بازی Overwatch 2 - بازی اورواچ 2

شایعه: روند توسعه‌ ی بازی Overwatch 2 به کندی پیش می‌ رود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۹ دی ۱۳۹۹ , ۲۳:۱۷

طبق شایعات منتشر شده روند توسعه‌ی بازی Overwatch 2 به کندی پیش می‌رود. احتمالا کمپانی‌ Blizzard بازی اورواچ ۲ را تاخیر بزند. با دنیای بازی همراه باشید.

حتی هنگامی که Blizzard برای اولین بار از بازی Overwatch 2 در سال ۲۰۱۹ رونمایی کرد، گفتند که هیچ تصوری از زمان انتشار بازی ندارند و اتفاق نظر کلی این است که بازی اورواچ به زودی منتشر نخواهد شد. در حدود یک سال گذشته اطلاعات زیادی در مورد این عنوان شوتر منتشر نشده است و شایعات جدید نشان می دهد که روند توسعه ممکن است به درستی پیش نرود.

در یکی از پخش‌های اخیر خود، Metro که سابقه خوبی در زمینه انتشار اطلاعات لو‌ رفته مربوط به Overwatch داشته است، گفت که توسعه بازی Overwatch 2 بسیار کند پیش می‌رود. وی اظهار داشت که بلیزارد در حال برنامه‌ریزی برای به تعویق انداختن بازی در داخل است و هنوز فاصله زیادی وجود دارد.

اخیرأ، آقای Jeff Kaplan از استودیو Blizzard گفت که بازی Overwatch 2 هنوز فاصله زیادی تا انتشار دارد، بنابراین نظرات Metro مطمئنا مطابق با آنچه که به طور رسمی گفته شد، است. البته این شایعه رسماً تأیید نشده است، اما اگر صحت داشته باشد طرفداران این مجموعه بدون شک ناامید خواهند شد، به خصوص با توجه به این واقعیت که به گ‌روزرسانی‌های بازی اول در سال‌های اخیر بسیار کم بوده است.

بازی اورواچ ۲ برای PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و PC منتشر می‌شود. با توجه به بازه زمانی انتشار ، به احتمال زیاد برای PS5 و Xbox Series X / S نیز عرضه خواهد شد.

کارگردان بازی Overwatch 2 آقای جف کاپلان گفت که زمان زیادی تا انتشار آن باقی مانده است اما به زودی اطلاعات جدیدی از اثر مذکور منتشر می‌شود. با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است که استودیو بلیزارد از بازی Overwatch 2 رونمایی کرده است، اما از لحظه رونمایی، آنها اعلام کردند که هنوز زمان زیادی تا انتشار آن باقی مانده است، به خصوص که بازی اول با به‌روزرسانی‌های متعدد، همچنان قوی است. با اینحال، این استودیو اعلام کرده است که به زودی در مراسم BlizzCon Online که در فوریه ۲۰۲۱ برگذار می‌شود، اطلاعات جدیدی را به اشتراک می‌گذارد. اخیرا، کارگردان اثر مذکور نیز به صحبت پیرامون این شوتر چندنفره پرداخته است.
آقای کاپلان اذعان داشت که استودیو Blizzard مدت زمان زیادی طرفداران را برای اطلاعات جدید از بازی منتظر گذاشته است. بنابراین، در اوایل سال ۲۰۲۱ اطلاعاتی را با طرفداران به اشتراک خواهند گذاشت. وی همچنین تصریح کرد که هنوز زمان زیادی برای توسعه و انتشار بازی Overwatch 2 لازم دارند. بنابراین فعلا نباید منتظر بازی باشیم.

اثر مذکور درحال حاضر برای PS4 ، Xbox One ، PC و Nintendo Switch در دست توسعه است، اگرچه با توجه به این واقعیت که زمان زیادی تا انتشار آن باقی مانده است، احتمالاً این بازی برای PS5 و Xbox Series X / S نیز منتشر خواهد شد.

کارگردان و خالق بازی Overwatch، جف کپلان اطلاعات جدیدی را در مورد بروزرسانی آتی بازی و دنباله‌ی آن منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

استودیوی بیلزرد و کارگردان بازی اورواچ ۲ ، جف کپلان اطلاعات جدیدی را از بروزرسانی بعدی بازی Overwatch  منتشر کردند، بگفته‌ی کارگردان بازی جف کپلان، این آپدیت شامل یک نقشه جدید و رایگان به نام کانزاکا است که اوایل سال آینده منتشر خواهد شد. وی همچنین تأیید کرد که اطلاعات بیشتری در مورد بازی Overwatch 2 در رویداد بلیزکان آنلاین ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. این رویداد قرار است در بازه زمانی ۱۹ تا ۲۰ فوریه پخش شود.

بازی Overwatch 2 در رویداد بلیزکان در سال ۲۰۱۹ معرفی شد و دارای یک کمپین کو-آپ ۴ نفره است. از شخصیت‌های اصلی و قابل بازی که در این قسمت نیز حضور دارند می‌توان به راینهارت، تریسر، می و لوسیو اشاره کرد که دارای توانایی‌ها و مهارت‌های قابل تنظیم هستند. در ادامه نیز شاهد معرفی قهرمانان جدیدی مانند سوجورن (Sojourn) خواهیم بودیم.

بازی Overwatch 2

بازیکنانی که به مد مسابقات تیمی و پی وی پی علاقه دارند می‌توانند انتظار نقشه‌ها و یک مد جدید را به نام Push داشته باشند جایی که دو تیم در رقابت با هم باید یک ربات را تا خط پایان اسکورت کنند. تمامی قهرمانان و نقشه‌های جدید برای دارندگان اولین بازی در دسترس خواهد بود و بازیکنان هر آیتم تزئینی را که به دست آورده‌اند میتوانند به دنباله بازی انتقال دهند. بازی Overwatch 2 در سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان منتشر خواهد شد، نسخه‌های پلی‌استیشن ۵  و ایکس باکس سری ایکس / اس در رویداد بلیزکان ۲۰۲۱ منتشر شد.

بلیزکان ۲۰۱۹ – بلیزارد: تاریخ عرضه بازی Overwatch 2 هنوز مشخص نیست

کارگردان بازی Overwatch 2 طی مصاحبه‌ای در پنل این بازی در بلیزکان ۲۰۱۹، اعلام کرد که تاریخ عرضه بازی Overwatch 2 هنوز مشخص نیست. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بلیزکان ۲۰۱۹ معرفی بازی Overwatch 2 و منتشر شدن اطلاعات جدید در مورد این بازی بود. سازندگان بازی اعلام کردند که درکنار بهبود یافتن ماموریت‌های داستانی، قدرت‌های قهرمانان بازی و ماموریت‌های قهرمانان؛ بازیکنان قادر خواهند بود تا تمامی اشیای تزئینیِ که در بازی Overwatch به‌دست آورده‌اند را نسخه دوم این مجموعه نیز در اختیار داشته باشند.

اما هنگامیکه از سازندگان در مورد تاریخ عرضه این بازی سوال شد، سازندگان بازی اعلام کردند که تاریخ عرضه این بازی هنوز مشخص نیست.

کارگردان بازی Overwatch 2، یعنی Jeff Kaplan در خصوص تاریخ انتشار این بازی چنین گفت:

من نمی‌دانم. هیچ نظری در این مورد ندارم. بگذارید بازی را عالی بسازیم، این چیزی هست که ما بیشترین اهمیت را به آن می‌دهیم. هنوز تاریخ مشخصی در خصوص عرضه این بازی در ذهنمان نیست.

در ادامه آقای «کپلان» اضافه کرد که برای تمرکز بیشتر روی تولید بازی، به سکوت خبری خواهند رفت.

می‌دانم که این جواب مضحکی است، و من از عمق وجودم معذرت می‌خواهم، و این جز اطلاعات فوق‌مخفی بازی نیست که بخوهیم از شما پنهان کنیم. ما واقعا نمی‌دانم بازی قرار است کی عرضه شود. چیزی که در «بلیزارد» برای ما در تمامی بازی‌های‌مان مهم است، فوق‌العاده بودن بازی است و اینکه تمامی بازیکنان (تسترها) بگویند «بله، این بازی آماده‌ست و حالا زمان عرضه‌ست.» من از تاریخ عرضه بازی چیزی نمی‌دانم، ولی این بازی قرار نیست امسال عرضه شود. احساس می‌کنم قرار است درباره بازی Overwatch 2 در بلیزکان بعدی نیز صحبت کنیم. اگه این به شما کمک می‌کند.

همچنین کارگردان این بازی اعلام کرد که توقع نداشته باشید که این بازی همانند نسخه اول هنگام عرضه شامل ۲۱ قهرمان جدید باشد، اما قرار است چند شخصیت جدید به این بازی اضافه شود.

بازی Overwatch 2 قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و پلتفرم‌رایانه‌های شخصی منتشر شود. از آنجایی که سال آینده قرار است کنسول‌های نسل نهم نیز روانه بازار شوند، پس به احتمال فراوان این بازی برای کنسول‌های نسل نهمی نیز عرضه خواهد شد.

منبع : GamingBolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: