بازی Factorio

میزان فروش بازی Factorio به بیش از ۲.۵ میلیون نسخه رسید

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ , ۲۱:۳۸

بازی Factorio موفق به فروش ۲.۵ میلیون نسخه شده است. به همین دلیل سازندگان تصمیم به ساخت یک بسته گسترش دهنده گرفته‌اند. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Wube Software اخیراً به‌روزرسانی ۱.۱ را برای بازی Factorio ، شبیه‌ساز بسیار عالی کارخانه خود منتشر کرده است که تعدادی ویژگی جدید را به بازی اضافه می‌کند. این ویژگی‌ها شامل یک رابط کاربری گرافیکی اصلاح شده برای قطارها است که به Spidertrons اجازه می‌دهد تا یکدیگر را دنبال کنند و همچنین Blueprint Flip که اکثر بازیکنان خواستار آن بودند.

در پست جدید وبلاگ سازنده، آن‌ها اشاره کردند که نسخه ۱.۱ آخرین به‌روزرسانی برای بازی Factorio خواهد بود. آنها در پست خود آوردند: «این امر حفظ خواهد شد، اما رفع اشکالات، اصلاحات ساده یا اصلاحات جزئی ممکن است اتفاق بیفتد، اما این آخرین به‌روزرسانی است.»

اما چگونه ممکن است این بازی گسترش یابد؟ سازندگان تایید کردند که یک بسته گسترش دهنده را برای بازی Factorio توسعه می‌دهند. آن‌ها گفتند: «برای نشان دادن هر یک از برنامه‌ها خیلی زود است و از آنجا که ما می‌خواهیم مواردی سرگرم‌کننده را ارائه دهیم، هیچ چیز هنوز مشخص نیست. بنابراین، توسعه آن بیش یک سال طول می‌کشد.»

سرانجام، سازنده اعلام کرد که بازی Factorio تاکنون بیش از ۲.۵ میلیون نسخه فروش داشته است. از کمپین تأمین بودجه توسط بازیکنان در سال ۲۰۱۳ تا آغاز دسترسی زودهنگام در سال ۲۰۱۶، این عنوان مسیری سخت و طولانی را پشت سر گذاشته است. نسخه ۱.۰ آن سال گذشته راه‌اندازی شد و شامل تعدادی بخش‌های مهم جدید، از جمله Spidertrons فوق الذکر بود. در مورد اینکه بسته گسترش دهنده آینده چه چیزی را به دنبال دارد، برای جزئیات بیشتر در روزهای آینده با ما همراه باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: