بازی Deltarune

روند توسعه بازی Deltarune بسیار خوب پیش می‌رود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱ بهمن ۱۳۹۹ , ۲۱:۳۹

حدود یک سال از عرضه چپتر اول بازی Deltarune که توسط توبی فاکس، کارگردان بازی ستایش‌شده Undertale توسعه یافته است، می‌گذرد و مشخص شده پروسه توسعه چپتر دوم به خوبی پیش می‌رود. با دنیای بازی همراه باشید.

توبی فاکس در سال ۲۰۱۵ بازی Undertale را منتشر کرد. Undertale یک بازی نقش آفرینی با گرافیک پیکسلی بود که در آن سال بسیار ستایش شد. بازی‌ای خاص با روایتی جذاب که در مقاله «هنر ناب | ۱+۲۵ بازی مستقل برتر» به آن پرداخته شده است.

توبی فاکس توسعه دهنده بازی موفق Undertale، سال گذشته چپتر اول بازی خود به نام Deltarune را منتشر کرد. بعد از عرضه چپتر اول هیچ خبر دیگری درباره چگونگی انتشار چپتر های بعدی وجود نداشت. به تازگی فاکس اطلاعاتی درباره روند توسعه بازی جدید خود به اشتراک گذاشته است.

توبی فاکس در اکانت توییتر خود درباره روند ساخت بازی جدیدش اطلاعات جدیدی منتشر کرد. او نوشته که پروسه تولید بازی «به خوبی» پیش می‌رود و او دیدگاه مثبتی نسبت به بازی دارد. با این حال هیچ‌گونه اطلاعاتی از تاریخ انتشار و نتیجه نهایی به اشتراک نگذاشت اما توییت های فاکس باعث شد کسانی که منتظر چپتر جدید بازی بودند خیال‌شان راحت شود.

چپتر اول بازی Deltarune هم‌ اکنون به صورت رایگان برای پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و کامپیوتر های شخصی قابل دانلود است. هنوز نمی‌دانیم چپتر دوم بازی چگونه است و چه تفاوت‌هایی با چپتر اول بازی دارد اما به نظر اخبار خوبی از آن به گوش می‌رسد.

شما چه دیدگاهی نسبت به بازی Deltarune دارید؟ نظرتان را با ما در اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: