بازی Farthest Frontier

بازی Farthest Frontier پروژه بعدی توسعه دهندگان Grim Dawn خواهد بود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۳ دی ۱۳۹۹ , ۱۵:۴۴

استودیو «Crate Entertainment»، سازنده عنوان Grim Dawn از پروژه بعدی خود به نام بازی Farthest Frontier رونمایی کرد. این عنوان در ژانر استراتژی جریان دارد و در سال میلادی جاری عرضه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تازه‌ترین محصول استودیو «Crate Entertainment»، بازی Grim Dawn از زمان عرضه در سال ۲۰۱۶ تا به امروز از پشتیبانی بسیار خوبی برخوردار بوده‌است و توسعه دهندگان به صورت مداوم با آپدیت‌های و بسته‌های گسترش دهنده عنوان خود را بهبود بخشیده‌اند. ظاهرا تیم توسعه قصد دارد توجه اصلی خود را معطوف پروژه بعدی خود کند. عنوان Farthest Frontier در ژانری کاملا متفاوت نسبت به بازی Grim Dawn (ژانر هک-اند-اسلش) جریان دارد. این بازی یک عنوان استراتژی است که هدف اصلی در آن ساخت و توسعه و پیشرفت شهر مخصوص بازیکن است. نسخه early access بازی طی سال میلادی جاری در دسترس قرار خواهد گرفت.

در این بازی مخاطب به کشاورزی و استخراج مواد معدنی و ارزشمند خواهد پرداخت تا بتوانند شهر را ارتقا دهد. رفته رفته با ساخت ابزارآلات و موارد مورد نیاز می‌توان به ساخت انواع سلاح پرداخت و مردم شهر را با آن مجهز کرد تا از شهر دفاع کنند. بیش از ۵۰ نوع ساختمان و سازه متفاوت در بازی وجود دارد که هر کدام ویژگی‌ها و قدرت دفاعی مخصوص به خود را دارند و قابل ارتقا هستند. از پادگان نظامی و دیوارهای سنگین قطور گرفته تا برح‌های بلند. کشاورزی و کشت نیز سیستم ویژه خود را دارد و گیاهان و میوه‌های مختلف و با خواص گوناگون قابل برداشت است. اهالی شهر نیز ممکن است به بیماری‌های شایع زمان قرون وسطی نظیر حصبه، وبا یا کزاز دچار شوند.

به گفته تیم توسعه نسخه early access بازی Farthest Frontier طی چهار الی هشت ماه آینده در دسترس قرار خواهد گرفت و سازندگان از بازخوردهای بدست آمده جهت گسترش و تغییر گیم‌پلی بازی استفاده خواهند کرد. نسخه early access نزدیک به ده ساعت گیم‌پلی خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: