توسعه-بازی-Bayonetta-3

کارگردان بازی Bayonetta 3 : “فعلاً آن را فراموش کنید”

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

هیدکی کامیا کارگردان و رئیس استودیوی پلاتینوم‌گیمز بازی Bayonetta 3 به طرفداران توصیه کرد که  فعلاً به این عنوان فکر نکنند و نگران روند توسعه‌ی آن نباشند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

تقریباً ۴ سال از معرفی بازی پر انتظار Bayonetta 3 برای کنسول  نینتندو سوییچ می گذرد، اما هنوز هیچ تریلر یا عکسی از گیم‌پلی آن منتشر نشده است. استودیوی سازنده بازی، پلاتینوم‌گیمز، در مصاحبه‌ای اخیر خود اظهار داشت ‌که روند توسعه‌ی بازی به خوبی پیش می‌رود، اما نمی‌توان کنجکاو نبود که در طی این سه سال چه اتفاقی برای این بازی افتاده است.

هیدکی کامیا

در مصاحبه ای با نشریه VGC، وقتی از کامیا، کارگردان بازی در مورد این عنوان سوال شد، وی خندید و گفت که در حال حاضر همه باید فعلاً Bayonetta 3 را فراموش کنند، و به این ترتیب وقتی که کار به پایان برسد، آن‌ها سورپرایز جالبی را برای نمایش خواهند داشت. کامیا در این باره گفت:

ما در موقعیتی نیستیم که بتوانیم [در مورد این بازی صحبت] کنیم … اما درست است، چون ماه ژانویه است، ما باید چیزی برای ارائه داشته باشیم؟ اما فکر کنم مشکلی نیست اگر بگویم که قطعاً چیزی برای نمایش وجود خواهد داشت. چیزی که می‌خواهم بگویم این است که هنوز خیلی تا پایان سال مانده است.

درک می‌کنم که این موضوع هواداران را دیوانه می‌کند! اما با توجه به این نکته، پیشنهاد من این است که شاید همه ما باید فعلاً Bayonetta 3 را فراموش کنیم. بدین ترتیب وقتی سرانجام اتفاقی رخ دهد، شاهد یک سورپرایز جالب خواهید بود، اینطور نیست؟

استودیوی پلاتینوم‌گیمز قبلاً اذعان کرده بود که آنها امیدوارند بتوانند در ابتدای سال، اطلاعات بیشتری را از این بازی به همراه عناوین دیگر که مشغول کار بر روی آن‌ها هستند با دیگران به اشتراک بگذارند.

این که تفسیر شما از صحبت‌های کامیا چه باشد به خود شما بستگی دارد، اما کاملاً واضح است که تا نزدیک شدن به زمان انتشار بازی چیز چیزی خاصی در مورد آن نخواهیم شنید.

اولین بازی بایونتا در سال ۲۰۰۹ برای کنسول‌های  پلی‌استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد و در نهایت شاهد عرضه مجدد آن روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان  نینتندو دو سوییچ و وی یو بودیم. اگرچه عرضه‌ی بازی در زمان انتشار خود تقریباً موفقیت آمیز بود، اما پلاتینوم برای احیای این فرنچایز راهی جز انحصاری کردن بازی Bayonetta 2 برای کنسول وی یو نداشت. و این عنوان همچنان تا انتشار مجدد خود روی کنسول سوییچ در سال ۲۰۱۸ در انحصار شرکت نینتندو است با اینکه جای خالی آن به شدت روی پلتفرم‌های دیگر مخصوصاً رایانه‌های شخصی احساس می‌شود.

Bayonetta 3 در مراسم The Game Awards در سال ۲۰۱۷ به عنوان یک بازی انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد.

احتمالاً اطلاعات جدیدی از بازی Bayonetta 3 در طول سال منتشر خواهد شد

هیدکی کامیا، رئیس استویدیوی پلاتینوم‌گیمز طی یک گفتگو اعلام کرد که امیدوار است بتواند در طول سال اطلاعات جدیدی را از بازی Bayonetta 3 با هواداران به اشتراک بگذارد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است که از شروع ساخت بازی Bayonetta 3 می‌گذرد ، اما استودیوی پلاتینوم‌گیمز هنوز گیم‌پلی جدیدی را از این بازی پر انتظار و انحصاری سوییچ منتشر نکرده است.

خالق این فرنچایز هیدکی کامیا نیز در چند سال گذشته اطلاعات زیادی را در مورد این پروژه فاش نکرده است و تنها به هواداران گفت که روند ساخت بازی خوب پیش می رود و جای هیچ نگرانی نیست. اما تا چه زمانی باید چشم‌ انتظار اطلاعات بیشتری در مورد این بازی باشیم؟

Bayonetta 3

کامیا در طی گفتگوی اخیر خود در پادکست آرکید آرکایو به این سوال پاسخ داد، در طول پادکست زمانیکه از او سوال شد استودیوی پلاتینوم‌گیمز این روزها مشغول چه کاری است، وی اینگونه پاسخ داد:

ما در حال کار روی عناوین جدید مثل Bayonetta 3 هستیم، در حال حاضر نمی‌توانم زیاد – در مورد این بازی – صحبت کنم … اما امیدوارم بتوانیم در طول سال اطلاعات بیشتری را از آن منتشر کنیم.

در طول پادکست کامیا همچنین به پروژه‌های معرفی نشده‌ی استویدیو اشاره کرد، که احتمالاً جدا از پروژه‌ی جدید پلاتینوم‌گیمز Project GG است. عنوانی که بخشی از یک سه‌گانه‌ شامل بازی‌های Viewtiful Joe و The Wonderful 101 خواهد بود. وی در ادامه افزود:

… و همچنین اطلاعات بیشتری را در مورد چند پروژه معرفی نشد‌ه‌ی دیگر اعلام کنیم. مطمئن نیستم که اجازه داشته باشم که این را بگویم، اما به هر حال را گفتم.

نکته اینجا است ، امسال سعی دارم کارهای زیادی انجام دهم … –پس- لطفاً -استودیوی‌ی- ما را زیر نظر داشته باشید. امیدوارم بتوانم به اندازه‌‌ای کم حس هیجان را در صنعت -بازی- ایجاد کنم.

نظر شما چیست ؟ آیا می‌توانیم امسال شاهد عرضه‌ی بازی Byonetta 3 یا ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی آن باشیم ؟ نظرات خود را با دنیای بازی در میان بگذارید.

منبع : Nintendo Life

توسعه بازی Bayonetta 3 همچنان در مسیر پیشرفت قرار دارد

هیدکی کامیا، موسس استودیو PlatinumGames در مصاحبه‌ای با رسانه GameXplain برای چندمین بار گفته است که توسعه بازی Bayonetta 3 در مسیر خوبی قرار دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

اگر هیدکی کامیا از گفتن این موضوع خسته نشده است، حقیقتاً من از تکرار چندباره

آن خسته شدم. در مصاحبه جدیدی که کامیا با رسانه GameXplain داشته است، وقتی از او در مورد بازی Bayonetta 3 پرسیده شد، کامیا باز هم صحبت‌‌های تکراری خود را ارائه کرد و گفت روند توسعه بازی خوب پیش می‌رود. همچنین در این مصاحبه که در آن Atsushi Inaba به عنوان مدیر عامل پلاتینیوم‌گیمز نیز حضور داشت، در مورد تاثیر شیوع ویروس کرونا بر فضای کاری استودیو بازی‌سازی PlatinumGames پرسش شد. ایبانا اشاره کرد که بیشتر کارمندان استودیو دورکار هستند و این مساله چالش‌هایی را برای آنها ایجاد کرده است که از پس آن بر آمده‌اند.

اغلب ما دورکار هستیم و تلاش می‌کنیم تا با این سبک کاری جدید، بهترین خود را ارائه دهیم. باعث افتخار ماست که چقدر خوب با شرایط جدید وقف پیدا کردیم و این نشان می‌دهد که ما نه فقط با این وضعیت، بلکه با هر چالش دیگری که به وجود بیاید نیز سازگار خواهیم شد.

اطلاعات کمی از زمان معرفی بازی Bayonetta 3 در سال ۲۰۱۷ در خصوص این عنوان ارائه شده است. شاید تنها چیزی که به‌درستی می‌دانیم این باشد که استودیو بازی‌سازی PlatinumGames بار‌ها و بارها به‌ شکل‌های مختلف اعلام کرده که مسیر توسعه بازی خوب است و ساخت Bayonetta 3 در حال پیشرفت است. پیش‌تر بار دیگر هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) تاکید کرد که تولید بازی به خوبی پیش می‌رود.

هیدکی کامیا، موسس استودیو PlatinumGames در ماه‌های گذشته در مصاحبه‌ای با وبسایت VGC گفته که این بازی لغو نشده است. کامیا با بیان اینکه پلاتینیوم‌گیمز به‌عنوان توسعه‌دهنده Bayonetta 3، سخت مشغول کار روی بازی است، اضافه کرد که هواداران هرگونه نگرانی احتمالی در مورد لغو بازی را به‌سرعت دور بریزند.

من در توییتر هستم و هر روز نظرات زیادی از مردم را می‌بینم. بسیار خوشحالم که هنوز انتظار برای این عنوان وجود دارد. اما یکی از چیزهایی که اکنون می‌خواهم به آن بپردازم صحبت‌هایی است که در مورد لغو احتمالی بازی Bayonetta 3 می‌خوانم و می‌شنوم. از شما طرفداران و کاربران می‌خواهم که هرگونه نگرانی که در مورد لغو بازی در شما وجود دارد را از پنجره دور بریزید. زیرا ما به‌سختی در حال توسعه بازی هستیم و Bayonetta 3 به هیچ وجه لغو نشده است. لطفاً منتظر آن باشید.

در طی چند ماه گذشته، استودیو PlatinumGames چندین بار از پیشرفت در ساخت Bayonetta 3 به هواداران خود اطمینان داده است. در ماه دسامبر بود که کامیا گفت «بازی در مسیر پیشرفت است». چند ماه پیش نیز  آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba) رئیس استودیو‌های پلاتینیوم نیز اظهاراتی مشابه را تکرار کرد. اینکه چقدر باید صبر کنیم تا مدیران ارشد PlatinumGames دست از صحبت‌های تکراری بردارند و چیز جدیدی از بازی نشان دهند، معلوم نیست. اما به هر شکل با اطمینان خاطر می‌توان گفت که بازی Bayonetta 3 همچنان در دست توسعه قرار دارد.

نظرات خود را در مورد توسعه بازی Bayonetta 3 با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamingbolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: