بازی Killzone

وبسایت رسمی بازی Killzone از دسترس خارج شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۱ دی ۱۳۹۹ , ۱۶:۵۷

روز گذشته وبسایت رسمی بازی Killzone از دسترس خارج شد. مدت زمانی زیادی از انتشار آخرین پست این وبسایت می‌گذشت و حال ظاهرا با اتخاذ این تصمیم، سونی مجموعه را برای مدت زمانی طولانی کنار خواهد گذاشت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اوایل آغاز فعالیت کنسول‌های نسل هشتم بود که استودیو گوریلا گیمز آخرین نسخه رسمی مجموعه شوتر اول شخص کیلزون را منتشر کرد. این بازی نتوانست به محبویت نسخه‌های قبلی جلوه کند و جزو انحصاری‌های ضعیف کنسول PS4 قلمداد می‌شود؛ بویژه اینکه این کنسول با انحصاری‌های قدرتمند زیادی توسط سونی پشتیبانی شد. از سوی دیگر استودیو با توسعه آی‌پی جدید، بازی Horizon Zero Dawn مسیر کاملا متفاوتی نسبت به بازی‌های پیشین در پیش گرفت. این عنوان نقش آفرینی با استقبال بسیاری خوبی از سوی دارندگان PS4 مواجه شد و تسوعه دهندگان بالافاصله کار روی دنباله بازی را آغاز کردند.

با تمام این تفاسیر آینده مجموعه قدیمی کیلزون در هاله از ابهام قرار گرفت و ظاهرا نسخه جدیدی از مجموعه در آینده‌ای نزدیک منتشر نخواهد شد. با از دسترس خارج شدن سایت رسمی بازی گمانه‌زنی‌های درباره فراموش شدن این مجموعه قدیمی بیش از پیش قوت گرفت.

چنانچه اکنون وارد سایت بازی Killzone شوید، با این پیغام مواجه خواهد شد:

killzone.com بازنشسته شده‌استو در آینده تمامی تلاش‌ها برای اتصال به وبسایت، به وبسایت رسمی پلی‌استیشن مرجوع خواهد شد. البته این تصمیم روی بخش‌های مولتی پلیر بازی SHADOW FALL و رنک بندی بازیکنان موثر نخواهد بود ولی از حالا به بعد دیگر امکان ساخت یا مدیریت Clan جدید در بازی وجود نخواهد داشت.

از تمامی هواداران مجموعه به خاطر سال‌ها حمایت و اشتیاقی که به ما انتقال دادند، سپاس گذاریم.
با کمال احترام
گوریلا گیمز

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: