سرویس Xbox Live Gold

عناوین رایگان ماه فوریه سرویس Xbox Live Gold مشخص شدند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ بهمن ۱۳۹۹ , ۲۳:۰۷

اکنون تعداد عناوینی که به سرویس Xbox Live Gold اضافه شده است بیشتر از همیشه است. با دنیای بازی همراه باشید.

معمولاً وقتی پایان ماه فرا می‌رسد به معنای به‌روز کردن سرویس اشتراک شما با ارائه بازی‌های جدید و تخفیف‌های بیشتر است. خوب، به‌نظر می‌رسد فوریه کاملاً متفاوت خواهد بود. به جای سه عنوان معمولی که به طور سنتی با Games with Gold دریافت می‌کنید، پنج بازی کسب خواهید کرد. با این حال، در کنار آن یک افزایش قیمت هم وجود دارد.

عنوان اصلی این ماه مطمئنا بازی Gears 5 است. جدیدترین نسخه‌ی این مجموعه برای یک ماه رایگان خواهد بود. همچنین بازی Resident Evil نیز برای کل ماه در دسترس است، بازسازی تحسین شده اولین عنوان در این مجموعه. از اول تا پانزدهم فوریه، بازی Indiana Jones رایگان خواهد بود. از شانزدهم تا بیست و هشتم شاهد رایگان شد بازی Lost Planet 2 برای Xbox 360 خواهیم بود. در نهایت، بازی Dandara: Trials of Fear Edition وجود دارد، عنوان metroidvania که از شانزدهم شانزدهم فوریه تا مارس در دسترس است.

در حالی که همه این بازی ها هیجان انگیز و بسیار خوب هستند، اما اخبار بدی هم وجود دارد. در پستی از سایت رسمی خبر Xbox، آنها تأیید کرده‌اند که سرویس Xbox Live Gold شاهد افزایش قیمت خواهد بود. طرح جدید ۱ ماهه با قیمت ۱۰.۹۹ دلار، ۳ ماهه با ۲۹.۹۹ دلار و ۶ ماهه با ۵۹.۹۹ دلار است. کاربران کنونی این‌‌ سرویس حق انتخاب با قیمت فعلی را دارند و آن‌ها گزینه‌های تبدیل Gold به Game Pass Ultimate را در اختیار شما قرار می‌دهند.

به‌نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت اشتراک سالانه سرویس Xbox Live Gold را متوقف کرده و در حال حاضر بازیکنان تنها می‌توانند اشتراک ماهانه را از وب سایت این شرکت خریداری کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مایکروسافت در تایید به True Achievements اعلام کرده که این شرکت رسما نسخه ۱۲ ماهه اشتراک Xbox Live Gold را حذف کرده که کاربران می‌توانستند با هزینه ۶۰ دلاری تهیه کنند. در سوی دیگر برنامه یک ماهه ۱۰ و سه ماهه ۲۵ دلاری این شرکت همچنان وجود دارد.

بنابراین برای خرید اشتراک سالانه Xbox Live Gold باید نزدیک به ۱۰۰ دلار هزینه کرد. شایان ذکر بوده برای خرید اشتراک Game Pass Ultimate کمی باید هزینه بیشتر داشته باشید. مایکروسافت اشتراک سالانه Game Pass Ultimate را با قیمت بیشتری نسبت به XBLG ارائه می‌دهد. از زمانی که Xbox Game Pass یعنی در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد، بازیکنان این حرکت شرکت ردموندی را ارزشمند دانستند.

به کمک این سرویس بازیکنان از همان ابتدا می‌توانند به جدیدترین بازی‌های روز مایکروسافت دسترسی پیدا کنند. از پاییز امسال نیز قرار است سرویس ابری Project xCloud در دسترس بازیکنان قرار گیرد. متاسفانه مایکروسافت مشخص نکرده که آیا این سرویس ارتباطی با اکس باکس لایو گلد دارد یا خیر. با افزایش قیمت بسیاری ترغیب خواهند شد تا Game Pass را تهیه کنند.

داشتن اشتراک اکس باکس لایو گلد برای انجام بازی‌های آنلاین Xbox One، همانند PlayStation Plus در PS4 ، ضروری است. با برنامه Games With Gold بازیکنان هر ماه چند بازی رایگان دریافت می‌کنند که خود جنبه مثبتی است.

با عرضه کنسول نسل نهمی اکس باکس سری اکس انتظار داریم شرکت مایکروسافت تغییراتی در زمینه سرویس‌های آنلاین مبتنی بر کنسول خود به وجود آورد و ارائه دهد. لطفا نظرتان را درباره حذف اشتراک سالانه سرویس Xbox Live Gold با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: