوم از فصل دهم سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) از شبکه AMC در حال پخش است. فصل یازدهم این سریال هم قرار است ساخته شود.

دیدگاه
۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

4 Replies to “تماشا کنید : تریلری جدید از سریال The Walking Dead منتشر شد”

 1. محمد گفت:

  احتمالا برای فیلم the walking dead دوباره برمیگرده :56:

  ۵ ۰
 2. علی گفت:

  توی تیزر جدیدی که منتر شده میشون هست.فصل بعد هم هست.اخبارتون رو از جای درست بردارید.

  ۲ ۲
 3. محسن گفت:

  یعنی همینجوری الکی بدون هیچ اتفاقی حذف میشه جالبه تا جایی که من خبر دارم فصل بعدم هستش اینو از کجاتون درآوردید

  ۴ ۲