فیلم The Marksman

فیلم The Marksman با بازی لیام نیسون در صدر گیشه ‌های سینما قرار گرفت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳۰ دی ۱۳۹۹ , ۰۰:۵۷

فیلم جدید لیام نیسون The Marksman با قرار گرفتن در صدر گیشه‌های آخر هفته سینما از فیلم Wonder Woman 1984 پیشی گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که به پایان آخر هفته نزدیک می‎شویم، استودیوی اوپن رود فیلمز موفقیت خود را در گیشه‌ی سینما با فیلم اکشن The Marksman و با بازی لیام نیسون جشن گرفت. این فیلم در آخر هفته‌ی اکران خود مقام اول را ازان خود کرد و از فیلم Wonder Woman 1984 از استودیو برادران وارنر ، پیشی گرفت.

فیلم The Marksman

با توجه به اینکه یک ماه از اکران و پخش جدیدترین فیلم دنیای گسترده‌ی دی‌سی در سالن ‎های سینما و شبکه HBO Max می‌گذرد و با توجه به اینکه این فیلم با بازخوردی نه چندان مثبت از طرف منتقدان و تماشاگران روبرو  شد، جای هیچ تعجبی نیست که این فیلم دیگر در صدر گیشه نباشد.

کمپانی برادران وارنر از این افت فروش شکایت زیادی ندارد، هرچند که فقط ۱۳ درصد کاهش را تجربه کرده است و با قرارگیری Wonder Woman در جایگاه دوم و کسب درآمد  ۲.۷ میلیون دلار ، فروش کلی این فیلم را در گیشه جهانی به ۱۴۱.۷ میلیون دلار رساند، با ادامه تعطیلی بیشتر سالن‌های نمایش برخی از سینما‌داران تصمیم گرفته‌اند هزینه‌ی نمایش فیلم را به استودیو پرداخت نکنند.

استودیوی یونیورسال فاش کرد که فیلم انیمیشن The Croods: A New Age از استودیوی دریم‌ورکز که به رتبه‌ی سوم باکس آفیس رسیده است، بیش از حد انتظار ظاهر شده است و با افزایش ۱۳ درصدی نسبت به فیلم WW84 و با فروش تخمینی ۲.۹ میلیون دلار در گیشه داخلی و ۲.۲ میلیون دلار در گیشه جهانی در جایگاه دوم قرار گرفت، که در در مجموع فروش کلی این فیلم را در گیشه جهانی و در هفته هشتم اکران خود به ۱۳۴،۸۴ میلیون دلار در سراسر جهان رسانده است.

در این میان فروش فیلم News of the World با بازی تام هنکس در هفته چهارم نمایش خود ۱۵ درصد کاهش یافته است، با این حال این فیلم با فروش ۱.۳ میلیون دلار در آخر هفته و فروش کلی ۸.۷ میلیون دلار و یکی از هفت عنوان سینمایی استودیوی یونیورسال است که در بین ۱۵ فیلم برتر گیشه‌های سینما در آخر این هفته قرار دارد.

فیلم The Marksman

فیلم  Monster Hunter از استودیوی سونی و اسکرین گیمز همچنان در تلاش برای جبران پول و هزینه‎‌های استودیوها در پنجمین هفته‌ی اکران خود است و با کاهشی ۱۷ درصدی و فروش ۹۲۰ هزار دلار مجموع فروش جهانی خود را به ۱۹.۶ میلیون دلار رساند و در رتبه پنجم قرار گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: