بازی Tales from the Borderlands

بازی Tales from the Borderlands برای کنسول PS5 و Xbox SeriesX/S رده‌ بندی سنی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ دی ۱۳۹۹ , ۲۳:۵۷

بازی Tales from the Borderlands ساخته‌ی استودیو Telltale Games برای کنسول‌های نسل نهمی سونی و مایکروسافت رده‌بندی سنی شد. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Telltale Games قبل از تعطیل شدن سال‌های سختی را پشت سر گذاشت. با این حال بازی Tales from the Borderlands عنوان برجسته‌ی آن‌ها بود. این بازی با استقبال شدید برای بخش نویسندگی و شخصیت‌های خود از سمت طرفداران سریال روبه‌رو شد و به عنوان یکی از بهترین بازی‌های این استودیو شناخته می‌شود. اکنون، به‌نظر می‌رسد که برای کنسول‌های جدیدتر نیز منتشر می‌شود.

همانطور که Gematsu در توییتر اشاره کرد، اثر مذکور دارای رده‌بندی سنی توسط PEGI (هیئت مدیره گواهینامه‌های اروپا) برای کنسول PS5 و Xbox Series X / S است. پورت.های بازی برای کنسول‌های جدید البته به طور رسمی اعلام نشده است، اما رده‌بندی سنی PEGI نشان می‌دهد که استودیو سازنده ممکن است به زودی این موضوع را تأیید کند.

شایعات سال گذشته اظهار داشت که دنباله‌ای برای بازی Tales from the Borderlands نیز در دست ساخت است و اگر این حقیقت داشته باشد(که هیچ هیچ تضمینی برای صحت آن وجود ندارد)، ممکن است که بازی اول برای ایجاد هایپ مجددا منتشر شود. در هر صورت، تایید این موضوع تا زمانی که اعلامیه رسمی دریافت کنیم امکان پذیر نیست.

در این میان، انتشار عناوین دیگری از استودیو Telltale تأیید شده است. بازی Wolf Among Us 2 اواخر امسال وارد بازار می.شود و برخلاف مدل قبلی، به صورت اپیزودی عرضه نمی‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: