بازی EVERSPACE 2

نسخه دسترسی زودهنگام بازی Everspace 2 فراتر از انتظارات سازندگان عمل کرده است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۶ بهمن ۱۳۹۹ , ۲۲:۵۹

استودیو Rockfish به زودی اطلاعات بیشتری از بازی Everspace 2 را به اشتراک می‌گذارد. با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه دسترسی زودهنگام بازی Everspace 2 ساخته‌ی استودیو Rockfish هفته‌ی گذشته برای کاربران فروشگاه استیم در دسترس قرار گرفت. مدیرعامل و بنیانگذار این شرکت، مایکل شید در مورد شروع خوب بازی اظهار نظر کرد و گفت که عملکرد این بازی از انتظارات ما فراتر بوده است. این عنوان بیش از ۲۶۰،۰۰۰ ویش‌لیست(Wishlist) در Steam داشت و حتی توانست برای مدتی در رده‌های بالای جدول Steam در سراسر جهان قرار بگیرد.

شید گفت: «پس از چند ساعت، ما بیش از ۳۰۰۰ بازیکن همزمان را دیدیم که بیش از دو برابر رکورد Everspace با قیمت پایین‌تر و نسخه اصلی بود».

بازی Everspace 2 در حال حاضر برای انتشار در سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است و نسخه دسترسی زودهنگام آن به مدت ۱۲ تا ۱۸ ماه در دسترس خواهد بود.

استودیو Rockfish Games به تازگی جزئیات تازه از عنوان آینده خود به نام بازی Everspace 2 منتشر کرده که اطلاعاتی درباره دسترسی زودهنگام و برخی دیگر را دربرمی‌گیرد. با دنیای بازی همراه باشید.

ظاهرا بازی Everspace 2 تا اوایل سال آینده در انتشار آن تاخیری به وجود آمده و طرفداران نمی‌توانند این بازی را تجربه کنند. همچنین استودیو سازنده اطلاعاتی درباره مناطقی که بازیکنان کشف می‌کنند دردسترس قرار داد.

یکی از این مناطق Ruins of the Ancients نام دارد که در انتها بازی چالش‌هایی را برای بازیکنان به دنبال خواهد داشت. همانند بازی Everspace نخست، بازیکنان دارای مناطقی نسبت شبیه به نسخه قبل هستند و گیم پلی مشابه‌ای را تجربه می‌کنند.

در نسخه دسترسی اولیه برخی مناطق ظاهر نخواهد شد اما نسخه کامل دارای ویژگی‌های بیشتر و با مناطق کامل‌تر خواهد بود. منطقه جدید دیگر Union در Prescott Starbase است و بازیکنان در آن روی شهر شناور درون فضا قرار می‌گیرند. بنابراین بازیکنان با پلن‌های جدید در این بازی رو به رو خواهند شد و تجربه مهیجی کسب می‌کنند. بازی Everspace 2 در مرحله دسترسی اولیه قرار داشته و بزودی برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

چند روز پیش، استودیوی CD Projekt RED اعلام کرد که تاریخ انتشار عنوان پرانتظار Cyberpunk 2077 تا ۲۰ آذر (۱۰ دسامبر) به تأخیر افتاده است. ظاهراً، این امر باعث شده که استودیوها‌ی دیگر نیز مجبور شوند پروژه های آینده خود را به تعویق بیندازند تا زمان انتشار عناوین‌شان با این بازی محبوب تلاقی نکند. این عناوین شامل بسته الحاقی بازی Path of Exile و نسخه Early Access بازی EVERSPACE 2 است.

Grinding Gear، استودیوی سازنده‌ی بازی Path of Exile در بیانیه‌ی علت تاخیر بسته‌ی الحاقی این عنوان را اینگونه بیان کرد:

استودیوی CD Projekt Red دیروز اعلام کرد که بازی Cyberpunk 2077 حالا در ماه ۱۰ دسامبر منتشر خواهد شد. ما نمی خواهیم بازیکنان خود را در وضعیتی قرار دهیم که مجبور شوند بین این دو بازی یکی را انتخاب کنند، بنابراین تصمیم گرفتیم که از سر راه کنار برویم و تاریخ انتشار نسخه‌ی ۳.۱۳ بازیPath of Exile  تا ماه ژانویه به عقب بیاندازیم.

ما هنوز انتظار داریم که مراحل ساخت نسخه‌ی ۳.۱۳ تا اوایل / اواسط ما دسامبر به پایان برسد. طرح کلی بسته الحاقی بدون تغییر باقی خواهد ماند. در طول ماهی که بازی به تأخیر افتاده و قبل از انتشار آن، ما ساخت نسخه‌ی ۳.۱۴ را شروع خواهیم کرد.

استودیوی Rockfish Games نیز بیانیه‌ای مشابه را در مورد تاخیر عنوان خود، یعنی EVERSPACE 2 منتشر کرد:

EVERSPACE 2

ما از طریق انجمن آنلاین خود مطلع شدیم که تاریخ انتشار این دو عنوان کاملاً با هم تلاقی دارند، بنابراین تصمیم گرفتیم از وسط راه کنار برویم و زمان انتشار بازی خود را به ماه ژانویه موکول کنیم. ما مطلعیم که طرفداران EVERSPACE 2 از این موضوع ناراضی خواهند بود، اما رقابت با پرانتظارترین بازی ویدیویی تاریخ ایده‌ی جالبی نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: