کریس ایوانز

شایعه : کریس ایوانز بار دیگر در نقش کاپیتان آمریکا ظاهر خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۶ دی ۱۳۹۹ , ۰۰:۳۶

به گزارش سایت ددلاین کریس ایوانز در حال مذاکره برای بازگشت به دنیای سینمایی مارول است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گزارش منتشر شده انتظار می‌رود که ایوانز نقش کاپیتان آمریکا را در پروژه‌ی بعدی به نوعی ایفا کند.

جزئیات این قرارداد هنوز مبهم است و نهایی نشده اما به گفته منابع، ایوانز حداقل در یکی از پروژه‌های مارول که راه را برای ساخت فیلم دوم باز می‌کند، در نقش استیو راجرز معروف به کاپیتان آمریکا ظاهر خواهد شد.

به گفته‌ی منابع بعید به نظر می‌رسد که این پروژه قسمتی جدید از فیلم کاپیتان آمریکا باشد و احتمالاً شبیه همان کاری است که رابرت داونی جونیور بعد از فیلم Iron Man 3 با حضور در فیلم هایی مانند Captain America: Civil War و Spider Man: Homecoming انجام داد.

استودیوی مارول هنوز هیچ بیانیه‌ای یا نظری را در مورد این خبر منتشر نکرده است.

کریس ایوانز

ایوانز قبلاً بطور علنی اعلام کرده بود که پس از فیلم Avengers: Endgame سپر کاپیتان آمریکا را به زمین می‌گذارد و در پایان فیلم آن را به طور سمبلیک به یار خود آنتونی مکی (فالکون) سپرد.

البته در ماه های اخیر اوضاع بسیار تغییر کرده است با توجه به این نکته که علاقه‌ی زیادی برای بازگشت ایوانز به دنیای سینمایی مارول در در بین طرفداران وجود دارد ، احتمال پذیرفتن این پیشنهاد از طرف ایوانز بیشتر می‌شود و ممکن است طرفین تا پایان سال به توافق برسند.

اینکه بازگشت وی چگونه خواهد بود، هنوز مشخص نیست و در حال بررسی است اما گزینه های زیادی روی میز است.

در طول سال ها، حتی پس از پایان یافتن یک فرنچایر ، مارول همیشه راهی پیدا کرده است که آنها را به دنیای سینمایی خود اضافه کند.

سریال‌های جدید دیزنی پلاس می‌تواند این فرصت را فراهم کنند و حتی اگر خبری از فیلم جدید خود کاپیتان نباشد، می تواند راهی را برای بازگشت او باز کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: