Jonas Neubauer قهرمان تتریس جان خود را از دست داد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۱ دی ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

Jonas Neubauer، هفت بار برنده مسابقات جهانی کلاسیک تتریس و استریمر محبوب Twitch، در سن ۳۹ سالگی درگذشت. طبق پیام‌های ارسال شده به پروفایل توییتر و Discord، وی در ۵ ژانویه بر اثر “اورژانس پزشکی ناگهانی” درگذشت. با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که Neubauer یک بار به Tetris.com گفت ، او ابتدا پس از بازی مکینتاش در سن شش یا هفت سالگی وارد Tetris شد. وی گفت: “سادگی آن من را شیفته خود کرد و همچنین از این واقعیت که من مخالف خود بازی هستم و نه یک بازیکن دیگر، لذت بردم. برادران بزرگتر من در شطرنج عالی بودند و من هرگز دوست نداشتم آنها را بازی کنم.”

Neubauerدر مسابقات قهرمانی جهان تتریس کلاسیک در سال ۲۰۱۰ شرکت کرد و برنده شد، و در سال‌های ۲۰۱۱ ، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ بار دیگر به پیروزی بازگشت و قبل از اینکه در سال ۲۰۱۴ به مقام دوم برسد. او سه بار دیگر در سال‌های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ به پیروزی رسید و همچنین در سال ۲۰۱۸ دو رکورد جهانی برای بالاترین امتیاز، و سریع‌ترین زمان تا ۳۰۰۰۰۰ امتیاز ثبت کنید.

وب سایت قهرمانی جهان کلاسیک تتریس او را “یک ستون مطلق مثبت و فروتنی” توصیف کرده است. Neubauer برخی از مسابقات تمرینی خود را در Twitch به بیش از ۲۵،۰۰۰ دنبال کننده و همچنین سایر بازی‌ها ارتقا داد که از تلاش برای شکست بهترین‌های شخصی خود در hades تا بازی‌های زنده Dungeons & Dragons که دور میز بازی می‌شدند. آپلود نهایی او نشان می‌دهد که او در حال بازی TETR.IO، یک بازی رایگان طرفداران تتریس است، در حالی که همسرش هدر ایتو در کنار او است، با طرفداران زیادی صحبت می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: