استودیو 343 Industries

استودیو ۳۴۳ Industries مشغول پروژه جدیدی در دنیای Halo است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ , ۲۲:۴۲

استودیو ۳۴۳ که روی سری هیلو تمرکز دارد و هم‌اکنون در حال ساخت Halo: Infinite است، به نظر می‌رسد روی پروژه دیگری در دنیای هیلو مشغول به کار است. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Halo: Infinite نسخه جدید از سری محبوب هیلو است که هم‌اکنون توسط استودیو ۳۴۳ Industries در حال ساخت است. بازی‌ای بسیار جاه‌طلبانه که احتمالا در پاییز سال بعد شاهد عرضه‌اش باشیم. در همین حین،‌ طرفداران مشتاقند ببینند که ۳۴۳ چگونه از بازی جدید پشتیبانی می‌کند و در کل آینده مجموعه به چه شکل پیش خواهد رفت.

مایکروسافت به تارگی آگهی استخدامی منتشر کرده است و در این آگهی نکته جالبی به چشم می‌خورد. بخشی از این آگهی مرتبط به استودیو ۳۴۳ Industries است. شغلی که برای ۳۴۳ مشخص شده، سمت «تهیه کننده» است. صراحتا اشاره شده که برای «پروژه جدید در دنیای هیلو» است. شما می‌توانید کل فهرست را در این لینک مشاهده کنید. هیچ‌گونه جزییاتی برای پروژه ذکر نشده است.

سری هیلو با نسخه‌های فرعی و اسپین‌آف ناآشنا نیست و شاید شاهد اسپین‌آفی از این مجموعه بزرگ باشیم. در حال حاضر استودیو ۳۴۳ Industries ساخت Halo Infinite را به عهده دارد که امسال برای Xbox one، Xbox Series X/S و کامپیوتر‌های شخصی عرضه می‌شود. مطمئنا درباره پروژه فوق تا زمان عرضه هیلو اینفینیت چیزی نخواهیم شنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: