بازی Warcraft 3: Reforged

شایعه: تیم سازنده بازی Warcraft 3: Reforged از ماه اکتبر منحل شده‌است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۹:۳۸

به ادعای وبسایت Bloomberg کمپانی بلیزارد از ماه اکتبر سال میلادی گذشته و در پی عملکرد ضعیف بازی Warcraft 3: Reforged تیم توسعه این عنوان را منحل کرده‌است. بر اساس گزارش‌ها این استودیو قرار بود مسئول توسعه ریمیک بازی Diablo 2 نیز باشد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آقای جیسون شریر از وبسایت بلومبرگ امروز در گزارش مفصلی به بحث درباره کمپانی بلیزارد، تغییر سیاست‌های اعمال شده در کمپانی و عناوین در دست توسعه این شرکت پرداخت. یکی از تغییراتی مهمی که به گفته وی در این شرکت رخ داده‌استو منحل شدن Blizzard Team 1 است. این تیم توسعه مسئول ساخت نسخه جدید مجموعه وارکرفت بود. این تیم مسئول پشتیبانی و ساخت آپدیت برای عناوینی نظیر StarCraft 2 ،Heroes of the Storm و StarCraft Remastered بوده‌است.

در گزارش آمده‌است پس از عرضه بازی و بازخوردهای منفی آن، Blizzard Team 1 مشغول آماده‌ سازی مقدمات توسعه ریمیک بازی دیابلو ۲ بوده‌است اما، پیش از آن تصمیم می‌گیرند در یک جلسه ویژه به بررسی علل عدم موفقیت پروژه قبلی پردازند.

در شرح صورت این جلسه آماده است مشکلاتی از قبیل بازاریابی اشتباه، مدیریت پروژه پر خطا و توسعه عجولانه و بی‌دقت بازی به دلیل فشار از سوی مسئولین بالا رده، منجر به شکست پروژه شده‌است. نسخه جدید وارکرفت در نوامبر سال ۲۰۱۸ معرفی شد و بلیزارد از آغاز سال ۲۰۱۹ روند ثبت پیش خریدهای آن را آغاز می‌کند که تیم توسعه بازی نیز از این موضوع بی‌اطلاع بوده‌است.

در حالی که Blizzard Team 1 مشغول یافتن و رفع ایرادات روند توسعه خود بوده، بلیزارد پروژه توسعه ریمیک دیابلو ۲ را از آن‌ها صلب می‌کند و آن را به تیم توسعه بازی Diablo 4 می‌سپارد. از اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی تیم سازنده بازی Warcraft 3: Reforged به طوز کامل منحل می‌شود و علی رغم اینکه برخی از اعضای آن مشغول مسئولیت‌های دیگری در استودیو می‌شوند، اکثر اعضای آن از شرکت کنار گذاشته می‌شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: