کمپانی 2k Games

کمپانی ۲k Games ناشر عناوین استودیو Gearbox Entertainment باقی خواهد ماند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ , ۰۱:۳۸

ادغام اخیر Gearbox با Embracer Group رابطه‌ی آن با کمپانی ۲K Games را تغییر نمی‌دهد. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Gearbox Entertainment اخیراً در قراردادی ۱.۳ میلیارد دلاری با کمپانی Embracer Group ادغام شد. در پی این خرید، این سوال ایجاد شد که آینده‌ی مجموعه Borderlands چه می‌شود. با این حال، به‌نظر نمی‌رسد به زودی اوضاع بین این شرکت و کمپانی ۲k Games تغییر کند.

سخنگوی کمپانی ۲K Games به IGN گفت: «ما به عنوان ناشر مجموعه Borderlands، برای شرکای خود در Gearbox بسیار خوشحالیم. این ادغام باعث تغییر رابطه ۲K با Gearbox و همچنین نقش ما به عنوان ناشر Borderlands یا هر پروژه دیگری که در آن مشارکت داریم نخواهد شد. ما به همکاری طولانی مدت با این تیم فوق‌العاده با استعداد ادامه خواهیم داد و بسیاری از عناوین جالب و سرگرم کننده را به طرفداران بازی در سراسر جهان ارائه ‌می‌دهیم.»

با توجه به گفته آن‌ها، ظاهراً پروژه‌های دیگری نیز وجود دارد. یکی از مزایای اصلی Embracer Group، موقعیت Gearbox در بازار آمریکای شمالی است که می‌تواند منجر به موفقیت بیشتر شود. داشتن یک رابطه قوی با کمپانی ۲K Games و حتی Take Two Interactive، علاوه بر اطمینان از بازاریابی و نمایش قوی عناوین Gearbox، می‌تواند در این زمینه نیز کمک کند.

کمپانی Embracer Group اخیراً تعداد زیادی خرید بزرگ از جمله Aspyr Media انجام داده است. گفته می‌شود یکی از این استودیوها در حال کار روی پروژه ای با بودجه ۷۰ میلیون دلاری است. شایعات حاکی از آن است که این بازی، نسخه جدید Star Wars: Knights of the Republic است اما در ماه‌های آینده باید منتظر جزئیات بیشتر باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: