یوتیوب طی سه سال گذشته ۳۰ میلیارد دلار به تولیدکنندگان محتوا پرداخت کرد

توسط مهتاب جهاندار در ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

همانطور که می‌دانید پلتفرم ویدئویی یوتیوب به گوگل تعلق دارد و طی چندین سال فعالیت موفق شد به محبوبیت فوق العاده دست یابد. یکی از موارد موفقیت پرداخت مبالغی به تولیدکنندگان محتواست. با دنیای بازی همراه باشید.

براساس گزارشات رسمی، تنها در سال ۲۰۱۹، یوتیوب موفق شد ۱۶ میلیارد دلار به تولید ناخالص داخلی ایالات متحده کمک کند. این یعنی یوتیوب توانست ۳۴۵ هزار شغل تمام وقت ایجاد کرده و کمکی به اقتصاد نماید.

به گفته Wojcicki، تولیدکنندگان محتوا محبوب در مقایسه با قبل سه برابر شدند و یوتیوب را روش درآمدی ایده آلی برای خود می‌دانند که می‌توانند کسب کنند. همچنین یوتیوب اعلام کرده تولیدکنندگان محتوا جدید در سال ۲۰۲۰ تعدادشان دو برابر شد. Wojcicki همچنین به برخی تغییرات جدید یوتیوب برای سال آینده هم اشاره داشت.

به طور خاص، YouTube با توجه به سیاست‌هایی که بر سازندگان تأثیر می‌گذارد، شفافیت بیشتری دارد و باعث بهبود روند فرجام خواهی می‌شود. این پلتفرم ویدئویی همچنین از سازندگان در ایالات متحده درخواست می‌کند جزئیات مربوط به جنسیت، نژاد، قومیت و گرایش جنسی خود را به صورت داوطلبانه به اشتراک بگذارند تا “درک کنند که در جوامع YouTube چه اتفاقاتی می‌افتد و به مکانی بهتر برای همگان تبدیل شود.”

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: