شرکت Playtonic Friends

شرکت Playtonic Friends زین پس وظیفه نشر عناوین خود را برعهده می‌گیرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۳:۴۸

استودیو Playtonic، سازنده فرنچایز پلتفرم «Yooka-Laylee» اخیرا شرکت جدیدی را با هدف نشر بازی‌های خود به صورت مستقل به ثبت رسانده‌است. شرکت Playtonic Friends که زیر مجموعه استودیو است با هدف “نشر عناوین خلاق و جذاب” تاسیس شده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، همراه دنیای بازی باشید.

مجموعه جهان باز و پلتفرمر Yooka-Laylee یکی از عناوین تازه‌ای است که توانست با با استفاده صحیح از المان‌های این ژانر و افزودن ویژگی‌های جدید، طرفداران سبک سکو بازی را تا حد زیادی شیفته خود کند. نسخه اول مجموعه که سال ۲۰۱۷ عرضه شد سنگ بنا ویژگی‌ها و نوآوری‌های بازی را پایه ریزی کرد و نسخه دوم در سال ۲۰۱۹ این مسیر را تکمیل‌تر نمود.

استودیو سازنده این مجموعه، استودیو Playtonic در این دو نسخه با شرکت Team17 به عنوان ناشر همکاری داشت. ظاهرا سران استودیو تصمیم دارند از این به بعد خود وظیف نشر بازی‌های خود را به عهده بگیرند و به صورت کاملا مستقل فعالیت کنند. آن‌ها اخیرا یک شرکت جدید به نام شرکت Playtonic Friends را به ثبت رسانده‌است. این استودیو قرار است وظیفه نشر عناوین این استودیو را بر عهده داشته باشد و حتی با سایر استودیوهای مستقل نیز همکاری کنند.

رئیس استودیو، آقای Gavin Price در این باره می‌گوید:

تا به همین لحظه و مناسبت تاسیس استودیو قرار است در آینده‌ای نه چندان دور شش بازی جدید را روانه بازار کنیم که البته تمامی آن‌ها محصولات استودیو ما نیستند.

آقای Steph Darrah مدیر بازاریابی شرکت افزود:

شاید بسیاری از اعضا استودیو انتظار دارند که حال با تاسیس شرکت ناشر، درآمد استودیو به صورت ناگهانی افزایش چشمگیر داشته باشد که البته این موضوع با واقعیت فاصله دارد. هدف اصلی از تاسیس این شرکت این بود که از تجارب خود در زمینه تولید بهره بگیریم و به استودیوهای خلاق و کوچک کمک کنیم تا عناوین خود را به دست مخاطب برسانند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: