نسخه‌ی اسنایدر کات فیلم Justice League

نسخه اسنایدر کات Justice League یک فیلم بلند خواهد بود نه یک سریال محدود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۹ دی ۱۳۹۹ , ۱۹:۳۰

به گفته‌ی زک اسنایدر کارگردان Justice League این اثر یک فیلم بلند ۴ ساعته است نه یک مینی‌ سریال، برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

اگرچه زک اسنایدر در تابستان گذشته در رویداد دی‌سی فندوم اعلام کرد که این پروژه هم بصورت یک فیلم بلند و هم یک سریال محدود و بصورت چهار قسمت یک ساعته روی شبکه HBO Max استریم شود، اما اسنایدر در پست اخیر خود روی ورو به یکی از طرفداران گفت که فیلم Justice League تنها به عنوان یک فیلم چهار ساعته پخش خواهد شد.

در طی یک رویداد پرسش و پاسخ غیررسمی با کارگردان فیلم از طریق نظرات، اسنایدر همچنین اعلام کرد که هیچ تیتراژی بین صحنه‌های فیلم پخش نخواهد شد، تاریخ پخش فیلم همچنان برای ماه مارس برنامه‌ریزی شده حتی تاریخ پخش رقیب بالقوه‌ی آن فیلم Godzilla vs. Kong نیز به همان ماه موکول شده است.

Justice League

ساخت، تدوین و جلوه‌های ویژه‌ی نسخه اسنایدرکات لیگ عدالت در حدود ۷۰ میلیون دلار هزینه در بر داشته است ، در این فیلم ستارگانی شامل بن افلک در نقش بتمن، هنری کویل در نقش سوپرمن، گل گدوت در نقش واندر وومن، جیسون موموآ در نقش آکوامن، ازرا میلر در نقش فلش، ری فیشر در نقش سایبورگ ویلم دفو در نقش نیودیس ولکو، جسی آیزنبرگ در نقش لکس لوتر، جرمی آیرونز در نقش آلفرد پنی‌ورث، دایان لین در نقش مارتا کنت، کانی نیلسن در نقش ملکه هیپولیتا ، جی. کی. آر. سیمونز در نقش کمیسر جیمز گوردون و ایمی آدامز در نقش لوئیس لین به ایفای نقش می‌پردازند.

هری لنیکس نقش مارشن من‌هانتر را در فیلم Justice League زک اسنایدر ایفا می‌کند

هری لنیکس در مصاحبه‌ی اخیر خود با نشریه کولایدر فاش کرد که او نقش مارشن من‌هانتر را در فیلم Justice League زک اسنایدر ایفا می‌کند.  برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

گمانه‌زنی‌های زیادی درباره‌ی اینکه طرفداران دقیقاً چه چیزی را می‌توانند از نسخه زک اسنایدر Justice League انتظار داشته باشند، وجود دارد. اما هری لنیکس بخشی از این جزئیات را فاش کرد و بگفته‌ی این بازیگر، وی به عنوان ابرقهرمان مریخی، مارشن من‌هانتر در این نسخه ظاهر می‌شود.

لنیکس در طول مصاحبه‌ی خود تأیید کرد زمانیکه او اولین بار برای بازی در نقش ژنرال سوانویک در فیلم Man of Steel و پروژه‌ی جهان گسترده‌ی دی‌سی (DCEU) انتخاب شد نمی دانست که بازی در این نقش را پس از یک فیلم ادامه خواهد داد، چه برسد به اینکه هویت واقعی این شخصیت را در فیلم Justice League بداند.

Justice League

 از آنجاکه  فیلم Justice League هنوز در حال ساخت بود و بسیاری از محتوای داستان محرمانه بود، لنیکس فرصتی برای خواندن فیلمنامه را پیدا نکرد.

همچنین با توجه به تداخل زمانی برنامه ساخت فیلم با نقش او در سریال The Blacklist از شبکه‌ی NBC، لنیکس هرگز نتوانست به درستی در نقش من‌هانتر در صحنه‌های فیلمبرداری ظاهر شود، اما هنگامی که برادران وارنر برای ساخت نسخه اسنایدر تصمیم به فیلم‌برداری مجدد فیلم گرفتند، لنیکس فرصت کافی را برای ایفای نقش خود بطور کامل به دست آورد.

نسخه زک اسنایدر Justice League در مارچ سال ۲۰۲۱ از شبکه HBO Max بصورت یک سریال محدود و یک فیلم بلند ۴ ساعته پخش خواهد شد.

منبع : Comingsoon

زک اسنایدر: نبرد واندر وومن در فیلم Justice League یک اکشن عالی است

زک اسنایدر در مصاحبه اخیر خود، اجرای واندر وومن را در نسخه اسنایدر‌‌‌کات فیلم Justice League یک اکشن عالی توصیف کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

Justice League

اگر از فیلم Wonder Woman 1984 به کارگردانی پتی جنکینز ناامید شده‌اید، فیلمی که در آن دایانا هرگز از شمشیر یا سپر خود استفاده نمی کند، شاید از خبری که زک اسنایدر اخیراً اعلام کرده خوشحال شوید، به گفته‌ی این کارگردان، اجرای اکشن واندر وومن در نسخه اسنایدر کات فیلم Justice League شبیه به فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice است. اسنایدر در طول گفتگو با کانال یوتیوب Beyond the Trailer گفت:

[جرای واندر وومن] یک اکشن فوق العاده عالی است. او در این فیلم بی‌نظیر ظاهر می‌شود.

اسنایدر در ادامه کمی بیشتر در مورد نقش دیانا در فیلم توضیح داد و از نقش او به عنوان یک رهبر در فیلم تقدیر کرد:

من احساس می کنم نقش واندر وومن در فیلم ما مثل نوعی چسب است. او تمامی تیم [لیگ عدالت] را در کنار هم نگه می‌دارد. او میزانی از داروی عشق است که همه به نوعی به آن احتیاج دارند. او دیالوگی دارد که در آن با آکوامن (جیسون موموآ) صحبت می کند، قسمتی که آکوامن نسبت به مردمش کمی خباثت دارد و در مورد آن صحبت می کند. [جایی که] دیانا می‌گوید، ”نفرت فایده ای ندارد“ و آکوامن می‌گوید ”شاید“.

ساخت نسخه اسانیدر کات فیلم Justice League به همراه تدوین، جلوه‌های تصویری و فیلم‌برداری چیزی حدود ۷۰ میلیون دلار هزینه در برداشته است.

این فیلم در سال ۲۰۲۱ از شبکه HBO Max به صورت ۴ قسمت ۱ ساعته و همچنین یک فیلم ۴ ساعته پخش خواهد شد.

منبع : Comingsoon

نسخه‌ی اسنایدر کات فیلم Justice League احتمالاً در ماه مارس پخش خواهد شد

زک اسنایدر در صحبت با یکی از طرفداران خود خبر داد که نسخه‌ی اسنایدر کات فیلم Justice League احتمالاً در ماه مارس پخش خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه اسنایدر کات فیلم Justice League احتمالاً در ماه مارس از شبکه HBO Max پخش خواهد شد. این کارگردان در خلال صحبت با یکی از طرفدارانش در حساب وروی خود، این تاریخ را فاش کرد. هنگامی که یکی از طرفداران به نام تیاگو کسلی، به اسنایدر گفت که او باید همگی نسخه‌های سینمایی Justice League را نابود کند، وی در پاسخ اینگونه جواب داد:

من احساسات شما را درک می‌کنم و به آن احترام می‌گذارم و امیدوارم که بتوانم خاطرات بد آن نسخه را با آنچه در ماه مارس خواهید دید پاک کنم.

این تاریخ کاملاً منطقی است از آنجاکه که ۲۵ مارس سال ۲۰۲۱، پنجمین سالگرد فیلم Batman v Superman Dawn of Justice است و بسیاری از فیلم های اسنایدر نیز در ماه مارس منتشر شدند، از این جمله می‌توان به فیلم‌های Dawn of the Dead (در ۱۰ مارس ۲۰۰۴)، فیلم ۳۰۰ ( در ۹ مارس، ۲۰۰۷)، Watchmen ( در ۶ مارس ۲۰۰۹) و فیلم Sucker Punch ( در ۲۵ مارس ۲۰۱۱) اشاره کرد.

نسخه‌ی اسنایدر کات فیلم Justice League

طبق گزارش‌های منتشر شده ساخت، تدوین و جلوه‌های ویژه‌ی این نسخه در حدود ۷۰ میلیون دلار هزینه در بر داشته است. همچنین انتظار می‌رود تیم اصلی پس‌تولید به همراه بازیگران به منظور ضبط دیالوگ‌های بیشتری برای این نسخه بازگردند.

نسخه اسنایدر کات در رویداد دی سی فندوم رونمایی شد و قرار است به صورت چهار قسمت یک ساعته یا به صورت یک فیلم چهار ساعته در شبکه HBO Max در سال ۲۰۲۱ پخش شود.

فیلم Justice League بر اساس فیلمنامه ای از کریس تریو و اسنایدر ساخته شده است. و ستارگانی چون بن افلک در نقش بتمن، هنری کویل در نقش سوپرمن، گل گدوت در نقش واندر وومن، جیسون موموآ در نقش آکوامن، ازرا میلر در نقش فلش، ری فیشر در نقش سایبورگ ویلم دفو در نقش نیودیس ولکو، جسی آیزنبرگ در نقش لکس لوتر، جرمی آیرونز در نقش آلفرد پنی‌ورث، دایان لین در نقش مارتا کنت، کانی نیلسن در نقش ملکه هیپولیتا ، جی. کی. آر. سیمونز در نقش کمیسر جیمز گوردون و ایمی آدامز در نقش لوئیس لین به ایفای نقش می‌پردازند.

نسخه سینمایی این فیلم که در نوامبر ۲۰۱۷ اکران شد، با انتقادات مختلف منتقدان و مخاطبان روبرو شد و با اینکه اجرای میلر و گدوت مورد تحسین منتقدان قرار گرفت اما از تمامی بخش‌های دیگر فیلم انتقاد شد بسیاری از روایت ناهمسان جاس ویدون را دلیل ضعف این فیلم بیان کردند. این فیلم با بودجه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار و فروش ۶۵۸ میلیون دلار فروش یک شکست بزرگ در گیشه‌های سینما تلقی می‌شود.

منبع : Comingsoon

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: