استودیو id Software

واکنش بازیکنان به سی سالگی استودیو id Software

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۳:۲۶

طرفداران به مناسبت سی سالگی استودیو id Software داستان‌های کودکی و دیگر موارد را سازندگان به اشتراک گذاشتند. با دنیای بازی همراه باشید.

دیروز سی‌امین سالگرد استودیو id Software بود که در ابتدا از سال ۱۹۹۱ شروع به کار کرد و تا امروز نیز همچنان پرقدرت به توسعه عناوین ادامه می‌دهد. این استودیو با طیف وسیعی از عناوین کلاسیک و نمادین مانند Doom (1993) ، Quake ، Rage و بسیاری موارد دیگر به خوبی شناخته شده است.

در توییتر رسمی آمده است: «در طی سه دهه چیزهای زیادی تغییر کرده است، اما چیزی که تغییر نکرده اشتیاق عمیق ما برای گردهم آوردن درخشان‌ترین و خلاق‌ترین افراد صنعت ویدیو گیم ما برای توسعه شوترهای اول شخص سرگرم کننده، به یاد ماندنی و جذاب است.»

در این پیام از همه کسانی که در این مسیر کنار استودیو id Software بوده‌اند، از جمله بنیان‌گذاران، توسعه دهندگان ، ناشران و بازیکنان تشکر شده است. آن‌ها همچنین از زنیمکس و خانواده بتسدا نیز تشکر کرده‌اند.

به همین مناسبت، طرفداران به استودیو id Software تبریک می‌گفتند، به شوخی درخواست‌های خود را ارائه می‌دادند و داستان‌هایی که تأثیر این استودیو در زندگی آنها گذاشته است، به اشتراک می‌گذارند. یکی از کاربران از id Software سوال کرد که آیا آن‌ها قادر به توسعه نسخه جدید بازی Crash هستند یا خیر، شخصیتی قابل بازی که زرهی شبیه زره نمادین Doomslayer بر تن می‌کند. این شخصیت در بازی در Quake 3 Arena در دسترس است. کاربر دیگری از این استودیو تشکر کرد زیرا الهام بخشی بود که باعث شد وی به توسعه بازی بپردازد.

کاربر دیگری اظهار داشت که بدون بازی‌های استودیو نمی‌داند کجا می‌تواند باشد و بدون این عناوین صنعت بازی بسیار متفاوت خواهد. یک بازیکن ایتالیایی esports و قهرمان جهان اظهار نظر کرد که بازی Quake 3 عناوینی است که حرفه خود را از آن آغاز کرد و از استودیو id Software تشکر کرد. طرفداران دیگری نیز هستند که از عناوین این استودیو الهام می‌گیرند و می‌خواهند به نوعی در این صنعت گام بردارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: