کمپانی Devolver Digital

کمپانی Devolver Digital سال آینده ۵ بازی جدید معرفی می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۹ دی ۱۳۹۹ , ۲۳:۴۰

شرکت Devolver Digital یکی از ناشران مطرح بازی‌های مستقل به تازگی خبر خوبی را برای طرفداران آماده کرده و آن این است که سال آینده می‌خواهد چندین عنوان جدید معرفی کند. با دنیای بازی همراه باشید.

این ناشر که در سال جاری چندین استودیو جدید خریداری کرده تا بتواند پروژه‌های جذابی را عملی سازد، به تازگی در تویتتر اعلام کرد، طرفداران در سال آینده پنج بازی جدید را مشاهده خواهند کرد. عناوینی که در کنار بازی‌های اخیرا معرفی شده شرکت Devolver Digital قرار می‌گیرند و جز بازی‌های ایندی یا مستقل محسوب می‌شوند.

متاسفانه Devolver Digital مشخص نکرده این چند بازی چه هستند و قرار است با چه ویژگی‌هایی در گیم پلی و داستان منتشر شوند. گفته شده یکی از آثار همکاری میان سازنده Beans و Devolver Digital، استودیویی که اعضای آن پیشتر در یوبیسافت فعال بودند و حال در همکاری با این شرکت سال آینده عنوان جدید منتشر خواهند کرد.

ناگفته نماند در کنار پنج بازی، شش عنوان جدید نیز در دست توسعه قرار داشته و مشخص نیست چه زمانی عرضه خواهند شد. Devolver به دنبال کسب مخاطب بیشتر و موفقیت آثار بوده، از این رو هر سال باید شاهد انتشار چند بازی جدید باشیم.

یکی از موفق‌ترین بازی‌های امسال آن Fall Guys: Ultimate Knockout بود که با بازخورد فوق العاده و سودآوری بالا رو به رو شد.

پس از عرضه Serious Sam 4،کمپانی Devolver Digital از خرید توسعه‌دهنده این بازی یعنی Croteam خبر داده است.روابط بین هر دو شرکت با انتشار اولین Serious Sam شروع شد.هنگامی که برخی از اعضای سابق به تاسیس Devolver Digital پرداختند، اولین پروژه‌های آنها نسخه‌های HD از دو بازی اول Serious Sam بود.
با ادغام شدن هر دو کمپانی،می‌توان گفت که اکنون بازی‌های زیادی برای توسعه وجود دارد.بعنوان مثال می‌توان به بازی The Talos Principle 2،یک IP اصلی از استودیو Croteam و استودیوهای زیرمجموعه آن و حتی عناوین جدیدتر از مجموعه Serious Sam اشاره کرد. همچنین کمپانی Devolver Digital خاطرنشان کرد که استودیو Croteam آزادی خلاقیت خود را حفظ خواهد کرد. آنها در این باره میگویند:«ناشر سعی می‌کند توصیه‌های بی‌مورد را ارائه دهد که اعضای Croteam فقط آنها را نادیده می‌گیرند.ما اینگونه ترجیح می‌دهیم.»
از دیگر پروژه‌هایی که Devolver Digital ارائه خواهد کرد میتوان به بازی Shadow Warrior 3 از استودیو Flying Wild Hog،بازی Weird West ساخته‌ی استودیو Wolfeye Studios،و در نهایت بازی Blightbound(که در حال حاضر در دسترسی زود هنگام قرار دارد)جدیدترین ساخته‌ی استودیو Ronimo Games اشاره کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: