استودیو آرکین

استودیو سازنده دیس‌آنرد در حال توسعه یک بازی فانتزی است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۴ دی ۱۳۹۹ , ۱۹:۴۰

استودیو آرکین که توسعه دهنده بازی های Dishonored و Prey بوده است، حال روی یک بازی فانتزی معرفی‌ نشده کار می‌کند. با دنیای بازی همراه باشید.

در حال حاضر شعبه آستین استودیو آرکین در حال توسعه بازی Deathloop است که در E3 2019 رونمایی شد و در لایو استریم Future of gaming سونی تریلر و اطلاعات جدیدی از آن منتشر شد. بازی Deathloop به مدت یک‌سال انحصاری سونی است. اخیرا اخبار متعددی از پروژه بعدی استودیو سازنده Dishonored یعنی شعبه لایون استودیو آرکین به گوش می‌رسد.

حدود هفته پیش «هاروی اسمیت»،‌ کارگردان بازی ‌Dishonored، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که در حال کار بر روی یک پروژه جدید در استودیو آرکین لایون است. او جزییات دیگری از پروژه مذکور منتشر نکرد و فقط اذعان داشت که با تیم سابق بازی های Prey و Dishonored مشغول کار روی این پروژه معرفی‌ نشده‌اند. اما ساعاتی پیش جزییاتی از این بازی به بیرون درز کرد.

با استناد به توییت کاربر Timur222، پروفایل لینکدین لیزا چریر که طراح ارشد جلوه های بصری استودیو آرکین لایون است، اطلاعات جدیدی را برای این بازی ذکر کرده است. طبق اطلاعاتی که در پروفایل وی درج شده، مشخص شد که این بازی فانتزی و با موتور Unreal Engine 4 در حال توسعه است.

با این‌که آینده دو آی‌پی Dishonored و Prey در هاله‌ای از ابهام است اما از استودیویی با چنین سابقه درخشانی، دیدن یک آی‌پی جدید که چاشنی فانتزی دارد بسیار هیجان‌انگیز است. مطمئنا درباره این پروژه در آینده بیشتر می‌شنویم.

شما نظرتان درباره این بازی  چیست؟ آیا مشتاق اطلاعات جدید برای بازی هستید؟ نظرتان را با ما در اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: