This Was Our Pact

فیلم انیمیشن This Was Our Pact با تهیه کنندگی پیتر دینکلج در حال ساخت است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ , ۰۱:۳۱

فیلم انیمیشن و اقتباسی This Was Our Pact با بازی و تهیه‌کنندگی پیتر دینکلج و بر اساس رمان گرافیکی پرفروش رایان اندروز در حال ساخت است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

استودیوی دانکن با همکاری استودیوی پیتر دینکلج، اِستواری فیلمز و استودیوی نلوانا این فیلم را تهیه و تولید می‌کنند. ویل کالینز، نامزد گلدن گلوب و نویسنده‌ی فیلم‌های تحسین شده‌ی Wolfwalkers و Song of The Sea ، نویسندگی متن فیلمنامه‌ی این اثر را بر عهده دارد.

فیلم This Was Our Pact روایتگر یک داستان ماجراجویی خانوادگی و جادویی است در شب جشنواره سالانه اعتدال پاییزی است، زمانیکه مردم شهر جمع می‌شوند تا فانوس‌های کاغذی خود را در رودخانه شناور کند. در افسانه‌ها آمده که فانوس ها پس از دور شدن از دید، به سمت راه شیری اوج می‌گیرند و به ستاره‌هایی درخشان تبدیل می‌شوند.

اما امسال، بن و همکلاسی هایش مصمم هستند که بفهمند که واقعاً این فانوس ها به کجا می‌روند، و راهی یک سفر خارق العاده پر از مناظر جدید شگفت انگیز و شخصیت های عجیب و غریب می‌شوند. در آغاز آن‌ها با هم پیمان می‌بندند که هیچ کس به عقب نگاه نکند و تا یافتن مقصد نهایی فانوس‌ها هیچ‌کدام به خانه برنگردد.

This Was Our Pact

کن دانکن و استودیوی وی با همکاری استودیوی پیتر دینکلج و دیوید گینزبرگ این فیلم را تهیه خواهند کرد. راب هالکز، جاش فلدمن و برد ساندرز از استودیوی اِستواری از دیگر تهیه کنندگان این اثر هستند.

دانکن در مورد ساخت این فیلم گفت:

 This Was Our Pact یک داستان خارق العاده پر از پیچ و خم است، اما در قلب آن داستانی درباره‌ی رابطه‌ی شخصیت ها و دوستی آنها نهفته است. ما از اقتباس عناصر منحصر به فرد کتاب، به سبک بصری و همچنین روایت داستان این کتاب کاملاً جذاب و مسحورکننده، هیجان زده هستیم، با حضور ویل کالینز به عنوان نویسنده‌ی ما، مطمئن هستیم این فیلم اثری خواهد بود که بسیاری از طرفداران این رمان گرافیکی را به وجد خواهد آورد، و  داستان بی‌نظیر رایان اندروز را به مخاطبان بیشتر و جدید معرفی خواهد کرد.

کالینز از همکاری خود به عنوان نویسنده در این پروژه گفت:

خوشحالم که عضوی از تیمی هستم که درصدد اقتباس رمان This Was Our Pact  در قالب یک انیمیشن است، رایان اندروز داستانی درخشانی را در مورد بلوغ خلق کرده که خواننده را به سفری به مکانی بی‌نظیر، مرموز و زیبا می‌برد. از همان ابتدا این پسران را می‌شناختم، لذت و درد دوستی آنها را می‌دانستم و با اتمام هر ورق از داستان آرزو داشتم که این دوستی پیروز شود. همکاری با کن دانکن و تیم با استعداد آن‌ها در استودیو دانکن، استودیوی اِستواری فیلمز و استودیو نوالا برای جان بخشیدن به این داستان برای من یک افتخار است.

رمان This Was Our Pact در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و توانست تحسین بسیاری از منتقدین را برانگیزد ؛ این کتاب همچنین به عنوان بهترین کتاب سال از طرف مجله پرنتز معرفی شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: