گوگل استادیا - بازی The Division 2

بازی The Division 2 امسال حالت کاملا جدید دریافت خواهد کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

بی شک بازی The Division 2 یکی از عناوین تمام آنلاین موفق یوبیسافت بوده که در طول چند سال گذشته آپدیت‌های مختلفی دریافت کرده و سال ۲۰۲۱ نیز قرار است بروزرسانی بزرگی بدست آورد. با دنیای بازی همراه باشید.

یوبیسافت همچنان قصد دارد به پشتیبانی بازی The Division 2 ادامه دهد و از این رو انتشار آپدیت جدید برای بازی مورد اشاره را متوقف نخواهد کرد. این عنوان در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و طی چند سال آپدیت‌های متعددی دریافت نمود.

براساس گزارش اخیر، این شرکت فرانسوی می‌خواهد سال جاری آپدیت‌های بزرگی را در اختیار بازیکنان بازی The Division 2 قرار دهد. به روزرسانی مهم بعدی بازی، که هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد، “در اولین فرصت” اواخر امسال منتشر می‌شود. علاوه بر ایجاد تغییراتی در پیشرفت که بر تنوع ساختاری و زنده ماندن متمرکز است، به روزرسانی همچنین حالت بازی کاملاً جدیدی را به این اثر اضافه می‌کند که تاکنون دیده نشد. Adrian Trasca و Yannick Banchereau به ترتیب به عنوان تهیه کننده و کارگردان خلاق همکاری خود را ادامه می‌دهند.

در همین حال، Ubisoft نیز در به روزرسانی تأیید کرده است سری The Division در حال حاضر بیش از ۴۰ میلیون بازیکن دارد. Division 2 در PS4 ، Xbox One ، PC و Stadia در دسترس است. همچنین از طریق بک وارد در PS5 و Xbox Series X / S قابل اجرا است و همچنین دارای برخی پیشرفت‌های بصری هم می‌شود.

Massive Entertainment در حال حاضر روی چند پروژه دیگر نیز کار می‌کند، از جمله یک بازی آواتار و یک عنوان جهان باز جنگ ستارگان، اگرچه مورد اول هنوز در اوایل توسعه قرار دارد.

بازی The Division 2 در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و دنباله The Division است. به تازگی، Ubisoft اعلام کرده است که این بازی در حال دریافت به‌روزرسانی جدیدی است که برخی از لباس‌های Resident Evil را به مناسبت ۲۵‌امین سالگرد این مجموعه در دسترس قرار می‌دهد. با این حال، قابلیت Crossplay محدودیت زیادی دارد.

پاسخ کوتاه این است که فقط بازیکنان PC و بازیکنان گوگل استادیا می‌توانند از طریق ویژگی کراس پلی بازی The Division 2 با هم بازی کنند. اگر دارای پلتفرم دیگری هستید، به بازی با بازیکنان دیگر در آن پلتفرم محدود می‌شوید. متأسفانه، به‌نظر نمی‌رسد که به‌روزرسانی جدیدی که امروز اعمال می‌شود عنصر crossplay را اضافه کند.

در حال حاضر، به‌نظر می‌رسد که کراس پلی اثر مذکور قصد گسترش به سایر پلتفرم‌ها را ندارد، اما امیدواریم این چیزی باشد که Ubisoft در پی معرفی آن در آینده است.

به نظر می‌رسد کمپانی فرانسوی یوبی سافت هیچ برنامه ریزی برای عرضه بازی The Division 2 برای PS5 و Xbox Series X ندارد. برای اطلاع از جدیدترین و آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی The Division 2 که در سبک MMO در جریان دارد به تازگی در معرض تغییراتی مهمی قرار گرفته، اخیرا یوبی سافت جدیدترین بسته گسترش دهنده بازی با نام Warlords of New York را معرفی کرد. شما می‌توانید جزئیات بیشتر پیرامون این بسته را از اینجا مطالعه نمایید. بازی The Division 2 یکی از چندین عنوان سرویس‌های آنلاین یوبی سافت است که برای فعالیت و پویایی در بازه دراز مدت برنامه ریزی شده‌است، حداقل تا زمانی نسخه بعدی مجموع معرفی شود.
با تمامی این اوصاف کمی دور از ذهن است که یوبی سافت هیچ گونه برنامه ریزی برای عرضهبازی The Division 2 برای کنسول‌های نسل آینده نداشته‌ است.

در مصاحبه‌ای با وبسایت Daily Star، دستیار کارگردان خلاقیت (Creative)، آقای یانیک بنچرو (Yannick Banchereau) صریحا اعلام کرد که یوبی سافت هیچگونه برنامه قبلی برای عرضه Division 2 برای PS5 و Xbox Series X ندارد. وی گفت در حال حاضر تمام تمرکز تیم سازنده بهبود رسانی به نسخه‌های فعلی بازی و رساندن آن‌ها به بالاترین کیفیت ممکن است:

در حال حاضر ما به دنبال پورت بازی برای پلتفرم دیگری نیستیم. چیزی که اکنون می‌توانم [به شما] بگویم این است که ما فعلا هیچ نسخه‌ای را توسعه نمی‌دهیم. تمام تمرکز ما روی این است که نسخه‌های فعلی را بهبود ببخشیم و آن‌ها را به بالاترین کیفیت ممکن برسانیم.

با توجه با اینکه هر دو کنسول نسل بعد PS5 و Xbox Series X از قابلیت Backward بهره می‌برند، شاید این تصمیم یوبی سافت چندان هم عجیب نباشد. البته این امکان هم وجود دارد که یوبی سافت در حال حاضر آمادگی معرفی موضوع جدید را نداشته باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: