شرکت Kadokawa

عصر جدید همکاری سونی و شرکت Kadokawa

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۷:۳۸

سونی در اقدامی ۱.۹ درصد از سهام شرکت Kadokawa، شرکت مادر استودیو From Software را خریداری کرده است و این دو شرکت وارد عصر جدید از همکاری شده‌اند. با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت چندرسانه‌ای – ژاپنی Kadokawa اعلام نمود که وارد اتحاد بزرگی با سونی و کمپانی تبلیغاتی CyberAgent شده است. هر دو کمپانی ۱,۴۲۲,۴۷۵ سهم از Kadokawa را خریداری کرده و هر دو مالکیت ۱.۹۳ درصد این کمپانی را بدست آورده‌اند.

شرکت Kadokawa قصد دارد که با گسترش و مستحکم‌تر این همکاری، به ایجاد و گسترش آی‌پی‌های خود در حوزه ویدیوگیم و انیمیشن بپردازد و همچنین IPهای جدید را به مالکیت خود در بیاورد و تمرکز بیشتری بر روی محتواهای خود در تولید و عرضه جهانی‌شان داشته باشد. در نتیجه این همکاری، هر سه شرکت به طور متقابل از تجارت، تخصص و سایر نقاط قوت یکدیگر استفاده می‌کنند و محتوای باکیفیت‌تری عرضه خواهند کرد.

شرکت کادوکاوا، کمپانی مادر استودیو From Software که سازنده سری مشهور سولزبورن است، محسوب می‌شود. این همکاری جدید آن‌ها با سونی هم حدس و گمان‌هایی در قبال تولید و عرضه Bloodborne 2 ایجاد کرده است که باید ببینیم موضع این دو شرکت درباره این قضیه چیست.

شرکت Kadokawa یک کمپانی چندرسانه‌ای است که در پروژه‌های مختلف مثل ویدیوگیم، انیمه، انیمیشن، مانگا، رمان و بازی‌های رومیزی دخیل است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: