بازی Resident Evil

طرفداران بازی Resident Evil برای بزرگداشت خانم Jeanette Maus کمک‌های مالی جمع آوری کردند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ , ۲۳:۳۹

طرفداران بازی Resident Evil برای کمک به پرداخت هزینه‌های پزشکی سنگین به صفحه GoFundMe خانم Jeanette Maus، صداپیشه این مجموعه کمک‌های مالی اهدا کردند. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که ممکن است شنیده باشید، هفته گذشته، خانم ژانت ماوس که شخصیت‌های مختلفی را در بازی Resident Evil Village، پروژه آینده کمپانی کپکام صداگذاری کرده بود، متاسفانه پس از هشت ماه مبارزه با سرطان روده بزرگ در سن ۳۹ سالگی درگذشت. خانم Maus وظیفه صداپیشگی یکی از دختران شخصیت «لیدی دیمیترسکو» است که خانواده دیمیترسکو را تشکیل می‌دهند. طرفداران بازی Resident Evil به سرعت برای تسلیت به خانواده این بازیگر دور هم جمع شدند و به همراه ابراز همدردی صمیمانه خود، با اهدای کمک‌های مالی به حمایت از این خانواده پرداختند.

طرفداران بازی Resident Evil آنچه را که در توان داشتند در قالب کمک‌های مالی به صفحه GoFundMe ماوس ارائه داده‌اند که برای کمک به او در زمینه پرداخت هزینه‌های سرسام‌آور پزشکی او راه اندازی شده بود. صورت حساب‌هایی که نه تنها شامل درمان‌های مداوم سرطان بلکه بیماری ژانت کرون نیز می‌باشد. با هدف تعیین شده در ابتدا ۶۰ هزار دلار، صفحه GoFundMe اکنون هدف اصلی خود را پشت سر گذاشته و در حال حاضر دارای ۶۱،۴۹۶ دلار است.

این یک کمک بزرگ به خانواده ماوس است تا قبض پزشکی که ژانت در طول مبارزه با سرطان قادر به پرداخت آن نبود، پرداخت کنند. به‌نظر می‌رسد که این امر به هزینه‌های تدفین ماوس و سایر هزینه‌ها نیز کمک کند، بنابراین ادامه کمک مالی مطمئناً در این دوره وحشتناک به خانواده ماوس کمک خواهد کرد. برای دیدن و قدردانی از استعداد خارق‌العاده ماوس، نگاهی به Resident Evil Showcase بیندازید.

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال آینده برای PS5 ، Xbox Series X | S ، PS4 ، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: