بازی Diablo 2 Remake

بر اساس گزارش‌ها بازی Diablo 2 Remake در دست توسعه قرار دارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۹:۱۴

به گفته سردبیر مجله بلومبرگ، آقای جیمز شریر شرکت بلیزارد در حال توسعه بازی Diablo 2 Remake و دو تیم زیر مجموعه این کمپانی به صورت هم‌زمان مشغول توسعه این عنوان هستند تاهر چه زودتر مراحل آن را طی کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

انتظار می‌رود طی چند سال آینده مجموعه دیابلو، فرنچایز پرکاری در صنعت گیم باشد و بازی‌ها و نسخه‌های فرعی زیادی از آن روانه بازار شود. در حال حاضر عنوان «Diablo Immortal» در دست توسعه قرار دارد و گزارش‌ها حاکی از آن است که بازی در سال میلادی جاری روانه بازار خواهد شد. کمپانی بلیزارد آغاز روند توسعه نسخه چهارم مجموعه، بازی Diablo 4 نیز تایید کرده‌است. ظاهرا ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود و پروژه‌های دیگر مربوط به این مجموعه نیز در دست توسعه قرار دارند. به گفته آقای جیمز شریر از وبسایت Bloomberg بلیزاد در حال توسعه نسخه ریمیک بازی Diablo 2 نیز است.

به گفته آقای شریر در ابتدا تیم سازنده بازی «Warcraft 3: Reforged»، استودیو Blizzard Team 1 مسئول توسعه این ریمیک بوده اما، پس از علمکرد ضعیف پروژه جدید آن‌ها در سال ۲۰۲۰، بلیزارد تصمیم می‌گیرد این مسئولیت را به اعضای تیم توسعه شرکت بر عهده گرفته‌اند. آن‌ها در کنار این پروژه، مسئولیت توسعه بازی Diablo 4 نیز هستند.

در کنار آن‌ها، استودیو Vicarious Visions، سازنده ریمیک سه‌گانه Crash Bandicoot و Tony Hawk Pro Skater به تیم آن‌ها محلق شده و در قالب یک استودیو متمرکز روی بازی Diablo 2 Remake کار می‌کنند. هر چند بلیزارد هنوز نسبت به این اظهارات واکنشی نشان نداده اما، همکاری استودیو Vicarious Visions با آن‌ها را به طور ضمنی تایید کرده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: