بازی Stronghold Warlords

تاریخ انتشار بازی Stronghold Warlords به تعویق افتاد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۳ دی ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۶

تیم توسعه بازی Stronghold Warlords انرژی و زمان زیادی را صرف توسعه بخش چند نفره بازی کرده و ظاهرا در این مسیر با “ایرادات پیشبینی نشده” مواجه شده‌اند بنابراین، تاریخ انتشار بازی را به هشتم مارس سال میلادی جاری موکول کرده‌اند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تازه‌ترین محصول استودیو «Firefly Studios» و جدیدترین نسخه مجموعه استراتژیک و محبوب Stronghold بار دیگر با تاخیر مواجه شد. این عنوان در ابتدا قرار بود در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شود که سازندگان پیش از آغاز تعطیلات سال میلادی جدید، تاریخ انتشار بازی را به ۲۶ام ژانویه ۲۰۲۱ تغییر دادند. طبق توئیت جدید اکانت رسمی استودیو سازنده بار دیگر تاریخ انتشار بازی تغییر یافته‌است. توسعه دهندگان صرف زمان بیشتر روی بخش چند نفره را علت اصلی این موضوع بیان کردند.

طبق اطلاعیه جدید استودیو بخش چند نفره بازی اکنون قابل تجربه نیست و تیم توسعه به “ایرادات پیشبینی نشده” در مسیر توسعه این بخش برخورده‌اند و زمان بیشتری را باید برای این بخش صرف کنند. در بین عناوینی که هم بخش تک نفره و هم بخش چند نفره به مخاطب ارائه می‌دهند، رایج است که بخش چند نفره مدتی پس از بخش تک نفره و در قالب یک آپدیت به بازی افزوده‌ شود اما، استودیو «Firefly Studios» بنابر وعده به طرفداران مبنی بر ارائه یک بخش چند نفره مهیج و یک “تجربه کامل در زمان عرضه”، تصمیم دارند این بخش هم‌زمان با یکدیگر روانه بازار شوند.

بازی Stronghold Warlords روز سه شنبه ۱۹ام اسفندماه سال جاری (هشتم مارس ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های ویندوز و مک عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: