بازی Tomb Raider

سازندگان بازی Tomb Raider ایده داستانی جالبی برای نسخه بعدی آن دارند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ , ۰۸:۲۸

کارگردان ریبوت بازی Tomb Raider در مورد برنامه‌ی خود برای روایت داستان نسخه جدید این مجموعه صحبت کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

سری بازی Tomb Raider یکی از معدود مواردی است که در طول تمام این سال‌ها موفق عمل کرده است. این مجموعه که اولین نسخه آن در سال ۱۹۹۶ برای پلی‌استیشن اصلی و سگا منتشر شد، شامل چندین عنوان اساست. همچنین، استودیو Square Enix با ساخت یک ریبوت سه‌گانه موفقیت‌های ‌اکه از سال ۲۰۱۳ یک سه گانه موفقیت‌های مجموعه را تکرار کرد. با این حال، آینده این مجموعه مشخص نیست اما به‌نظر می‌رسد که سازندگان قصد دارند برخی از داستان‌های مختلف مجموعه را ترکیب کنند.

در ویدئویی که به مناسبت ۲۵ سالگی فرانچایز ارسال شده است، ویل کرسلیک، کارگردان بازی، که روی ریبوت سه‌گانه بازی Tomb Raider کار کرده است، پیرامون آنچه در آینده برای شخصیت لارا کرافت انتظار می رود، صحبت کرد. در حالی که او تایید کرد که فعلا از بازی جدید این مجموعه رونمایی نخواهند کرد، گفت که آن‌ها می خواهند داستان و بازه‌های زمانی این فرنچایز محبوب را ترکیب کنند، ترکیبی از لارا کرافت تازه‌کار در ریبوت و نسخه‌های کلاسیک.

منظور وی مشخص نیست، آیا آن‌ها در تلاش هستند که یک داستان را در میان دو بازه‌ی زمانی که قبلاً تجربه کردیم را روایت کنند یا اینکه درحال توسعه یک کراس اوور هستند. هرچه که باشد، به‌نظر نمی‌رسد که در آینده‌ای نزدیک شاهد معرفی نسخه جدید بازی Tomb Raider باشیم. با این حال، آن‌ها گفتند اگرچه در سال جاری هیچ رونمایی در کار نیست، اما برنامه‌های خاصی را در نظر دارند. همچنین، سال گذشته استودیو Square علامت تجاری برای چیزی به نام Tomb Raider Ultimate Experience را ثبت کرد، بنابراین ممکن است در آینده شاهد یک کالکشن از این مجموعه باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: