نتفلیکس

نتفلیکس ساخت یک فیلم بر اساس ماجرا رشد سهام فروشگاه GameStop را تایید کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۵:۱۳

سرویس استریم نتفلیکس اعلام کرد پروژه ساخت یک فیلم بلند بر اساس ماجراهای فروشگاه‌ GameStop در دوران شیوع کرونا و رشد غیر منتظره سهام یک فروشگاه در وال استریت را آغاز کرده‌است. آقای Mark Boal که سابقه نویسندگی عناوینی همچون Zero Dark Thirty و The Hurt Locker را در کارنامه دارد، به عنوان نویسنده ارشد فیلنامه انتخاب شده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

چندی پیش کمپانی MGM اعلام کرد حق ساخت یک فیلم سینمایی و انتشار یک کتاب درباره ماجرای فروشگاه گیم استاپ و وال استریت را بدست آورده‌است. نویسندگی کتاب بر عهده آقای Ben Mezrich بود. از آثار ایشان می‌توان به The Accidental Billionaires: The Founding Facebook اشاره کرد. ظاهرا MGM تنها کمپانی نیست که پتانسیل بالای داستان سرایی از ماجرا درگیری گیم استاپ و سهام داران وال استریت را دریافته‌است. Netflix نیز در مصاحبه‌ای با وبسایت Deadline اعلام کرد پروژه ساخت یک فیلم سینمایی را در این باره را آغاز کرده‌است.

مشخصا نتفلیکس حساب ویژه روی این پروژه باز کرده و قصد دارد در تمامی زمینه‌ها از بهترین گزینه‌های ممکن بهره ببرد. آن‌ها با آقای Mark Boal، فیلنامه نویس دارنده اسکار برای نوشتن فیلنامه فیلم به توافق رسیده‌اند و در حال مذاکره با آقای Noah Centineo برای ایفای نقش اصلی فیلم هستند. وی قرار است نقش «Atom Smasher» را در Black Adam، محصول جدید D.C ایفا کند. آقایان Brad Weston ،Nick Styne و  Mark Sourian تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده خواند داشت.

اینکه داستان این فیلم از کجا آغاز می‌شود و در کجا خاتمه می‌یابد هنوز مشخص نیست. البته لازم به ذکر است اخبار و حواشی و ماجراها پیرامون وال استریت و گیم استاپ نیز هنوز خاتمه نیافته‌است. در حال حاضر فقط Netflix و MGM برنامه‌های خود برای ساخت فیلم بر اساس این ماجرا غیر منتظره را علنی کرده‌اند اما، ورود دیگری پلتفرم‌های سرگرمی به این ماجرا مسلما دور از انتظار نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: