Y: 1883

اسپین‌آف سریال Yellowstone با نام Y: 1883 در حال ساخت است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ , ۰۲:۰۳

شبکه پارامونت پلاس در حال ساخت پیش ‌درآمد سریال Yellowstone به نام Y:1883 است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

پس از سه فصل موفقیت آمیز و با فصل چهارم که هم‌اکنون در حال ساخت است، شبکه ویاکام سی‌بی‌اس اعلام کرد که سریال پیش درآمد Yellowstone در پلتفرم استریم جدید پارامونت پلاس با نام Y: 1883 در سال ۲۰۲۱ پخش خواهد شد، همچنین تیزر کوتاه این سریال قرار است فردا در پنجاه پنجمین رویداد سوپربول نمایش داده شود.

همانند سریال اصلی این اسپین‌آف نیز توسط تیلور شریدان (Sons of Anarchy) تهیه و تولید می‌شود. شریدان همچنین قراردادی انحصاری را با استودیوی ام‌تی‌وی اینترتینمنت و استودیوی ۱۰۱ برای تولید محتوای انحصاری و چند پلتفرمی شامل سریال Yellowstone برای شبکه خانگی پارامونت پلاس و ویاکام سی‌بی‌اس و غیره امضاء کرده است.

تمرکز این پیش درآمد بر داستان خانواده‌ی داتون‌ها خواهد بود در حالی که آنها سفر خود را به غرب از طریق دشتهای بزرگ به سمت آخرین سرزمین‌های آمریکای وحشی آغاز می‌کنند. این مجموعه یک بازخوانی کاملاً گسترده از گسترش غرب است، و روایتگر سرگذشت یک خانواده در حال فرار از فقر برای جستجوی آینده‌ای بهتر در سرزمین موعود آمریکا، ایالت مونتانا است.

Y: 1883

رئیس ام‌تی‌وی اینترتینمنت، کریس مک کارتی در بیانیه‌ای درباره‌ی همکاری این استودیو با شریدان گفت:

تیلور شریدان یک تهیه‌کننده خلاق و با بصیرت است که با کار خود ژانرها را از نو ابداع و طرفداران زیادی را در سراسر جهان به دور خود جمع کرده است. ما خوشحالیم که وی شبکه ویاکام سی‌بی‌اس و ام‌تی‌وی اینترتینمنت را خانه خود می نامد.

ما از همکاری خود با او برای گسترش جهان Yellowstone و نمایش استعداد بی حد و حصر تیلور در همگی پلتفرم‌های خود بسیار خوشحالیم.

فصل سوم این درام نئو وسترن رکورد بیشترین تماشاگر را در اولین پخش تلویزیونی از طریق تلویزیون کابلی در طی دو سال اخیر با  ۶.۵ میلیون تماشاگر ثبت کرد.

سریال Y: 1883 قرار است به تهیه کنندگی شریدان، جان لینسون، آرت لینسون، دیوید گلاسر، دیوید هاتکین و باب یاری تهیه و تولید شود.

گلاسر، مدیرعامل استودیوی ۱۰۱ نیز در مورد همکاری خود با تیلور شریدان گفت:

تیلور شریدان استاد جهان‌سازی است و صدایی منحصر به فرد دارد که او را به یکی از برجسته ترین سازندگان امروزی تبدیل می‌کند که باید محتوای او را تماشا کنند.

 مأموریت ما در استودیو ۱۰۱ تولید محتوایی است که باعث شروع گفتگوهای فرهنگیبا خالقینی مشهور در راس پروژه‌های ما شود، و این دقیقاً همان چیزی است که ما برای این همکاری متصور هستیم. این معامله گسترش رابطه دیرینه ما با شبکه‌های ویاکام سی‌بی‌اس و ام‌تی‌وی اینترتینمنت و تیلور است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: