Shotgun Wedding

جاش دوهامل در فیلم کمدی جنیفر لوپز ، Shotgun Wedding ایفای نقش می ‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۹:۴۰

جاش دوهامل جایگزین آرمی همر در فیلم کمدی جنیفر لوپز، Shotgun Wedding شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

فقط چند هفته پس از پخش اولین خبر مبنی بر اینکه ستاره‌ی ترانسفورمرها در حال مذاکره برای جایگزینی آرمی همر در این فیلم است، جاش دوهامل رسماً به جنیفر لوپز در کمدی اکشن عاشقانه Shotgun Wedding از استودیوی لاینزگیت پیوست. علاوه بر دوهامل، جنیفر کولیج (Legally Blonde) و سونیا براگا ( The Jesus Rolls) نیز به جمع بازیگران این فیلم اضافه شدند.

ارین وسترمن، رئیس گروه تولیدی فیلم استودیوی لاینزگیت، در بیانیه ای گفت:

ما بسیار برای عروس و داماد خود در فیلم Shotgun Wedding خوشحالیم. می‌دانیم که جاش و جنیفر یک زن و شوهر جذاب و زوجی دوست‌داشتنی را روی صفحه‌ی نمایش خلق می‌کنند درحالیکه جشن عروسیشان به یک کابوس به یاد ماندنی تبدیل می‌شود. ما همچنین از اضافه شدن جنیفر و سونیا در نقش مادران عروس و داماد برای بازیگران هیجان زده‌ایم. استعدادهای بازیگری و کمدی آنها باعث بهتر شدن این فیلم خواهد شد.

آرمی همر در حالی از این پروژه کنار می‌رود که شایعاتی در مورد سوءرفتارهای بحث برانگیز جنسی این بازیگر مطرح شده بود، اگرچه هیچکدام از این اتهامات تا کنون تایید نشده‌اند.

فیلم Shotgun Wedding داستان عروسی یک زوج به نام دارسی (لوپز) و تام (دوهامل) را روایت می‌کند که خانواده‌های دوست داشتنی اما بسیار خوش فکر خود را برای جشن عروسی‌شان به دور هم جمع می‌کنند اما چندی نمی‌گذرد تا اینکه این جشن به یک بلوا تبدیل می‌شود.

Shotgun Wedding

این فیلم به کارگردانی جیسون مور (Pitch Perfect ) و بر اساس فیلمنامه مشترکی از مارک هامر (Two Night Stand ) لیز میریوذر ( Single Parents, Bless This Mess) ساخته خواهد شد. استودیو سازنده امیدوار است بتواند تولید این فیلم را از اوایل سال آینده شروع کند.

فیلم Shotgun Wedding به تهیه کنندگی  تاد لیبرمن از استودیوی مندویل و دیوید هوبرمن ساخته خواهد شد که پیش از این در ساخت فیلم Wonder برای استودیوی لاینزگیت با هم همکاری داشتند. این دو تهیه‌کننده در کنار لوپز، الین گلداسمیت توماس و بنی مدینا از استودیوی نویوریکان پروداکشنز تولید می شوند و مدیران تولید فیلم الکس یانگ ، کورتنی باکستر، رایان رینولدز و جورج دیویی در ساخت این فیلم مشارکت خواهند داشت.

شرکت آمازون توزیع فیلم کمدی Shotgun Wedding را بر عهده می‌گیرد

شرکت آمازون در حال مذاکره با استودیوی لاینزگیت برای اکران جهانی فیلم کمدی جنیفر لوپز، Shotgun Wedding است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش سایت ددلاین شرکت آمازون برای به دست آوردن حقوق توزیع فیلم کمدی اکشن Shotgun Wedding در مناطق مهم بین المللی از جمله کشورها‌ی انگلیس، فرانسه ایتالیا، اسپانیا، استرالیا / نیوزیلند، کانادا، بنلوکس و آمریکای لاتین با استودیوی لاینزگیت وارد وارد مذاکرات نهایی شده است. استودیوی لاینزگیت  همچنان وظیفه اکران فیلم جنیفر لوپز و آرمی هامر را در آمریکا بر عهده دارد.

فیلم کمدی Shotgun Wedding

فیلم Shotgun Wedding داستان عروسی یک زوج به نام دارسی (لوپز) و تام (همر) را روایت می‌کند که خانواده‌های دوست داشتنی اما بسیار خوش فکر خود را برای جشن عروسی‌شان به دور هم جمع می کنند اما با نزدیک شدن به زمان ازدواجشان دچار تردید می‌شوند، البته این تنها موضوعی نیست که این جشن عروسی را تهدید می‌کند، و تهدید اصلی زمانی شروع می‌شود که همگی مهمانان به ناگهان به گروگان گرفته می‌شوند زندگی و همه در معرض خطر قرار می گیرد. در اینجاست که جمله‌ی ” تا زمانی که مرگ ما را از هم جدا سازد” معنای کاملاً جدیدی پیدا می‌کند زیرا که دارسی و تام باید برای نجات عزیزانشان راهی پیدا کنند. البته اگر ابتدا یکی از آنها دیگری را نکشند.

این فیلم به کارگردانی جیسون مور (Pitch Perfect ) و بر اساس فیلمنامه مشترکی از مارک هامر (Two Night Stand ) لیز میریوذر ( Single Parents, Bless This Mess) ساخته خواهد شد. استودیو سازنده امیدوار است بتواند تولید این فیلم را از اوایل سال آینده شروع کند.

این فیلم توسط استودیوی لوپز نیوریکان پروداکشنز، الین گلداسمیت توماس و بنی مدینا و با کمک مدیر اجرایی الکس یانگ ، کورتنی باکستر و رایان رینولدز تهیه و تولید خواهد شد.

منبع : comingsoon

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: