پشتیبانی از فلش و FTP در گوگل کروم ۸۸ متوقف شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۵ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۵:۳۰

شرکت گوگل هرازگاهی به انتشار نسخه جدید مرورگر گوگل کروم می‌پردازد که ویژگی‌های جدیدی را دربرگرفته و افراد شاهد بهبود تجربه کاربری خواهند بود. حال به نظر رسیده در نسخه جدید اتفاقی رخ داده است. با دنیای بازی همراه باشید.

مرورگر Chrome 88 گوگل با برخی تغییرات قابل توجه منتشر شده است. این محبوب‌ترین مرورگر رایانه‌های شخصی پشتیبانی Adobe Flash و همچنین پشتیبانی قدیمی دسترسی به سایت های FTP را حذف کرده است. در مورد موارد اضافی، Google پشتیبانی از حالت تاریک را در ویندوز و سیستم عامل Chrome و همچنین امنیت رمز عبور و جستجوهای تب را بهبود بخشیده است.

استهلاک Adobe Flash طی سال‌ها و ماه‎های اخیر به خوبی ثبت شده است. در سال ۲۰۱۷ ، Adobe ، Mozilla و Microsoft تصمیم گرفتند افزونه را به نفع فن آوری‌های جدید و غنی‌تر کنند. مرورگرهای اپل و موزیلا قبلاً پشتیبانی Flash را حذف کرده‌اند و مایکروسافت قرار است اواخر ماه جاری این کار را انجام دهد. Adobe رسماً پشتیبانی از Flash را در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ متوقف کرد و از ۱۲ ژانویه سال جاری شروع به مسدود کردن پخش محتوا در Flash کرد.

حالت Dark Dark بهبود یافته در جدیدترین نسخه Chrome وجود دارد. طرح زمینه‌ها برای سیستم عامل Chrome به روز شده‌اند و در حالت تاریک ویندوز ۱۰ نوارهای پیمایشی در آخر دارای رنگ هستند.

به هر حال می‌توانید اکنون نسخه جدید را با بهبودی لازم دریافت کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: